medyum

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar
Gerçek Medyumlar

Bazen insanlar yaşadıkları sorunlardan kurtulmak veya ulaşmak istedikleri bir hedefe kolay bir şekilde ulaşmak için ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri sonucu alamazlar. Özellikle verdikleri tüm çabaya rağmen bir türlü sonuç alamayan herkes kısa zaman hayal kırıklığı yaşar e maalesef bir süre sonra tüm emeklerinin boşa gittiğini düşünmeye başlar. Ancak medyumlar hakkında bilgileri olan insanlar bu özel meslekte mutlaka kendilerini sonuca ulaştıracak kişilerin olduğunu bilirler.

Her zaman manevi enerjileri harekete geçiren ve insanların fiziki anlamda emek vermeden kıs zaman içinde istedikleri sonucu almalarını sağlayan bu özel insanları bulmak için öncelikle gerçek medyumlar kimlerdir sorusuna net bir şekilde cevap almak gerekir. Bilindiği gibi medyumların çoğu sahtedir ve bu kişilerin tek amaçları inanların kandırmaktır.

Gerçek Medyumlar Kimlerdir

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de maalesef bu konuda halen mağduriyetler yaşanmaktadır. Bunun önüne geçmek her ne kadar çok kolay olsa bile yine de birçok kişi akıllanmak yerine halen rastgele seçimler yapmaya devam etmektedirler. Gerçek medyumlar kimlerdir diye birbirlerine soran insanlar genellikle alacakları cevapları az çok tahmin etmektedirler.

Gerçek bir medyum öncelikle deneyimli ve yaptığı işlemler ile artık mesleğinde kendisini kabul ettirmiş kişidir. Aynı zamanda günlük yaşamından tutun da verdiği hizmetlere kadar sıradan insanlardan hemen ayrılabilen bu kişiler normal yollardan elde edilemeyen birçok sonucu yaşayacakları özel manevi işlemler ile kısa zaman içinde elde edebilmektedirler.

Bilindiği gibi gerçek medyumlar kimlerdir başlığı adı altında birçok sitede birçok konu bulmak mümkündür. Genellikle bu tarz yazılar yazan kişiler çalıştıkları medyumlardan memnun kalan ve her zaman için o kişileri başka insanlara da öneren kişilerdir. Mutlaka yapacakları işlemlerin sonuç vermesini isteyen kişiler için gerçek medyumlar ile çalışmaktan başka bir çıkar yol yoktur.

Bu sebeple yapılacak en doğru şey en kısa zamanda gerçek medyumlar kimlerdir gibi soruların cevaplarını bulup seçimleri ona göre yapmaktır. Attıkları her adımda bilinçli ve doğru kararlar vermenin ne kadar önemli olduğunu bilen herkes zaten öneriye gerek kalmadan gerçek medyumlar kimlerdir sorusunun cevabını aramaktadırlar.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

68 Yorum

 1. papaz büyüsü yapan Medyum Süryani hoca önerimdir dedi ki:

  Papaz büyüsü yapan Medyum Süryani hocadır. Ben söyle bir sorunum vardı 6 yıllık bir ilişkim vardı sevdiğim adam son zamanlar bana karşı çok soğudu ve ayrıldı. Başka bir kadın soktu hayatına bunu duydum aradım bir sürü hakaret ettim beni her yerden engelledi.
  Onu çok sevdiğim için unutamıyordum bende medyumlardan yardım almak için araştırma yaptım tavsiyeler üzerine Medyum Süryani hocadan yardım aldım çalışmalar 1 hafta sürdü çalışmalar sonucunda Medyum Süryani hoca sevdiğim adama papaz büyüsü yaparak bana geri döndürüp bağladı herkese önerim Medyum Süryani hocadır. 0531 088 41 19

 2. papaz büyüsü yaptıran var mı? dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptıran var mı? Papaz büyüsü için gerçek bir medyum arıyorum bu konuda önerebileceğiniz bir medyum var mı?

  1. Gerçek Medyum Arayanlara Benimde Önerim Süryani Hocadır dedi ki:

   Minase hanım ben Medyum Süryani Hocayla çalıştım etkili sonuç aldım papaz büyüsünü hocamdan başka iyi yapanı tanımıyorum size de tavsiye ederim

   1. AYFER dedi ki:

    merhabalar bende medyum Süryani hocayla çalışmalar yaptım papaz büyüsü yaptırmak için aradım kendisiyle görüştüm bana bakım yaptı ve papaz büyüsü hakkında bilgi verdi 8 günlük bir çalışma içerisine girdi çalışmaların 5 günü etkilerini gördüm ve benim heyecanım daha da arttı çalışmalar bittikten sonra gerçekten Süryani hocanın dediği gibi çok etkili çok güzel sonuçlar aldım bende Süryani hocayı tavsiye ederim

    1. Nuray dedi ki:

     merhabalar medyum Süryani hocaya bağlama büyüsü yaptırdım çalışmalar 11 gün sürdü ama çok etkili güzel sonuçlar aldım medyum Süryani hocayı şiddetle öneririm

  2. Papaz büyüsü yaptıranlar dedi ki:

   Papaz büyüsü yaptıranlardan biride benim papaz büyüsü yaptırmak için bende tavsiye istedim herkes bana Serhan hocayı tavsiye etti aradım kendisiyle görüştüm 7 günlük bir çalışma yaparak beni de iyi bir yerlere getirdi.

   1. Kardelen dedi ki:

    sizin bu yorumlarınızı okuyan kişi benim yorumumu da okur umarım..sayfa yöneticisi de yayınlar umarım.. Ben de medyum Serhan beye çalışmalar yaptırdım allah binlerce kez razı olsun bana da istediğim gibi sonuç verdi medyum Serhan beyi bende herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

   2. gülcan dedi ki:

    Medyum Serhan benim çalışmamı almadı bakım yaptı işin olumsuz dedi her kese yardımcı oluyor ama bana olmadı benden başka 1 kaç medyuma gittim hepsi yaparız dedi paramı aldı işimi yapamadılar dolandırdılar beni medyum Serhan haklı çıktı işim olmazdı allah bizi böyle dürüst medyumlarla karşılaştırsın medyum Serhan bana yeni sayfa aç dedi hocamın dediğini yapıyorum 0538 774 31 40

 3. Süryani büyüsü yapan Uzman medyum hoca önerimdir dedi ki:

  Süryani büyüsü yapan medyumları araştırdım süryani büyüsü hakkında bir çok bilgi topladım bu çalışmalar iyi bir medyum tarafından çok etkili ömürlük sonuçlar verebiliyor.
  Bende bu konuda araştırmazlar yaptım bazı sitelerden sonuç alan kişilerden tavsiyeler istedim çoğunluk bana Uzman medyum hocayı önerdi bende kendisini aradım.
  Süryani büyüsünü erkek arkadaşıma yapması için yardım istedim bakımlar yaptı işimin olumlu olduğunu söyleyerek benden 10 gün zaman istedi ve çalışmalara başladı.
  Çalışmalar gününde harika sonuçlar verdi süryani büyüsünün gerçekten bu kadar etkili olduğunu tahmin edemedim süryani büyüsü yapan Uzman medyum hocadır herkese öneririm. 0531 088 41 19

 4. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü en iyi medyum hocam dedi ki:

  Benim 4 yıllık bir ilişkim vardı erkek arkadaşımla aramız çok güzeldi ne olduysa ailesi aklına girdi ve benden ayırdılar 8 aydır ayrıyız ne yaptıysam bana geri dönmedi ayrılma sebebini bile söylemedi bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine en iyi medyum hocamı aradım bakım yaptırdım en iyi medyum hocam erkek arkadaşımın ailesin kendi akrabalarından biri ile evlendirmeyi düşündüklerini söyledi bana inandırıcı gelmedi telefonu kapattım aradan 1 hafta geçti haber geldi erkek arkadaşım akrabalarından biri ile nişan yapmıştı bunu duyunca aklıma en iyi medyum hocam geldi tekrardan aradım ve özür dileyerek yardım istedim. En iyi medyum hocam çalışmalara başladı öncelikle erkek arkadaşıma bütün kadınlara karşı soğutma büyüsü yaptı bu çalışma sayesinde o kızdan ayrıldı sonra bana geri dönmesi için bağlama büyüsü yaptı erkek arkadaşım bana geri döndü amam ailesi sıcak bakmadı sorun çıkarttı aileler için de evliliğe ikna etme büyüsü yaparak toplamda 14 günde çalışmama sonuç verdi en iyi medyum hocamdan Allah razı olsun az kalsın 4 yılımı verdiğim erkek arkadaşım başkası ile evleniyordu. 0539 830 14 50

 5. Kaşık büyüsü yaptıran var mı? dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptırmak istiyorum bağlama büyüsü için aranızda kaşık büyüsü yaptıran var mı?
  Kaşık büyüsü yaptırıp sonuç alanlar medyum önerin.

  1. Kaşık büyüsünün etkileri önerim medyum Süryani hocadır dedi ki:

   Sevgilimi kendime bağlamak için kaşık büyüsü yaptırmaya karar verdim. Kaşık büyüsü çalışmasını araştırdım gerçekten harika sonuçlar verdiğini öğrendim.
   Benden medyum arayışlarına girerek tavsiyeler üzerine medyum Süryani hocayı buldum kaşık büyüsü hakkında detaylı bilgi aldım kendisiyle çalışmaya karar verdim.
   Kaşık büyüsü çalışmalarına başladı Süryani hoca kaşıklara ayetler yazarak bana yolladı bende o kaşıkları toprağa gömdüm ortalama 8 günde sonuç aldım kaşık büyüsü medyum Süryani hoca önerimdir.
   iletişim bilgisi 0531 088 41 19

   1. kaşık büyüsü ile ayırma büyüsü Süryani hoca dedi ki:

    benim eşimin hayatına bir kadın girdi bu kadını ne yaptıysam bırakamadı bende onları ayırmak için bir çok medyumla çalıştım ama olmadı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Süryani hocayı aradım durumu anlattım yardım etmesi için rica ettim Süryani hoca çalışmaları kaşık büyüsü ile yaptı eşime ve o kadına kaşık büyüsü yaparak ayırdı ve bana bağladı medyum Süryani hocayı kesinlikle denemelisin.

 6. Gerçek medyum yorumları - Aşk büyüsü medyum serhan dedi ki:

  Gerçek medyum arayanlar bu yorum sayesinde istedikleri medyumu bulacaklardır. Erkek arkadaşımla 4 yıllık süren güzel bir ilişkim var benim son zamanlarda bana karşı sevgisinin bittiğini fark ettim bu durum ayrılmamıza neden olabilecek bir durumdu. Sürekli bana karşı aksi oluyordu bende bu konuyu bir arkadaşıma anlattım erkek arkadaşımla tekrardan eskisi gibi olmak istiyordum. Arkadaşım evli ve daha önceleri eşi ona karşı soğuk davranıyordu. Arkadaşım medyum serhan hoca diye birinden yardım almıştı bana da iletişim numarasını verdi arayıp yardım istememi söyledi.
  Ben hemen aramadım bir kaç gün düşündüm ilk defa böyle bir işe kalkışıyor ve çok korkuyorum zarar görmekten erkek arkadaşım da git gide daha kötü olmaya başladı. Artık dayanamadım hemen serhan hocayı aradım medyum serhan hocaya sorunlarımı anlattım bana bu konuda yardım etmesini istedim medyum serhan aşk büyüsü çalışmalarına başlayacağını söyledi ve benden müsaade istedi bende önce Allah sonra serhan hocaya bıraktım benim bu çalışmam 8 gün sürdü erkek arkadaşımda bir anda değişiklikler oldu tekrardan bana aşık oldu hemde eskisinden daha iyi bir şekilde serhan hocanın çalışmasından sonra eski ilişkimiz ilişki değilmiş onu fark ettim. Gerçek medyum arayanlara benim önerim medyum serhan hocadır.

  Medyum serhan hocamla çalışmak isteyenler 0538 774 31 40 bu numaradan ulaşabilirler. Herkese iyi çalışamalar

 7. gerçek medyum arayanlara benim önerim medyum Süryani hocadır dedi ki:

  Benim de sevgilimle aramda bir takım sorunlar oldu 2 yıllık bir ilişkim var benim son zamanlarda bana karşı çok soğuk davranmaya başladı 20 gün öncede ayrılmak istedi ve beni her yerden engelledi hiç bir şekilde iletişim kuramadım bende İnternet üzerinden medyum arayışlarına girdim bir kaç sitede tavsiyelerde bulundum ve geneli bana Süryani hocayı tavsiye etti aradım sıkıntılarımı paylaştım öncelikle detaylı bir bakım yaptı ve sevgilimin üzerinde ayırma büyüsü olduğunu söyledi annesi tarafından yapıldığını söyledi zaten bende annesiyle anlaşamıyordum Süryani hocadan bu konu hakkında yardım istedim 11 günlük bir çalışma yaptı sevgilimi bana geri getirip aşık etti sevgilimin annesine de ikna etme büyüsü yaparak güzel bir hayat kurmama vesile oldu Süryani hocaya teşekkürlerimi iletiyorum Allah binlerce kez razı olsun hem Süryani hocadan hemde bana tavsiye edenlerden. 0531 088 41 19

 8. derya/ Uzman medyum tavsiyemdir dedi ki:

  Kaşık büyüsü yaptıranlardan biride benim bende Uzman medyum hocadan sevgilimi bana bağlamasın için kaşık büyüsü yaptırmasını istedim benim için de iyi bir çalışma yaptı bana yapılan çalışmayı gönderdi etkili olması için ermeni mezarlığına gece yarısı gömme mi istedi arkadaşımla beraber gittim gömdüm biraz zor ve ürkütücü oldu ama halletti. Mezarlıktan döndükten 6 saat sonra etkileri başladı sevgilim beni aramaya başladı ve bana evlilik teklifi etti sonucumu aldıktan sonra arkadaşımda Uzman medyum hocayla çalışmalara başladı oda dün sonucunu aldı bende Uzman medyum hocayı tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum. irtibat 0531 088 41 19

 9. gerçek medyum nasıl anlaşılır İranlı medyum Selman dedi ki:

  gerçek medyum nasıl anlaşılır bu konuda ben çok araştırmalar yaptım herkes gerçek medyum nasıl anlaşılır veya nasıl anlarız diye düşünürken ben bunu çözdüm ben giden sevgiliyi geri getirmek için medyum arayışlarına girdim bir çok hocayı aradım her aradığım kişi daha beni dinlemeden para istedi hatta biriyle çalıştım en iyi yaptığı iş para istemekti hiç bir şey yaptığı da yoktu gerçek medyum olmadığını anladım gerçek medyum nasıl anlaşılır size söylüyorum ben İranlı medyum Selman hocayı aradım sorunlarımı anlattım İranlı medyum Selman hoca beni dinledi benden bilgilerimi aldı fotoğraflar istedi 45 dakikalık bir bakım yaptı bakım sonucunda işimin olumlu olduğunu 11 günde sonuç alacağımı söyledi buraya kadar hiç paradan bahsetmedi ben sordum maliyetim ne kadar diye bana çalışmalarda gidecek maliyetim miktarını söyledi bana da uygundu ben ödeme yaptım malzemelerin siparişini verdi İranlı medyum Selman hocaya sordum hocam siz para almadınız diye benim el emeğim işlem bittikten sonra gönlünden ne koparsa ödersin dedi çalışmalara başladı gününde sonuç verdi işte gerçek medyum böyle anlaşılır çalışma bittikten sonra beni bir gün para için aramadı gönlümden kopanı fazlasıyla yolladım helal hoş olsun gerçek medyum arayanlara tavsiyem İranlı medyum Selman hocadır.
  İranlı medyum Selman iletişim numarası 0539 830 14 50

 10. Aşk Büyüsü Medyum Süryani hoca dedi ki:

  Aşk büyüsü çalışmaları yapak için medyum arayışlarına girdim benim sorunlarım farklıydı bende her kese anlatamıyordum. Yaklaşık 1 ay araştırmalar yaptım tavsiyeler üzerine medyum Süryani hocayı buldum bayan olduğu için derdimi kolayca ve çekinmeden anlatacağımı biliyordum. Medyum Süryani hocaya mail üzeri yazdım sorunlarımı anlattım kısa sürede cevap yazdı benim bilgilerimi ve erkek arkadaşımın bilgilerini istedi yolladım.
  Medyum Süryani bakım yaptı durumumun ne kadar kötü olduğunu söyledi ve çalışmalar yapacağını söyleyerek bana maliyet çıkarttı zaman kaybetmeden ödememi yaptım. Medyum Süryani hoca bana telefon numarasını verdi iletişimi kurmaya oradan devam ettim her gün iletişim kuruyordum sorun yaşamadım.
  Aşk büyüsü çalışmaları 11 gün sürdü çalışmalar bittikten sonra sonucumu aldım şuan çok mutluyum buda medyum Süryani hoca sayesinde bazı şeyleri anlatmaktan çekiniyorsanız medyum Süryani hocaya anlatmaktan çekinmeyin medyum Süryani her konuda güvenilir yardım sever bir medyum dur her kese şiddetle tavsiye ederim.

  medyum Süryani hoca iletişim 0531 088 41 19

 11. Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü Medyum Serhan dedi ki:

  Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yaptırmak için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Serhan hocayla çalışma yapmaya karar verdim. Benim de 12 yıllık bir ilişkim vardı bu ilişkinin adı yoktu sevdiğim adamla dost hayatı yaşıyorduk bu yaşantı artık beni çok sıkmıştı. Sevdiğim adamla evlenmek istiyordum maddi yönden durumumuz çok güzeldi ikimizin de şirketi vardı. Evlenelim dediğimde işi bahane ediyordu bende en sonun da dayanamadım çok kötü bir şekilde tartışıp ayrıldık.

  Amacım onu sıkmak değildi işimiz var durumumuz iyi yaşımızda geçiyordu artık bizde kendimiz için bir şeyler yapmalıydık odun sevgilim işte anlamadı ayrılığı tercih etti. Beni de medyumlardan yardım almaya zorladı 12 yılımı verdim az değil bir anda silip atamaz 4 ay ayrı kaldık beni her yerden engelledi kendisine ulaşamadım onun şirketinde bir arkadaşım vardı çalışan bana bilgi vermemesi için onuda işten çıkartmıştı git gide kötü bir insan oluyordu bende daha kötü olmaması için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Serhan hocayı aradım.

  Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü yapması için yardım istedim. Medyum Serhan hoca öncelikle benden bilgiler alarak ön bakım yaptı bakım sonucunda bana yardımcı olacağını söyledi. Yapacağı çalışma sonucunda evlilik olacak sevgi olacak ve aşk olacaktı bende Medyum Serhan hocamın sesine güvendim bana yardımcı olacağını anladım. Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü için çalışmalara başladı. Bu çalışmalar esnasın da sürekli medyum Serhan ile iletişim halindeydik her aradığımda kendisine ulaşabildim.

  Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü çalışmaları 3 günde etki gösterdi sevdiğim adam engelleri kaldırdı ve bana mesaj attı yemeğe çıkalım dedi bende Serhan hocama anlattım izin vermedi. Sevdiğim adamı arayarak benim işim var gelemem dedim ve kapattım telefonu Medyum Serhan hoca çalışmalara devam ederek 6 günde çalışmaları sonlandırdı. Çalışmalarımdan sonuç aldım her şey istediğim gibi oldu Kısa sürede etkili geri getirme büyüsü sonuç verdi ve çalışmalar içerisinde aşik ve evlilik büyüsü de vardı tamamen sonuç aldım ve şuan evliyim çok mutluyum.
  Medyum Serhan hocadan Allah razı olsun herkese tavsiye ederim iletişim 0538 774 31 40

 12. Gerçek Uzman medyum Önerimdir dedi ki:

  benim 9 yıllık bir evliliğim var eşim subay bende öğretmenim eşim sürekli başka illerde görev yapıyor son 2 aydır bana karşı çok soğuk olduğunu fark ettim ve 1 hafta önce ayrılmak istediğini söyledi ne olduğunu anlamadım 1 çocuğumuz var bende ayrılmak istemiyordum bir yakınımın tavsiyesi üzerine Uzman medyum hocaya mail attım sıkıntılarımı anlattım ve yardım istedim bana bakım yaptı ve eşimin üzerinde büyü olduğunu söyledi büyüyü de eşimin ailesi yapmıştı zaten hiç anlaşamıyorduk beni sevmiyorlardı bende bu büyüyü bozdurmak için Uzman medyum hocaya çalışmalar yaptırdım 11 günlük bir çalışma yaptı ve 6 günü eşim beni aradı değişmişti iyi konuşuyordu yıllık iznine geleceğini söyledi çalışmalar bitti eşim beni sürekli aramaya başladı Uzman medyum hocam eşimin üzerindeki büyüyü bozup tekrardan bana geri getirip bağladı Allah Uzman medyum hocadan razı olsun yuvam kurtuldu herkese şiddetle tavsiye ederim iletişim 0531 088 41 19

 13. Safiye dedi ki:

  Yaklaşık 4 senedir üzerimde olan ağırlık işlerimin sürekli ters gitmesi aşk hayatındaki olumsuzluklar bir kişiyle bir haftadan uzun süre beraberlik yürütemem sürekli yalnız kalmak istemem, çevremdeki insanlardan soğumam gibi birçok problemle karşılaşınca geçenlerde Siirt de bir hocaya gitmiştim ve üzerimde papaz büyüsü olduğunu öğrendim ancak kendisi bu büyünün çözülmesinin çok zor olduğunu ve kendisinin bu işi yapamayacağını söyledi İnternet den araştırırken Medyum Serhan hocama denk geldim ve yaptığınız okumalar verdiğiniz işlemler doğrultusunda 1 hafta gibi kısa bir sürede eski özlediğim hayatıma geri döndüm hayatım her yönden düzene girdi ve en önemlisi eskiden karabasan ve üzerimdeki ağırlıktan dolayı gözüme zor uyku girerken artık rahat ve deliksiz bir uyku çekebiliyorum Allah Medyum Serhan hocamdan razı olsun sizin sayenizde mutluluğuma kavuştum….

 14. bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz gerçek bir medyum var mı acaba acill

  1. Bağlama Büyüsü Medyum afran Hoca TAVSİYEMDİR dedi ki:

   Bağlama büyüsü yaptırmak için ben medyum afran hocadan yardım aldım afran hocanın çalışmaları 9 gün sürdü ve bana çok etkili çok güzel sonuçlar verdi şuan sevgilim bana deli divane aşık size de önerim medyum afran hoca.

   1. Aşk büyüsü Bağlama büyüsü afran Hoca tavsiye dedi ki:

    bende medyum afran hocayla çalıştım aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yaptırdım 12 günde bana harika sonuçlar verdi bende medyum afran hocayı tavsiye ederim

 15. İranlı medyum Selman hoca tavsiyem dedi ki:

  Slm benim 4 aydır bir ilişkim var o ilişkimiz de hiç ama hiç tartışma olmadı son zamanlarda bakıyorum ki bir birimizi yiyiyorduk hep kavga hep hakaret canıma tak eti ayrıldım çok pişman oldum ama sevdiğim adam bana geri dönmedi inat etmişti en son medyum arayışlarına girdim ve İranlı medyum Selman hoca ile tanıştım sevdiğim adamı geri gelmesini istedim ve 13 günlük bir çalışma ile sevdiğimi bana geri getirdi ya var ya mübarek adamsın İranlı medyum Selman hocam Allah razı olsun. 0539 830 14 50

 16. Gerçek Medyum Serhan Hoca dedi ki:

  Ben birçok medyumla çalıştım sırf eşim evine gelip bana eş çocuklarıma da baba olsun diye ama hiç biri benim derdime çare bulamadı ta ki Medyum Serhan hocayla tanışıp çalışma yapana kadar 9 günde eşimi bana getirdi şuan çocuklarımla beraber çok mutluyuz kendisine çok teşekkür ederim sizlerde gerçek medyum la çalışmak isterseniz tavsiyem Medyum Serhan Hocadır

 17. Medyum Süryani Hoca dedi ki:

  Merhaba bende bir kaç hoca ile iletişime geçtim eşime papaz büyüsü yaptırmak için ama bir türlü doğru hocayi bulamadım tavsiyeler üzerinde Medyum Süryani hoca ile çalışmayı denedim işe yaradı çok şükür şimdi çok iyiyiz Allah Medyum Süryani hoca dan razı olsun her şey onun sayesinde oldu herkeslere tavsiye ederim.0531 088 41 19

 18. İkna Etme Büyüsü Medyum Süryani Hoca Tavsiyemdir dedi ki:

  Benim de 1 yıllık bir evliliğim var biz severek Evlendik hatta kaçarak Evlendik benim ailem kabullendi ama eşimin ailesi ne eşimi istedi nede beni bu Durum eşimi çok etkiledi üzülüyordu bu şekilde üzülmesi benimde moralimi bozdu bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Süryani hocayı aradım eşimin ailesi bizi kabul etsin diye ikna etme büyüsü yaptırmak istedim Medyum Süryani hoca 11 günlük bir çalışma yaptı çalışmalar sonucunda eşimin ailesi bizi yemeğe davet etti eşim çok mutluydu sevinçten uçacaktı neredeyse Allah Medyum Süryani hocadan razı olsun evimize huzur verdi herkese önerim Medyum Süryani hocadır.telefon numarası 0531 088 41 19

 19. Gerçek Uzman medyum hoca dedi ki:

  Giden Sevgilimi geri getirmek için bende Uzman medyum hocayla 12 günlük bir çalışma yaptırdım Uzman medyum hocanın yaptığı bu çalışma 6 günde etki verdi 12 günde çok iyi sonuç verdi şuan sevdiğimle beraberim ve çok mutluyum herkese tavsiyemdir.

 20. Etkili sonuç afran hoca dedi ki:

  Merhaba benim 1 hafta sonra nişanım olacaktı sevdigimle çok mutluyduk tam evlenme aşamasına gelmiştik bir arkadaşım vardı o da benim sevdigim adamı seviyordu biz evlilik kararı aldıktan sonra kız dayanamadı bizi ayırmaya kalkti ve başardı nişan oldu yüzükleri taktik 2 gün sonra ayrılmak istedi sebepsiz yere bende çok seviyordum dayanamadım hiç birşey gelmedi aklıma deli gibi oldum en son teyzem bana hiç üzülme al bu numarayı afran hoca diye biri çıkacak konuş derdini anlat geri getirir nişanlinı dedi aradım konuştum çalışma yapmak istedim ve çalıştım çok güzel dinledi ve bakım yaptı olumlu şeyler söyledi 9 günde nişanlım geri getirdi Allah afran hocadan razı olsun

 21. bağlama büyüsü medyum Süryani Hoca dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 2 sene önce bende medyum Süryani hocayla bağlama işlemi yaptırdım 8 günlük bir işlem sürdü ödememi yaptım malzemeler geldi çalışmalara başladık ilk 2-3 gün etkilerini göstermeye başladı 8. gün olduğunda bu sefer tahmin edemiceğim kadar etkili bir çalışma yapmıştı hocam anlıyacağınız işimi yaptı Allah hocamdan razı olsun önerim Medyum Süryani Hocam.

 22. Papaz Büyüsü Medyum Afran dedi ki:

  17 gün önce Medyum Afran Hocaya papaz büyüsü yaptırdım toplamda 7 gün sürdü ve beklediğime de değdi çok etkili sonuç aldım eşimle aramız düzeldi ve belki yeniden evleniriz rüya gibi ya hiç bu kadar iyi bir hayatım olacağını düşünmemiştim Allah razı olsun Afran hocadan beni dertten kurtardı ve mutlu bir hayatı bana sundu sizlere de tavsiyem Medyum Afran

  1. İngiltere yasemin medyum Afran tavsiyemdir dedi ki:

   Medyum Afran beyle bende çalışmalar yaptım gerçekten işinde çok başarılı bir medyum dur. Bu tarafsız sitede medyum Afran hoca hakkında yapılan yorumlar gerçektir. Beni dolandıran insanların hakkında yorum yazdım onaylandı sonuç aldığım medyumun yorumunu yazdım yine onaylandı medyum Afran hocadan çok memnunum kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 23. aşk tılsımı gerçek Medyum Serhan hoca sonuç dedi ki:

  Aşk tılsımlı için bende Medyum Serhan hocayı aradım eşim için yaptırmak istedim bakım yaptı 13 günlük bir çalışma yaparak sonuç vereceğini söyledi çalışmaların 3 gününde etkilerini gördüm çalışmalar bittikten sonra hayırlı sonuçlar aldım

 24. Aşık Etme Büyüsü Uzman medyum Hocam dedi ki:

  Merhabalar Benim sevdiğim bir kız arkadaşım var bir türlü kendisine açılamıyor dum aslında bir kaç defa söylemişliğim oldu ama bana inanmadı şaka yaptığımı zannetti sonra sesimi çıkarmadım ve aradan biraz zaman geçtiğinde dayanamayıp kendisine açıldım oda beni abisi gibi görüyormuş ve kabul etmedi hatta 2 haftadır bana küsmüştü konuşmuyordu benle taki arkadaşlarımın tavsiyesiyle Uzman medyum Hocayla iletişime geçene kadar aradım hocama derdimi anlattım ve 5 gün içerisinde aşık etme büyüsü yaparak aşık edeceğini söyledi inanamadım ama başka çarem yoktu mecbur inanacam dedim ve çalışma bitti kız kendiliğinden gelip benden özür diledi ve benimle çıkmak istediğini söyledi şok olmuştum resmen ya Allah razı olsun Uzman medyum Hocamdan sayesinde sevdiğime kavuştum aradan baya zaman geçti ve halen beni deliler gibi seviyor çok etkili sonuçlar veriyor Uzman medyum Hocam

 25. gerçek medyum arayanlara benim tavsiyem afran hocadır dedi ki:

  sadece çekirdek ailelerimiz neredeyse 38 kişiyi geçiyor tabi bu saydıklarımın başında da anneannem var Kendisi 90 yaşında. Her ne kadar sağlığı yerinde olsa da malum yaşlılık her gün yeni bir sağlık problemi ortaya çıkıyor bir gün kalbi bir gün şekeri bir gün tansiyonu….. Yine de Allah uzun ömür versin. Bizim aile birbirine çok düşkündür, ailenin anneannemden sonra en büyükleri 4 dayım ve 2 teyzemi hepimiz sayar ve severiz sözlerinden çıkmayız, onlar ne derse o olur ancak bir süre önce aile içinde tatsızlıklar baş göstermeye başladı en küçük dayım anneannemin nasılsa çok fazla ömrünün kalmadığını kendisinin çok fazla borcunun olduğunu, paraya ihtiyacı olduğunu daha hayattayken anneannemden kalacak daireler ve köydeki arsaların satılıp paylaştırılmasını istedi. Tabi diğer dayım ve teyzemler buna karşı çıktı, dayım da ısrar edince tatsızlık çıktı. Olaylar gelinlerin ve eniştelerin de işe karışmasıyla büyüdü ve sonunda kavgaya dönüştü. Artık iyice ağzımızın tadı kaçmıştı, en küçük dayımla ve ondan yana olan 2 teyzemle ailenin geri kalanı konuşmuyordu çocuklar olarak biz de birbirimize küsmüştük hatta geçen bayram geleneksel bayram yemeği bile eksik yendi bir kısmı o varsa ben gelmem diye bayramlaşmaya bile gelmedi vs. Ben ve kardeş çocuklarımdan yani kuzenlerimden biri, çok iyi anlaşırız fala büyüye, mistik ilimlere de çocukluğumuzdan beri meraklıyız. Kesin bu işin içinde bir iş var dedik ve daldık internet de. Siteleri gezerken bir medyum bulduk. Kendisini arayıp her şeyi anlattık. Bize bakım yapılması gerektiğini söyledi ve iki gün sonra, küçük dayımın eşi olan yengemi tarif ederek bir kadının aileye büyü yaptığını anlattı. Yengemin yaptırdığı ve aile içinde birliği bozan papaz büyüsü bozuldu. Artık ailemiz eskisi gibi mutlu, dayım da eşinin yaptığı cadılıkları öğrendi ve yengem şimdi suçunun cezasını çekiyor. İşlemi yapan hocanın ismi Medyum afran hoca Siz de bizim gibi iletişime geçmek isterseniz Medyum afran Hoca’nın telefonunu verebilirim.

 26. Adet Kanı Büyüsü Medyum Serhan Hoca dedi ki:

  Arkadaşlar bende adet kanı büyüsünü Medyum Serhan Hocaya yaptırdım ve sağ olsun ki bana 6 günde sonuç verdi artık çok rahatım tüm sevdiklerim yanımda Allah razı olsun Hocamızdan artık çok rahatım ya gerçektende arkadaşlar ben gerçek medyumu buldum ve calisma yaptırıp çok etkili sonuçlar aldım Allah sizlerede hocamla çalışıp sonuç almayı nasip etsin Amin

 27. medyum afran hoca dedi ki:

  Merhaba afran Hocam Bundan 1 ay önce sizden eşim için yardım almıştım Şu an hayatım tam manasıyla mükemmelleşti Allah sizden razı olsun Her şey için teşekkürler Sevgiyle kalın

 28. Halime dedi ki:

  Bende şuan Uzman medyum hocayla çalışmalara başladım sonucu sizlerle paylaşırım

  1. Etkili Uzman medyum Hocadır dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar ben halime geçen sizlere yazmıştım Uzman medyum hocayla çalışmaya başladım diye ben sonucu mu aldım hocama geri döndürme büyüsü yaptırmıştım etkili sonuç verdi şuan çok mutluyum bende sizlere tavsiye ederim 0531 088 41 19

 29. Etkili sonuç Medyum Serhan hoca dedi ki:

  Merhaba ben eşimden ayrılalı 1 yıl oldu ama eşimi daha unutamadim kahretsin ki eşim bana bir türlü dönmüyor du deli gibi olmustum dayanamadım bir kaç arkadaştan yardım istedim bana biz sana yardım edemeyiz anca Medyum Serhan hoca sana yardım eder dediler bende tm dedim ve internet üzerinden Medyum Serhan hoca ile tanıştım çalışmak istedim ve çalıştım 8 günde eşimi geri getir Allah tuttuğunu altın etsin hocam Allah razı olsun.

 30. Kezban dedi ki:

  İyi akşamlar ben Mersin’den yazıyorum benim 3 senelik bir evliliğim vardı ben eşimi çok seviyordum o da beni seviyordu 3 senedir çocuğum olmuyordu kaynanam eşimi dolduruşa getiriyordu bu kadını boşa sana çocuk getirecek birini getir diyordu eşimi benden soğuttu eşime büyü yaptı eşim benden boşanmaya karar verdi beni istemiyordu bende anneme danıştım annem de bana İranlı medyum Selman hocayı ara dedi o seni eşinle aranı düzeltir dedi bende aradım derdimi anlatım dinledi ve çalışmalara başlamamız lazım dedi ve başladık çok şükür eşim bana geri döndü Rabbim seni başımız dan eksik etmesin İranlı medyum Selman hocam.

 31. Aleyna dedi ki:

  İyi günler benim annem ve babam boşanmak üzereydiler bende boşanmalarını hiç istemiyordum bir arkadaşımın ablası bana afran hoca ile iletişime geçebilirsiniz dedi çalış o izin vermez ayrilmalarina dedi bende aradım çalıştım 14 günde annem ve babam geri barıştılar şu an beraberler sanki dersin liseli sevgililer o kadar bir birilerine aşıklar Allah’ım senden razi olsun afran hoca.

 32. En iyi ve gerçek medyum afran hoca dedi ki:

  Selam Benim 2 senelik bir ilişkim var ama bu ilişkimiz son zamanlarda gittikçe kötüye gidiyordu bu durum beni çok etkilemisti cıldıracak gibiydim dayanamadım medyumlar arasında afran hocayı aradım konuyu anlatım çalışmak istedim çalıştım 10 günde iliskimizi düzeltti çok iyiyiz şimdi Allah razı olsun hocam dan.

 33. gerçek medyumlar arasından önerim İranlı medyum Selman hocadır dedi ki:

  Slm benim bir takım sorunlarım vardı çok hoca aradım ama hiç biri İranlı medyum Selman hoca gibi beni dinleyip anlamadı hepsi de para para dediler sana sonuç vereceğiz dediler ama sonuç vermediler her defasında kandırdılar ama İranlı medyum Selman hoca onlar gibi değildi Allah İranlı medyum Selman hocadan razı olsun bana sonuç verdi hiç bir derdim tasam kalmadı iletişim= 0539 830 14 50

 34. Medyum Serhan hoca önerim dedi ki:

  Selam Ben 10 aydır evliyim eşim başlangıçta bana çok iyiydi şimdi ise çok soğuk davranıyor görücü usulü evlendim eşimi gün geçtikçe sevmeye başlamıştım hiç takmıyordu umursa mı yordu benim de çok zoruma gidiyordu anneme söyledim bana internete gir Medyum Serhan hocayı arayabilir dedi aradım konuştum çalıştım maşallah 5 günde eşimi ilk başlarda ki gibi yaptı Allah razı olsun hocam yuvamı kurtardın

 35. büyü bozma medyum afran dedi ki:

  Çok severek evlendiğim karımla büyüler yüzünden aylarca birbirimizden uzak durduk Kime, nereye gittiysek çare olamadılar Sizi tavsiye eden arkadaşımdan Allah bin kere razı olsun ve tabi ki sizden de Herkesin çözülmez dediği büyüyü bozabileceğinizi söylediniz ve bozdunuz. Eşim de ben de size duacıyız afran hocam

 36. kısmet açma İranlı medyum Selman hoca tavsiye dedi ki:

  Kimseleri beğenmeyip evlenmeyen sonra da kısmeti kapanan kızımı nihayet nişanladık. İyiliklerinizi unutamam İranlı medyum Selman hocam. Ne sıkıntımız olduysa destek verdiniz Hepimizin derdine derman oldunuz Allah ne muradınız varsa versin İranlı medyum Selman hoca tavsiyemdir.

 37. sinem dedi ki:

  Selam benim 3 senelik bir evliliğim var eşim ve çocuklarımla çok mutluyduk ama ne olduysa bu 1 haftadır eşim bize soğuk davranıyor her gün evde kavga çıkartıyor beni dövüyor bende tavsiyeler üzerine Süryani hocayı buldum ve aradım çalışmalar hakkında bilgi aldım
  Süryani hoca bana yardımcı oldu 5 günde etkisini gördüm çalışmaların 9 günde de tam sonuç aldım eşim beni artık dövüyor çocuklarıma iyi davranıyor bizi dışarı çıkartıyor gezdiriyor ve eşimin bu halinden çok memnunum Allah Süryani hocadan razı olsun ve sizin de Süryani hocayla çalışmanızı tavsiye ederim. 0531 088 41 19

 38. Gerçek medyum tavsiye dedi ki:

  Etkili sonuç verebilecek Gerçek medyum arıyorum acil yardim lütfen.

  1. Gerçek Medyum afran hoca tavsiyem dedi ki:

   Aşk büyüsü için bende tavsiyeler üzeri Medyum afran hocayı buldum 7 günlük bir çalışmayla sevdiğim adamı bana aşık etti benim size önerim gerçek medyum afran hocadır.

  2. çok etkili bağlama büyüsü dedi ki:

   Merhaba kardeşim ben medyum afran hocayla çalıştım kendisine eşim için bağlama büyüsü yaptırdım sonuç alalı 2 hafta oldu eşim bana bağlanmış vaziyette ne istersem yapıyor beni hiç uymuyor sana medyum afran hocayı tavsiye ederim.

 39. papaz büyüsü yaptıranlar dedi ki:

  1 hafta boyunca medyum afran hocayla papaz büyüsü yaptık ve sonuç aldım eşim bana geri geldi ve kul köle olacak şekilde bağlandı Aramız çok iyi eski tartışmalarımız bitti artık bir birimiz için ölüyoruz hocamın yaptığı büyü sayesinde çok mutlu olduk afran hocama çok minnettarım

 40. Ayırma büyüsü Medyum Serhan Hocam dedi ki:

  Arkadaşlar sevdiğim kıza büyü yapılmıştı başkasıyla evleniyordu büyü zoruyla ben buna seyirci kalamazdım ve internetten araştırmalar yaptım ve Medyum Serhan Hocama rastladım kendisiyle iletişime geçtim ve ayırma büyüsü yaparak sevdiğim kızı karşı taraftan ayırarak bana bağladı ve bu çalışma 7 gün sürdü çok etkili sonuçlar aldım sizlere de tavsiyem Medyum Serhan Hocadır

 41. Gerçek İranlı medyum Selman hoca dedi ki:

  Selam Benim de söyleyeceklerim var benim dünyalar güzeli bir sevdiğim vardı evlilik kararı bile almıştık bir birimizi çok seviyorduk hiç ayrılmayacağımıza söz vermiştik bir haftadır benim yüzümü bile görmek istemiyor sebepsiz yere ayrılalım dedi bende şaşkın halde dondum kaldım ne yapacağımı bilmiyordum çaresiz kalmıştım bunları kendi iradesiyle yapmadığını anlamıştım en son medyumları araştırdım ve İranlı medyum Selman hocayı aradım derdimi anlatım bakim yaptı Sevdiğimin üstünde büyü olduğunu söyledi bende hiç vakit kaybetmeden çalışmak istedim ve çalıştım 10 günde sevdiğim bana geri döndü bunları canı gönülden söylüyorum ki en iyi hoca İranlı medyum Selman hoca dir Allah razı olsun İranlı medyum Selman hoca dan.

 42. Bağlama Büyüsü Uzman medyum sonuç dedi ki:

  merhaba bende sevgilimi kendime bağlamak için medyum arayışlarına girdim ne yazık ki 2 kez de bende dolandırıldım bir akrabamın tavsiyesi üzerine Uzman medyum hocayı buldum aradım yardım istedim bağlama büyüsü içi 8 günlük bir çalışma içerisine girdi günler resmen durdu 5 günde etki gördüm etkiyi gördükten sonra saniyeler durdu resmen 8 gün oldu çalışmalar bitti bağlama büyüsünde çok etkili güzel sonuçlar aldım herkese Uzman medyum hocayı tavsiye ederim.

 43. Gerçek medyum afran hoca dedi ki:

  Bende sizler gibi 1 ay boyunca gerçek medyum diyerek sağda solda aradım ama bir türlü bulamamıştım sonra her şeyden vaz geçmişken bir sitede medyum afran hocayı gördüm herkes çalışma yapıp sonuç almış bende son kez deniyeyim dedim ve aradım diğer medyumlar gibi değil kendisi çok sabırlı bir insandır beni hiç terslemedi tam tersi beni sonuna kadar dinledi ne zaman arasam telefonunu açıyor ve afran hocama papaz büyüsü yaptırdım 7 günde çok güzel sonuç verdi benden nefret eden beni sevmeyen adam artık benim için can atıyor arkadaşlar ben gerçek medyumu buldum sizlere de tavsiye ederim Saygı değer.

 44. gerçek medyum Afran hocadır dedi ki:

  Benim yaptırdığım büyüyün etkisine bakacak olursanız etkili sonuç veren gerçek medyum Afran Hocadır çünkü 7 günde etkili sonuç aldım şimdiye kadar çalıştığım 6 tane hocayım diye geçinen sahtekarlar hiç bir şey yapmadılar sadece paramı aldılar ve beni tehdit ettiler ama Afran hocam öyle değil daha aradığımda ilk derdimi sordu ve beni rahatlatan bazı dualar okudu ama diğerleri hemen para istiyorlar Allah razı olsun Afran Hocamdan beni büyük bir dertten kurtardı

 45. büyü bozma İranlı medyum Selman hoca dedi ki:

  benim de çocukluk aşkım vardı ben 15 yaşına girdiğim de mahalleden taşındık onu bir daha hiç görmedim aradan yıllar geçti ben evlendim çocuklarım oldu eşim sürekli beni dövdüğü için boşandım ve eski mahalleme geri döndüm çocukluk aşkım da evlenmişti ama oda mutsuzdu oğlum onun yanında işe başladı arada bir görüşüyorduk oda beni seviyordu ama gelemiyordu bana sanki bir şey var bırakmıyor bende bakım yapmak için medyum arayışlarına girdim İranlı medyum Selman hocayı buldum bakım yaptırdım eski sevgilimin üzerinde büyü olduğunu söyledi eşi tarafından yapılmıştı bende bunu eski sevgilime söyledim başta inanmadı ve hocanın numarasını aldı ben yokken aradı İranlı medyum Selman hoca onu her şeyi anlattı eski sevgilim beni aradı benden yardı istedi hocayla çalışma yaptır beni kurtar dedi İranlı medyum Selman hocayı aradım yardım istedim büyü çok eskiden yapıldığı için 11 gün sürdü ve büyü bozuldu çocukluk aşkım eşinden ayrıldı ve benimle evlendi şuan çok mutluyum İranlı medyum Selman hocaya çok teşekkürler ediyorum.

 46. etkili Medyum Serhan dedi ki:

  Merhaba ben 3 aydır nişanlıyım 1 ay sonrada da evlenecektim ama olmadı nişanlım beni bir an da terk edip gitti hiç bir şey anlamadan bırakıp gitti bende dayanamadım Medyumları araştırdım ve Medyum Serhan Hoca ile iletişime geçtim ve çalışmaya karar verdim çalıştım 7 günde sonuç verdi Allah Medyum Serhan hocadan razı olsun.

 47. hakan dedi ki:

  Merhaba ben 3 aydır bir ise başlamıştım ama ne olduysa işlerim bir anda ters gitti ve bu 2 haftadır bostayim ve sonra başka bir ise girdim oda ters gitti her girdiğim iş bana uğursuzluk getiriyordu
  ve bende internette gezerken İranlı medyum Selman hocayı gördüm İranlı medyum Selman hocayla tanıştım bana yardımcı oldu 1 haftada işlerim yoluna girdi Allah İranlı medyum Selman hocadan razı olsun ve onun sayesinde tekrar ise başladım ve sizin de İranlı medyum Selman hocayla çalışmanızı tavsiye ederim.

 48. Etkili sonuç Afran Hoca dedi ki:

  iyi günler arkadaşlar Sevdiğim le aramızda çok kötü sorunlar yaşadık ve bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemiştim sevdiğim beni öylece bırakıp gitti hiç bir gün bile sormadı bende kendisini çok seviyordum gitmesi beni çok üzdü bende Medyum arayışlarına girdim medyum Afran Hoca ile konuştum Papaz büyüsü yaptırdım kendisine gerçekten de baba adamış Afran Hoca bana 14 günde sonuç verdi Allah razı olsun

  1. Sevdiğini isteyen dedi ki:

   Merhabalar ben Afran hocaya sevgilimi geri getirmesi için çalışma yaptırdım 15 günlük işlem olacağını söyledi. Çalışmanın 6. Günü sevdiğim de ve kendim de değişikler oldu kendimi çok rahat hissediyorum sizde de böyle olmuş muydu

 49. Ayse dedi ki:

  Uzman medyum hoca gerçek medyumdur eşimi geri getirmek için 4 medyuma işlem yaptırdım ama ne yazık ki sonuç alamadım bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Uzman medyum hocayla çalıştım süryani büyüsü yaparak eşimi bana geri getirip bağladı hocamdan çok memnunum sizlerede tavsiye ederim.

 50. Esra dedi ki:

  Arkadaşlar herkese merhaba benim sıkıntım yaşama sevinci kalmamış herseyi ters giden hayattan sogumus birisiydim ne hocalar ne doktorlara gittim derdime derman yoktu boguluyordum adeta nefes alamıyordum takı bi akrabamız meşhur Süryani hocaya götürene kadar Süryani hoca gerçek bir medyum öyle şeyler bildi ki aklım almadı çok güzel çalışmalar yaptı tam tamına 12 gün benimle ilgilendi Allah razı olsun Süryani hocadan bin kere on bin kere allah razı olsun şu an hayatım güzel ve başarılı ise ona borçluyum onun sayesinde arkadaşlar kimin ne derdi varsa Süryani hocayı arasın ulaşın ortalıkta çok fazla bu işten yaralanan dolandırıcı olanlar var kimin ne derdi varsa ulaşın Süryani hocaya Süryani hoca Allah katında bu işi yapıyor bu hoca tüccar yada ticarete cevirmemis bu işi gerçek ve doğru olan da budur 0531 088 41 19 Süryani hoca ısındığı kişi ile çalışıyor istemediği ve tanımadı kimseye bakım bile yapmıyor benden bu kadar .

 51. Zehra dedi ki:

  medyum Barlas hocamı her kese tavsiye ederim eşimden ayrılma noktasına gelmişken medyum barlas hocayı aradım yardım istedim medyum barlas hoca eşime büyü yapıldığını söyledi ve çalışmalara başladı. eşimin üzerindeki büyüyü bozup tekrardan büyüler yapılmaması için korumalar attı. Ondan sonra eşimi tekrardan bana aşık etti bağladı. Medyum Barlas hocamı her kese tavsiye ederim.

 52. Arzu Erbaş dedi ki:

  Ben Uzman medyum hocaya papaz büyüsü yaptırdım…
  Asla umudum yoktu ama çaresizsim ve başka seçeneğim yoktu sevdiğim insan ailesinin baskısı ile evlenmek üzereydi şükürler olsun Uzman medyum hocam çıktı karşıma ve ben şuan düğün hazırlıkları yapıyorum gerçekten sizede tavsiye ederim

 53. Murat dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar sizlerin yorumlarına güvenerek Süryani hocayla Süryani bağlama büyüsü yapmaya başladım bugün 5. Gün ama hala bi etki yok olumlu sonuç alırsam sizleri bilgilendirecem Süryani hocayı hergün arayıp çalışmalar hakkında bilgi alıyorum benim işlemim 14 günlük bir işlem 6-8 gün etkileri görürsün dedi bakalım inşallah dediği gibi olur

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı