büyü yaptırma

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır
Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Binlerce yıldan bu yana yapılmakta olan ve her zaman insanların sevdikleri kişilere kavuşarak mutlu olmalarını amaçlayan özel bir işlem olan geri getirme büyüsü, özellikle medyumlar tarafından en keyifli şekilde yapılan işlemlerden biridir. Yapılışının kolay olmasından dolayı birçok kişi bu büyüleri yapacak olan çok sayıda medyum bulabilmektedirler.

Bu tarz işlemlerde amaç sadece insanların düşüncelerinin değişmesini sağlamaktır. Bunun için ise kullanılan teknikler genellikle her büyüde aynıdır. Bir kişinin bilinçaltını etki altına almak öncelikle o kişinin şahsi eşyalarını veya kendi bedenine ait olan özel nesneleri kullanmakta mümkün olmaktadır. Bunu bilen medyumlar da sürekli olarak insanlardan bu tarz nesneler talep edip zaman kazanmak istemektedirler.

Çok uzun zamandan bu yana yapılan ve insanların beklentilerini karşılama konusunda çok yüksek bir başarı oranına sahip olan bu işlemler özellikle çok uzakta yaşayan kişilerin dahi etki altına alınmasını sağlayabildiği için ciddi anlamda talep almaktadır. Sevdikleri kişilerden ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşayan ve bu durumu tersine çevirmek isteyen kişiler öncelikle medyum seçimi konusunda titiz olmalıdırlar.

Daha sonra temin ettikleri nesneler ile yapılan işlemlerinde ardından çok güçlü duaları düzenli olarak okumaya başlayan herkes kısa zaman içinde kendilerine yardım edecek olan özel enerjileri hareket geçirebilecekler dir. Bu sebeple öncelikle geri getirme büyüsü nasıl yapılır veya hangi nesneler kullanılır gibi soruların yanıtlarını bularak işe başlamak gerekmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. kısa sürede etkili geri getirme büyüsü dedi ki:

  Arkadaşlar benim 2 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşım ile aramız çok güzeldi ayrılmadan 1 ay sonra nişan yapacaktık ne olduysa erkek arkadaşımın hayatına bir kadın girdi. Bu kadın sürekli onu elde etmek istiyordu ve beni ona karşı kötülüyordu bir gün gece mesaiye kaldım saat geç olmuştu annemde dayımı gönderdi beni işten almak için erkek arkadaşımın hayatına giren kız da beni dayımla beraber iş yerinden çıkarken gördü yanında ki arkadaşlarını da şahit yaparak erkek arkadaşımı arda benim bir dostum olduğunu söyledi yanındaki arkadaşları da şahitlik yaptı erkek arkadaşımda beni terk etti.

  Aradım durumu anlattım bana inanmadı bir sürü hakaretler küfürler etti ve beni her yerden engelledi. Bende ertesi gün işe gitmedim erkek arkadaşımın evine gittim annesi ile görüştüm her şeyi anlattım annesi bana inandı ama erkek arkadaşım inanmadı beni terk edip başka bir memlekete çalışmaya gitti. Bir aydır kendisinden haber almadım onu geri getirmek için her yolu denedim ama olmadı. Bende çareyi medyumlar da aradım bir kaç yorum sitesinde medyum Serhan hoca hakkında yapılan olumlu yorumlar okudum kısa sürede etkili geri getirme büyüsü çalışmaları yaptığını okudum bende arayarak yardım istedim.

  Medyum Serhan hocama her şeyi anlattım bilgilerimi verdim bakım yaptı bakım sonrasında kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yapacağını söyledi ve çalışmalara başladı. Benim bu çalışmalarım 8 gün sürdü çalışmaların içerisinde öncelikle erkek arkadaşımı bütün kadınlara karşı soğuttu ondan sonra bana bağladı çalışmalar bittikten 2 gün sonra erkek arkadaşım bana geri geldi ve bağlandı. Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum Serhan hocamdır kesinlikle tavsiye ederim.
  Medyum Serhan Telefon numarası 0538 774 31 40 [email protected] mail adresinden de ulaşabilirsiniz

 2. Geri getirme büyüsü için yardım edin dedi ki:

  Arkadaslar lütfen bana çok ama çok acil yardım edin eşim başka bi kadına gidiyor Allah rızası için çalışıp sonuç alan varsa bilgi versin ?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba benimde sizinkine benzer sorunlarim vardı bunun için medyum Serhan hocama danıştım geri getirme büyüsü yaptırdım 11 günde bana sonuç verdi size de şiddetle tavsiye ederim teşekkürler Serhan hocama Allah başımızdan eksik etmesin

 3. Gideni geri getirme büyüsü medyum Afran tavsiyemdir dedi ki:

  Geri getirme büyüsü hakkında öncelikle biraz bilgi toplamanız gerekiyor. Öncelikle bu konuda başarılı bir medyum bulmanız gerekiyor. Basarili bir medyum bulduktan sonra bulduğunuz medyumun sözünden çıkmamanız gerekiyor. Ben giden sevgilimi geri getirme büyüsü için medyum Afran hocayı buldum çalışmalar süresinde benim yapmam ve yapmam gerekenleri söyledi bende medyum Afran hocamın söylediklerine uyarak 12 günlük bir çalışma sonucunda medyum Afran hocam giden sevgilimi bana geri getirip bağladı medyum Afran hoca sayesinde mutlu oldum amacıma ulaştım gerçek medyum arayanlara onerim medyum Afran hocadır. medyum Afran iletişim 0537 871 73 81

 4. Medyum Hakim Geri Getirme Büyüsü dedi ki:

  12 yıllık bir evliliğim var benim 3 aydır eşim eve gelmiyordu. Eşimin hayatında başka bir kadın vardı bunu biliyordum bende bu konuda yardım almak için medyumları araştırdım. Medyum Hakim hoca hakkında yapılan olumlu yorumlar sayesinde medyum Hakim hocayı arayarak yardım istedim. Geri döndürme büyüsü için çalışmalara başlayan medyum Hakim hoca bana çok kısa bir sürede eşimi o kadından ayırarak bana geri getirip bağladı. Medyum Hakim hocadan allah razı olsun yuvamı kurtardı. Herkese medyum Hakim hocayı tavsiye ediyorum. Hakim hoca iletişim 0533 052 29 01

 5. Geri getirme Afran hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben geri getirme büyüsü ile ilgili bazı tavsiyeler aldım bu tavsiyeler üzerine Medyum Afran hoca ile tanıştım konuştuk giden Sevgilimin geri gelmesini istedim 12 günlük bir çalışma yaptı Sevgilimi bana geri getirdi Allah razı olsun Afran hoca dan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı