etkili büyüler

Nişanlıyı Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Nişanlıyı Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Nişanlıyı Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar
Nişanlıyı Geri Getirme Büyüsü Yapan Medyumlar

Nişanlı oldukları kişiler ile sorun yaşayan ve onlar tarafından terk edilen kişiler bu duruma bir çare bulabilmek için genellikle nişanlıyı geri getirme büyüsü yapan medyumların kapılarını çalarlar. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman genellikle kendilerinden resim veya eşyaları isterler. Çünkü bu nesneler ile kısa zaman içinde istenen kişilerin düşünceleri kontrol altına alınabilir ve kendilerine zarar vermeden yeniden eski nişanlılarına dönmeleri sağlanabilir. Bu işlemler birçok medyum tarafından başarı ile yapılabilir.

Okunacak olan özel tılsımlı sözler hayati önem taşır. Bu sözlerin mutlaka doğru bir sistem ile okunması ve aynı zamanda ezbere bilinmesi gerekir. Çünkü istenen sonucun alınabilmesi için bu durum olmazsa olmaz şartlardan biridir. Bu tarz işlemler her zaman için insanların en kısa zaman içinde sonuç almak istedikleri işlemler oldukları için medyumlar da işlemleri çok titiz bir şekilde yaparlar.

Giden Nişanlının Geri Gelmesi İçin Neler Yapılmalıdır?

Medyumlar için bu tarz işlemler de önemli olan şey etki altına alınacak olan kişilerin farklı bir büyünün etkisinde olmamaları ve aynı zamanda manevi korunma işlemlerinden yardım almamalarıdır. Bu sebeple işlemlere başlamadan önce mutlaka bakım çalışmalarından yardım almak gerekir. O kişilerin resimlerine veya eşyalarına okunacak olan tılsımlı sözlerden sonra harekete geçen enerjiler kısa zaman içinde sonuç verir ve insanların düşüncelerin de çok ciddi değişimler yaşanabilir.

Çok yaygın yapılan işlemler oldukları için birçok kişi aslında geri getirme büyüsü işlemleri hakkında bilgi sahibi olduklarını düşünebilirler. Ancak siz yine de çok dikkatli olmalı ve hem kendinizi hem de nişanlı olduğunu kişiyi risk altına atmamak için doğru adımlar atmalısınız. Bu sayede nişanlıyı geri getirme büyüsünden kısa zaman içinde sonuç alabilirsiniz.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Geri getirme büyüsü / Medyum Süryani hoca dedi ki:

  Merhaba ALLAH kimseyi sevdikleri ile sınava sokmasın Süryani hoca olmasaydı canımdan çok seven nişanlım ile ayrılıyordum. Arkadan o kadar ihtira attılar’ki anlatamam nişanlım ile ayrılık noktasına geldik ne kadar konuşmak istesem’de kendimi ispatlama çabasında olsam boş bende büyü yaptırmayı denedim, Süryani hoca ile bu yola çıktığım için çok şanslıydım geri getirme büyüsü ile nişanlımla benim aramı tekrar yaptı sizinde denemenizi tavsiye ederim.

 2. Emirhan dedi ki:

  3 yıllık evliliğim benim hatam yüzünden bitti karımı aldatırken yakalandım boşandık tavsiye üzerine Uzman medyum hocayı aradım durumu anlattım oda bana papaz büyüsü ile geri getireceğini söyledi. İlk başta inancım hiç yoktu ama 6.günü değişimler oldu 12 gün sonra çalışmayı sonlandırdık, çok olumlu sonuçlar aldım ciddi anlamda hayatım Uzman medyum hoca yardımıyla baştan aşağı değişti.

 3. selin dedi ki:

  Ya bende büyü yaptırmayı çok istiyorum ama hiç bir fikrim yok bu konu hakkında

 4. Anonim dedi ki:

  Geri getirme büyüsünü en iyi yapan bana göre Uzman medyum hoca yapıyor. Uzman medyum hoca ile işlem yaptıran arkadaşlar bunu daha iyi anlar.

 5. Süryani hoca dedi ki:

  Selam dostlar bir ay önce sevgilimden ayrıldım saçma sapan bir sebep yüzünden yollarımızı ayırdık, sonrasından pişman oldum. Arkadaşım sevgili yaptığını söyleyince zaten Süryani hocamı aradım hemen geri getirme büyüsünü yaparak barıştırdı bizi Allah razı olsun gerçek bir Süryani hoca ne dediyse tek tek hepsi gözümün önünde gerçekleşti. 0531 088 41 19

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı