büyü yaptırma

Soğukluk büyüsü nedir

Soğukluk Büyüsü Nedir

Soğukluk büyüsü nedir
Soğukluk büyüsü nedir

Birbirini seven arkadaş, sevgili veya eşleri birbirlerinden soğutmak amacı ile yapılan soğutma büyüleri kısa zaman içinde sonuçlarını göstermektedir. Deneyimli medyumların yapacakları doğru işlemler birçok kişinin sevdiği kişiden bir anda uzaklaşmalarına neden olabilmektedir. Bu sebeple bu tarz işlemleri yapacak olan kişiler öncelikle soğukluk büyüsü nedir sorusu yerine bu işlemleri kimler yapabilir gibi soruların yanıtlarını sormalıdırlar.

Çok uzun yıllardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında birçok farklı kaynakta çok doğru ve önemli bilgiler yer almaktadır. Bu sebeple titiz bir şekilde araştırma yapmadan kesinlikle hareket geçilmemelidir. Bu konuda işlemler yaparken öncelikle çiftlerin her ikisine de ait olan eşyalar kullanılmalıdır.
Bu konuda gerekli eşyalar bulunamıyorsa o zaman kişisel bilgileri veya resimleri de kullanılabilmektedir.

Medyumlar bu tarz işlemleri yaparken genellikle kısa zaman içinde sonuç alabilecekleri ve insanları amaçlarına ulaştıracak olan işlemleri yapmaya özen göstermektedirler. Kısa zaman içinde etkilerini gösteren soğukluk büyü sadece insanların düşüncelerini değiştirmekte ve bunu yaparken kesinlikle kendilerine zarar vermemektedirler.

Birçok ilişkilerin bu şekilde bitmesine neden olan bu işlemler kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapılabilmektedir. Bu özellikleri ise bu işlemleri diğer büyü işlemlerinden ayırmaktadır. Soğukluk büyüsü nedir veya bu işlemler hangi amaçla yapılır gibi soruları medyumlara soran insanlar aldıkları yanıtlar ile aslında bu işlemlerin sanıldığı kadar korkulacak işlemler olmadığını görebilmektedirler.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Serkan dedi ki:

    Gerçek medyum kim diye diye bir sürü param gitti neyseki Süryani hocam giden paralarında hakkını verdi Allah için eşime büyü yapılmıştı Süryani hoca papaz büyüsünü yaptı eşimin kadınlığını bağladı ben hariç tüm erkeklere 7 günde sonuç aldım sizlerede özellikle tavsiye ederim

  2. Bünyamin dedi ki:

    Selam İzmir Bornova’da yaşıyorum ünlü bir barda tanıştığım güzel bir bayan oldu ama sevgilisi varmış Uzman medyum hocanın yardımıyla sevgilisinden soğuttum eskiden barda çalıştığını akrabalarım bilmiyor ve hiç bir zaman bilmeyecekler yakında evlenmeyi düşünüyoruz İnşallah hakkımızda hayırlısı.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı