büyü yaptırma

Kaşık büyüsü nedir

Kaşık Büyüsü Nedir

Kaşık büyüsü nedir
Kaşık büyüsü nedir

Kaşık büyüsü her zaman için büyü dünyasının en özel ve en çok çekinilen işlemleri arasında yer almışlardır. Medyumlar bu işlemleri yaparken birçok farklı teknik kullanmış ve çoğu zaman istedikleri sonuçları almayı başarmışlardır. Eğer etki altına alınacak olan kişiler kendilerini korumak için manevi koruma işlemlerinden birini yaptırmamışlarsa o zaman yapılan işlemler kısa zaman içinde istenen sonucu ortaya çıkarmaktadır.

Bugüne kadar insanların sürekli olarak kaşık büyüsü nedir veya hangi amaçlar için kullanılır gibi soruların cevaplarını almak için medyumlara gelmeleri çok sık rastlanılan bir durumdur. Kaşık büyüsü yapılış şekli ile hiçbir büyüye benzememektedir ve geçekten de çok ürkütücü bir işlemdir. İnsanların çoğu gece yarısı mezarlığın önünden bile geçemezken kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişiler gece yarısı bir mezar açmak ve daha sonra o mezardan bir kefen parçası almak zorundadırlar.

Bu sebeple bu büyü en az yapılan büyülerden biri olarak bilinmektedir. Etkilerini göstermeye başladığı andan itibaren etkisi altına aldığı kişilere inanılmaz derece de şiddetli sıkıntılar veren bu işlem okunacak duaların da etkisi ile mutlaka zaman içinde etki göstermektedir. Önemli olan saklanan kaşıkların herhangi bir kişi tarafından bulunmamasıdır. Bu sebeple çok gizli bir yere saklanmaları önerilmektedir. Kaşık büyüsü nedir, nasıl yapılır ve ne kadar süre içinde etki gösterir sorusuna alınacak olan yanıtlardan sonra karar vermek her zaman en doğru medyumu bulabilmektir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Murat dedi ki:

    Kaşık büyüsünde Süryani hoca üstüne tanımam arkadaşlar ben kaşık büyüsü ile ayrıldığım nişanlımla yeniden barıştım dört gün kadar kısa bir sürede bunalımdaki günlerim yerini düğün telaşına bıraktı.

  2. kudret dedi ki:

    Gerçekten haklısın kardeşim bende Süryani hoca ile kaşık büyüsü yaptırdım çok olumlu sonuçlar aldım Alanya’dan yazıyorum bu yorumumu

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı