kaşıkla yapılan aşk büyüsü
büyü yaptırma

Kaşıkla yapılan aşk büyüsü

kaşıkla yapılan aşk büyüsü
kaşıkla yapılan aşk büyüsü

Kaşıkla yapılan aşk büyüsü nedir nasıl yapılır kaşıkla yapılan büyü çeşitleri ve bu çalışmanın için yapılan yorumlar. Kaşık büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin özellikle kötülük amacı ile yapılan ciddi büyü işlemleri olduğunu düşünebilirler. Aslında kara büyülerden biri olan kaşık büyüsünden sonra insanların hayatlarının kısa zaman içinde allak bullak olması amaçlanır. Ancak bu işlemler farklı amaçlar ile de kullanılabilir.

Özellikle kaşıkla yapılan aşk büyüsü birçok medyum için çok önemlidir ve bu işlemler ile insanların birbirlerini sevmelerini sağlamak medyumlar için kolay olabilir. İki adet kaşık ve aynı zamanda bir mezardan alınan kefen parçaları ile yapılan bu işlemler de medyumların çok dikkatli olmaları ve kesinlikle insanları da doğru bir şekilde yönlendirmeleri gerekir. Çünkü bu tarz işlemleri güçleri çok büyük olduğu için atılan her adıma büyük bir dikkat gösterilmesi gerekir. Eğer işlemler daha önce bu işlemleri yapmamışlarsa o zaman mutlaka bu işlemlerden uzak kalmaları ve insanlara farklı işlemler ile yardımcı olmaları gerekir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bugüne kadar yapılan en güçlü büyü işlemlerinden biri olan kaşık büyüsü özellikle kısa zaman içinde harekete geçirdiği enerjiler ile bilinirler. Bu işlemler de insanların yakın zamanda vefat etmiş bir kişinin mezarından kefen parçası alması ve bu kefeni en kısa zaman içinde medyumlara vermesi gerekir. Medyumlar da bu kefen ile bağladıkları iki adet kaşığı çok gizli bir yere saklar ve insanların üzerlerinde istenen etkilerin oluşmasını sağlarlar.

Kaşıkla yapılan aşk büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler de bu işlemler ile kısa zaman içinde sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebileceklerini bilirler ve bu sebeple sürekli olarak medyumların kapılarını çalarak bu işlemler ile kendilerine yardımcı olmalarını isterler. Bu işlemleri yapabilen medyumların sayıları çoktur ancak yine de insanların dikkatli olmaları ve çalışacakları medyuma tam olarak güvenmeleri gerekir. Çünkü sahte medyumlar her zaman olduğu gibi bilgisiz ve çaresiz insanları kandırıp onlara hiç ilgisi olmayan işlemler ile yardımcı oluyormuş gibi yaparak kendilerine zarar vermektedirler.

Kaşık Büyüsü Riskli mi?

Çok eski zamanlardan bu yana var olan büyü işlemleri birçok farklı teknik ve nesne ile yapılabilirler. Özellikle aşk büyülerinin çok eski zamanlardan bu yana insanların ilgilerini çekmesi ve bu işlemler ile kısa zaman içinde insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmeleri sebebi ile insanlar çok dikkatli olmalıdırlar. Çünkü bu işlemler her zaman için insanların kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri önemli işlemlerdir.

Kaşık büyüsü riskli mi veya bu işlem ile sevdiğim kişiyi kendime aşık edebilir miyim gibi sorulara her zaman önem vermeleri gereken insanlar çalışacakları medyumlar hakkında da her zaman dikkatli olmalıdırlar. Bu sebeple kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka uzman ve güvenilir medyumlardan başka hiç kimseye güvenmemeleri gerekir.

Bir Yorum Yapıldı “Kaşıkla yapılan aşk büyüsü

  1. kaşıkla aşk bağlama büyüsü yapan Süryani hoca tavsiyemdir arkadaşlar dedi ki:

    Daha önce aşk büyüsü yaptırmak için bir kaç hocadan yardım aldım sağ olsunlar çok uğraştılar ama sonuç olmadı. Erkek arkadaşım bana karşı çok inatçı bir anda soğudu sürekli başka kızlara bakıyordu ve konuşuyordu. Bende son olarak arkadaşımın tavsiyesi üzerine Süryani hocayı aradım sıkıntımı anlattım Süryani hoca bana ve erkek arkadaşıma baktı. Üzerimizde her hangi büyü olmadığını erkek arkadaşımın çapkın olduğunu beraber olduğu biriyle uzun süreli ilişki istemediğini ve sıkıldığı içinde başka kızlarla tanıştığını söyledi. Bunun için de kaşıkla yapılan aşk büyüsü çalışmasını tavsiye etti. Bende hocama güvenerek çalışma başlattım kaşıkla yapılan aş büyüsü 14 gün sürdü sürekli hocamla iletişim halinde görüşüp çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapıyorduk. Çalışma bittikten sonra erkek arkadaşım bana aşık oldu bağlandı. Erkek arkadaşımın gözü benden başkasını görmüyor artık Süryani hoca sayesinde amacıma ulaştım her kese tavsiye ederim. Süryani hoca irtibat numarası 0531 088 41 19

Yoruma Kapalı.