büyü yaptırma

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır
Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Binlerce yıldan bu yana yapılmakta olan ve her zaman insanların sevdikleri kişilere kavuşarak mutlu olmalarını amaçlayan özel bir işlem olan geri getirme büyüsü, özellikle medyumlar tarafından en keyifli şekilde yapılan işlemlerden biridir. Yapılışının kolay olmasından dolayı birçok kişi bu büyüleri yapacak olan çok sayıda medyum bulabilmektedirler.

Bu tarz işlemlerde amaç sadece insanların düşüncelerinin değişmesini sağlamaktır. Bunun için ise kullanılan teknikler genellikle her büyüde aynıdır. Bir kişinin bilinçaltını etki altına almak öncelikle o kişinin şahsi eşyalarını veya kendi bedenine ait olan özel nesneleri kullanmakta mümkün olmaktadır. Bunu bilen medyumlar da sürekli olarak insanlardan bu tarz nesneler talep edip zaman kazanmak istemektedirler.

Çok uzun zamandan bu yana yapılan ve insanların beklentilerini karşılama konusunda çok yüksek bir başarı oranına sahip olan bu işlemler özellikle çok uzakta yaşayan kişilerin dahi etki altına alınmasını sağlayabildiği için ciddi anlamda talep almaktadır. Sevdikleri kişilerden ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşayan ve bu durumu tersine çevirmek isteyen kişiler öncelikle medyum seçimi konusunda titiz olmalıdırlar.

Daha sonra temin ettikleri nesneler ile yapılan işlemlerinde ardından çok güçlü duaları düzenli olarak okumaya başlayan herkes kısa zaman içinde kendilerine yardım edecek olan özel enerjileri hareket geçirebilecekler dir. Bu sebeple öncelikle geri getirme büyüsü nasıl yapılır veya hangi nesneler kullanılır gibi soruların yanıtlarını bularak işe başlamak gerekmektedir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. kısa sürede etkili geri getirme büyüsü dedi ki:

  Arkadaşlar benim 2 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşım ile aramız çok güzeldi ayrılmadan 1 ay sonra nişan yapacaktık ne olduysa erkek arkadaşımın hayatına bir kadın girdi. Bu kadın sürekli onu elde etmek istiyordu ve beni ona karşı kötülüyordu bir gün gece mesaiye kaldım saat geç olmuştu annemde dayımı gönderdi beni işten almak için erkek arkadaşımın hayatına giren kız da beni dayımla beraber iş yerinden çıkarken gördü yanında ki arkadaşlarını da şahit yaparak erkek arkadaşımı arda benim bir dostum olduğunu söyledi yanındaki arkadaşları da şahitlik yaptı erkek arkadaşımda beni terk etti.

  Aradım durumu anlattım bana inanmadı bir sürü hakaretler küfürler etti ve beni her yerden engelledi. Bende ertesi gün işe gitmedim erkek arkadaşımın evine gittim annesi ile görüştüm her şeyi anlattım annesi bana inandı ama erkek arkadaşım inanmadı beni terk edip başka bir memlekete çalışmaya gitti. Bir aydır kendisinden haber almadım onu geri getirmek için her yolu denedim ama olmadı. Bende çareyi medyumlar da aradım bir kaç yorum sitesinde medyum Serhan hoca hakkında yapılan olumlu yorumlar okudum kısa sürede etkili geri getirme büyüsü çalışmaları yaptığını okudum bende arayarak yardım istedim.

  Medyum Serhan hocama her şeyi anlattım bilgilerimi verdim bakım yaptı bakım sonrasında kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yapacağını söyledi ve çalışmalara başladı. Benim bu çalışmalarım 8 gün sürdü çalışmaların içerisinde öncelikle erkek arkadaşımı bütün kadınlara karşı soğuttu ondan sonra bana bağladı çalışmalar bittikten 2 gün sonra erkek arkadaşım bana geri geldi ve bağlandı. Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yaptırmak isteyenlere önerim medyum Serhan hocamdır kesinlikle tavsiye ederim.
  Medyum Serhan Telefon numarası 0538 774 31 40 medyumserhanhocam@hotmail.com mail adresinden de ulaşabilirsiniz

 2. Geri getirme büyüsü için yardım edin dedi ki:

  Arkadaslar lütfen bana çok ama çok acil yardım edin eşim başka bi kadına gidiyor Allah rızası için çalışıp sonuç alan varsa bilgi versin ?

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba benimde sizinkine benzer sorunlarim vardı bunun için medyum Serhan hocama danıştım geri getirme büyüsü yaptırdım 11 günde bana sonuç verdi size de şiddetle tavsiye ederim teşekkürler Serhan hocama Allah başımızdan eksik etmesin

 3. Gideni geri getirme büyüsü medyum Afran tavsiyemdir dedi ki:

  Geri getirme büyüsü hakkında öncelikle biraz bilgi toplamanız gerekiyor. Öncelikle bu konuda başarılı bir medyum bulmanız gerekiyor. Basarili bir medyum bulduktan sonra bulduğunuz medyumun sözünden çıkmamanız gerekiyor. Ben giden sevgilimi geri getirme büyüsü için medyum Afran hocayı buldum çalışmalar süresinde benim yapmam ve yapmam gerekenleri söyledi bende medyum Afran hocamın söylediklerine uyarak 12 günlük bir çalışma sonucunda medyum Afran hocam giden sevgilimi bana geri getirip bağladı medyum Afran hoca sayesinde mutlu oldum amacıma ulaştım gerçek medyum arayanlara onerim medyum Afran hocadır.

 4. Medyum Süryani hoca Geri Getirme Büyüsü dedi ki:

  12 yıllık bir evliliğim var benim 3 aydır eşim eve gelmiyordu. Eşimin hayatında başka bir kadın vardı bunu biliyordum bende bu konuda yardım almak için medyumları araştırdım. Medyum Süryani hoca hakkında yapılan olumlu yorumlar sayesinde medyum Süryani hocayı arayarak yardım istedim. Geri döndürme büyüsü için çalışmalara başlayan medyum Süryani hoca bana çok kısa bir sürede eşimi o kadından ayırarak bana geri getirip bağladı. Medyum Süryani hocadan allah razı olsun yuvamı kurtardı. Herkese medyum Süryani hocayı tavsiye ediyorum. Süryani hoca iletişim 0531 088 41 19

 5. Geri getirme Afran hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba ben geri getirme büyüsü ile ilgili bazı tavsiyeler aldım bu tavsiyeler üzerine Medyum Afran hoca ile tanıştım konuştuk giden Sevgilimin geri gelmesini istedim 12 günlük bir çalışma yaptı Sevgilimi bana geri getirdi Allah razı olsun Afran hoca dan.

 6. Ziya dedi ki:

  Eşim benden gitti 23 gün oldu 2 medyuma para verdim aldatildim şimdi gercek medyuma ihtiyacim var geri getirme buyusu yapdiracam lutfen gercek medyum tercih edin arkadaşlar.

  1. geri getirme büyüsü serhan hoca tavsiyemdir dedi ki:

   Merhabalar bende eşimden ayrıldım aslında ayrılma sebebi bendim çok ilgisizdim hep yanımda kalacak diye rahatttım bu rahatlığım yüzünden eşim beni terk etti ailesine gitti 1 ay bekledim dedim belki gelir gelmedi 5 ay ayrı kaldı her yerden beni engelledi bir sabah postacı geldi eve mahkeme yani boşanma davası bende eşimi tekrardan kazanmak için uğraştım olmadı sonra bir arkadaşımdan yardım istedim onu devreye kattım oda ikna edemedi son olarak arkadaşım bana medyum Serhan hocadan bahsetti bende aradım serhan hocayla konuştum bakım yaptı eşimi bana geri getireceğini söyledi ve çalışmalara başladı medyum serhan hocamın çalışmaları 11 gün sürdü eşim boşanmadan vaz geçti ve bana geri döndü bağlandı medyum serhan hocama söz verdim artık eşimle ilgileneceğim arkadaşım bence daha fazla bekleme sende serhan hocadan yardım al

 7. Kurtuluş dedi ki:

  Arkadaşlar sebeb siz yere eşim beni terk etti 3 çocuk ile orta da kaldım eşim boşanma davası açtı maddi imkanım yok bana yardım edecek allah rızası için bana yardım edecek birisi yokmu is yerinden de çıkışım verildi erkek başıma 3 cocukla ilgileniyorum cocuklarim küçük ne olur bana yardım edin allah rızası için

  1. Ahmet TAVSİYE dedi ki:

   Bence sende zaman kaybetmeden serhan hocama ulaş bu konuda kendisi uzmandır bende eşimden ayrıldım eşim alman yaya gitti ve bir daha dönmedi aradım her yerden engelledi benim de çocuklarım vardı olmuyordu zor bir durum seni anlıyorum ama bence vakit kaybetme serhan hocamı ara yardımcı olsun ben ardım bana 8 günlük bir çalışma yaparak eşimi geri getirdi sana tavsiye ederim.
   İlETİŞİMM 0538 774 31 40

 8. Azra dedi ki:

  Merhabalar geri getirme büyüsü için ben Süryani hocayı aradım eşim beni 3 çocuğumla ortada bırakıp gitti. Ailesiyle beraber yaşamaya başladı boşanma davası açtı bende eşimi çok sevdiğim için geri dönmesini istedim bu konuda Süryani hocadan yardım aldım eşimin üzerinde büyü olduğunu gördü büyüleri bozup eşime bana korumalar yaptı ondan sonra eşimi bana geri getirip bağladı Süryani hoca sayesinde yuvamız yıkılmadı allah hocamdan razı olsun her kese tavsiye ederim. 0531 088 41 19 bu numaradan Süryani hocaya ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı