etkili büyüler

Kaşıkla yapılan ayırma büyüsü

kaşıkla yapılan ayırma büyüsü
medyumlar ve kaşıkla yapılan ayırma büyüsü hakkında detaylar

Kaşıkla yapılan ayırma büyüsü nedir nasıl yapılır. Ayırma büyülerinden sonra insanların sevdikleri kişilere karşı olan ilgileri ve sevgileri tamamen yok olur gider. Bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana yapılır ve birçok mutlu birlikteliğin bitmesine neden oldukları da bilinen bir gerçektir. Gerçek medyumlar bu tarz işlemler hakkında çalıştıkları zaman birçok farklı teknik ile hareket edebilirler.

Özellikle kaşıkla yapılan ayırma büyüsü en güçlülerinden biridir. Ancak bu işlemi yaptırmak isteyen kişilerin çok dikkatli olmaları ve aynı zamanda bu işlemlerin nasıl yapıldığını tam olarak bilmeleri gerekir. Çünkü kaşıkla yapılan büyüler de insanların mutlaka yakın zamanda vefat etmiş olan bir kişinin mezarını açması ve o mezardan bir kefen parçası alması gerekir. Dolayısıyla bu tekniği kullanmak isteyen kişilerin çok cesur ve dikkatli olmaları gerekir. Çok kısa zaman içinde net sonuçlar veren bu işlemlerin sonuçları da genellikle kalıcı olacaktır ve mutlu birliktelikler tamamen bitme noktasına gelecektir.

Kaşıkla Ayırma Büyüsünden Ne Kadar Zaman İçinde Sonuç Alınabilir?

İki adet kaşık ve bir bez parçası ile yapılan ayırma büyüsü işlemleri bugüne kadar yapılan en güçlü işlemlerden biridir. Medyumlar özellikle kendilerine gelen ayırma büyüsü taleplerin de kısa zaman içinde sonuç alabilmek için mutlaka kaşıkla yapılan ayırma büyüsü tekniğini kullanmak isterler. Bu işlemlerin sonuçları genellikle 1 veya 2 haftaya kadar kesin olarak ortaya çıkar.

Eğer insanlar gerekli dikkati gösterir ve medyumlar da tüm adımlarını doğru bir şekilde atarlarsa o zaman istenen sonucun ortaya çıkmasını engelleyecek bir neden olmayacaktır. Birbirlerini çok seven kişilerin aralarında ki sevgi bağlarını en hızlı şekilde yok edip ayrılmalarını sağlayabilen bu işlemler de sonuç süresini etkileyecek farklı bir neden olup olmadığını anlamak için işlemlere bakım çalışması ile başlamak birçok medyumun yaptığı bir şeydir.

Kaşıkla Ayırma Büyüsünün Sonuçları Ne Kadar Sürer?

Sevmediği bir kişinin mutsuz olmasını sağlamak için onun mutlu giden birlikteliğini bitirmek veya sevdiği kişyi kazanabilmek için onu sevgilisinden veya eşinden ayırmak isteyen kişiler için ayırma büyüleri çok önemlidir. Bu işlemlerin etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar partnerlerine ne kadar değer veriyor olurlarsa olsunlar zaman içinde mutlaka kendilerinden ayrılma isteği duymaya başlayacaklardır.

Medyumlar kaşıkla yapılan ayırma büyüsü işlemlerini yapacakları zaman bu işlemleri mutlaka özel güçlerin harekete geçmesini sağlayan önemli tılsımlı sözleri de okurlar. Aynı zamanda bu okuma işleminde insanların isimleri ve işlemlerin amaçları da mutlaka sık sık tekrar edilmelidir. Bu sayede istenen sonuç çok daha kısa zaman içinde alınır. Eğer etki altına alınan kişiler bu işlemin etkisine girdiklerini anlayıp büyü bozma işlemi yapmazlarsa o zaman sonuçlar kalıcı olacaktır. Yani insanlar bir daha bir araya gelmemek üzere yaşadıkları mutlu ilişkilere nokta koyacaklardır.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. kaşık ile ayırma büyüsü yapan medyum Süryani hoca dedi ki:

    Ayırma büyüsü yaptırmak için bir arkadaşıma danıştım arkadaşım daha önce Süryani hocayla çalışıp iyi sonuçlar almıştı bana da tavsiye etti. Erkek arkadaşım eski sevgilisi ile beraber olmaya başladı hem benimle çıkıyor hem o kızla çıkıyordu bende ikimizden birini tercih et dedim tabi beni tercih etti ama o kızla gizli gizli görüşüyordu bende onları ayırmak için Süryani hocayı aradım bakımlar yaptı kaşık büyüsü ile ayırma işlemi yapacağını söyledi. Çalışmama başladı 9 gün sonra bana kargo yolladı içinde iki kaşık tersten iple sıkıca bağlanmış ve üzerinde ayetler yazılıydı. Kaşığı 20 yıl önce vefat eden birinin mezarına göme mi istedi bende mezarlığa gittim 20 yıl önce vefat eden bir kadın mezarına gömdüm. Aradan 3 gün geçti erkek arkadaşım eski sevgilisiyle kavga ederek ayrıldılar hatta karakolluk bile oldular Süryani hoca ayırma büyülerinde çok başarılı allah razı olsun olsun hocamdan sevgilim artık o kızla beraber değil ve nefret ediyor. Süryani hocayla çalışmak isteyenlere numarasını da yazıyorum 0531 088 41 19

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı