Kısmet açma büyüsü
etkili büyüler

Kısmet açma büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü
Kısmet açma büyüsü

Bazı büyüler özellikle hayırlı amaçlar için yapıldıklarından dolayı diğer işlemler göre çok daha fazla talep almaktadırlar. Bunların başında ise her zaman için kısmet açma büyüsü gelmektedir. İnsanların özel hayatlarında kendilerine uyun partnerler bulma konusunda yaşadıkları sorunları geride bırakmaları amacı ile yapılan bu işlemde amaç yaşanan şanssızlıkları çok güçlü manevi enerjilerin etkileri ile yenebilmektir.

Bilindiği gibi bazı kişiler özel hayatlarında ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü aradıkları mutluluğu yakalayamamakta dırlar. Bu sebeple her zaman karamsar ve mutsuz kişiler olmak zorunda kalmaktadırlar. Ancak deneyimli bir medyumdan bu konu hakkında yardım alan kişiler kısmet açma büyüsü gibi işlemler ile kısa zaman içinde kendilerini mutsuz eden negatif enerjileri tesire çevirebileceklerini görebilmektedirler.

Bu konuda yapılan işlemler insanların manevi anlamda daha rahat hissetmelerini ve özellikle kendilerine uyun bir kısmet bulma konusunda daha şanslı olmalarına yardımcı olmaktadırlar. Burada önemli olan ortaya çıkacak olan enerjilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi ve insanların ulaşmak istedikleri hedeflere kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamalarıdır.

Bunu yapabilmek için birçok medyum ilgili kişilerin kendi bedenlerinden aldıkları saç teli gibi şahsa özel nesneleri kullanmaktadırlar. Ayrıca istenen etkiler ortaya çıkana kadar her gün gün doğumu zamanında bazı özel dualar düzenli olarak ve sistematik bir şekilde okunmalıdır. Kısmet açma büyüsü bu şekilde yapıldığı gibi aynı zamanda hazırlanan muskaların insanların Üzerlerinde taşınması şeklinde de yapılabilmektedir.

3 Yorum Yapıldı “Kısmet açma büyüsü

  1. Kısmet açma medyum afran dedi ki:

    Selam arkadaşlar benim bir kızım var kaç yaşına geldi artık evlenip bir yuva kurmak istiyordu bir türlü kimse istemeye gelmiyordu kızım için medyum afran hocayı aradım konuyu anlatım bakim yaptı bakımda kızımın kısmeti kapanmış dedi bunun için çalışma yapmak gerekiyordu çalışma da yaptık 16 günlük bir süre ile kızımın kısmetini açtı kızımı istemeye geldiler çok şükür kızım şuan evli Allah afran hocadan razı olsun.

  2. işlerim yolunna girdi Afran hocam sayesinde dedi ki:

    merhaba benim bir giyim mağazam vardı cok iyi iş yapardı bir hafta dikat etim sanki kazancım azalıyordu bir bakmışım ki artık yanımda çalışn arkadaşların aylıgı bile cıkmaz oldu ne yapacağımı bilmiyordum bir esnaf arkadasım bana senin kısmetin iyice kapanmış dedi en iyisi sen Afran hocayı ara o sena yardımcı olacaktır bu konuda dedi bende hemen Afran hoca hakında arastırmalar yaptım cok güzel yorumları vardı beni etkilemişti yazılan yorumlar bende hiç vakit kaybetmeden aradım konuyu anlatım bakım yapacaktı bilgilerimi verdim bakım yaptı bakımda kısmetımın kapandıgını söyledi kısmetimin açılması için clısma yapması gerekıyordu bende çalıstım 17 gün bi süre verdi calısmalar bitii sonucumu aldım suan işlerim tıkırında Allah medyum Afran hoca dan razı olsun Afran hocam sayesinde işlerim düzeldi sizlerede tavsiye ederim

  3. ben cok büyük bir dertten kurtuldum dedi ki:

    medyumlar hakkında o kadar çok yorum okudum ki hangi hoca ile çalışacağımı şaşırmıştım kimi aradıysam hep sahtekar cıktı tabi Uzman medyum hocam hariç Uzman medyum hocam benim hayatımı kurtardı başım çok büyük bir beladaydı eski erkek arkadaşım beni bir türlü rahat bırakmıyordu illa ki benim olacaksın der dururdu bende bunu için Uzman medyum hocam dan yardım istedim sağ olsun haddinden fazla yardımcı oldu çok ilgilendi beni hep anlayışla karşıladı çalışma yaptım 11 günde bana sonuç verdi benim gibi sıkıntı yasayan arkadaşlara tavsiye Uzman medyum hoca ile çalışmayı

Yoruma Kapalı.