büyü yaptırma

Mürekkep Büyüsü Nedir?

Mürekkep Büyüsü Nedir?

Mürekkep Büyüsü Nedir
Mürekkep Büyüsü Nedir

Halk arasında çok fazla bilinmeyen ancak etkileri çok güçlü olan şaman büyüsü işlemleri ile bir kişinin üzerinde birçok farklı şekilde etkiler oluşabilir. Medyumlar kendilerine gelen birçok talepte bu tekniği kullanırlar ve genellikle kısa zaman içinde istedikleri sonuca ulaşabilirler. Mürekkep büyüsü nedir, hangi amaçla yapılır veya etkileri nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler deneyimli bir medyumdan bu işlem hakkında birçok farklı bilgi alabilirler.

Mürekkeplerin özel olarak seçilmesi ve aynı zamanda kullanılmadan önce mutlaka Üzerlerine gerekli tılsımları sözlerin okunarak gerekli enerjilerin yüklenmesi gerekir. Bu tarz işlemler de mürekkepler iki farklı şekilde kullanılır. İlk teknikte medyumlar bu mürekkepleri kullanarak muska benzeri işlemler yaparlar. İçinde çok özel bilgilerin ve şekillerin yer aldığı bu muskalar istenen sonucun alınabilmesi için çok önemlidir ve mutlaka doğru bilgileri içermelidir.

Mürekkep Büyüsü Hangi Amaçla Kullanılır?

Diğer teknikte ise medyumlar mürekkepleri etki altına almak istedikleri kişilerin bedenlerini elbiselerine, eşyalarına veya evlerinin duvarlarına sürerler. Bu şekilde yapılan işlemlerden sonra da mutlaka istenen sonuçlar ortaya çıkar ve insanların üzerinde gerekli manevi enerjilerin etkileri oluşabilir. Bugüne kadar mürekkep büyüsü ile amaçlarına ulaşmayı başarmış olan birçok kişi vardır ve insanlar bu işlemlerin etkilerine girdiklerini de kesinlikle anlayamazlar. Bağlama büyüsü, aşk büyüsü, evlilik büyüsü, ayırma büyüsü veya benzeri kişisel etkileme işlemlerin de bu teknik en sık kullanılan seçeneklerden biridir.

Mürekkepler genellikle medyumlar tarafından temin edilir ve sizden sadece etki altına alınacak olan kişilerin kişisel bilgileri ile eşyaları istenir. Eğer medyumların verdikleri bilgilere tam olarak uyar ve bilinçsiz bir şekilde hareket etmezseniz o zaman bu işlemlerden istediğiniz sonucu almak sizin için çok kolay olacaktır.

Risk altına girmeden istediğiniz sonucu kolayca almanızı sağlayan bir teknik arıyorsanız o zaman medyumlardan özellikle mürekkep büyüsünü kullanmalarını isteyebilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemler hakkında başka kişiler ile bilgi paylaşımı yapmak içinde mürekkep büyüsü nedir veya benzeri konular hakkında yorumlar yaparak bu yazının altına bırakıp size gelecek sorulara cevaplar verebilirsiniz.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Kübra dedi ki:

  Ya ben Süryani hocadan sevgilimin bana daha çok bağlı olması için mürekkep büyüsünü yaptırdım ama sevgilimin onu nasıl üstünde taşıyacağını bir türlü bulamadım yardımcı olur musunuz bana?

 2. Zeynep / İstanbul dedi ki:

  Kübra ne yap biliyor’musun ben mürekkep büyüsü yaptırmadım üst komşumun kızını serseri bir çocuk’dan ayırmak için muska yazdırdım. 3 gün sonra muska elimize ulaştığı zaman kızın en çok kullandığı çantaya gizli yer diktirip oraya saklamıştık. Erkeğinde yanında sürekli cüzdan yada sürekli giydiği elbisesi içine kapsul gibi küçük bir şeye şırınga yardımıyla içine doldurduktan sonra illaki içine sinen bir elbisesini bulursun ama dikkat et sakladıktan sonra akmasın elbiseye.

 3. Oğuz han dedi ki:

  Mürekkep büyüsünü ilk duyduğum zaman ne işe yarar diye biraz araştırdım evlenmek içinde yaptırıp evlenerek sonuç alan bir çok kişiye Uzman medyum hocanın yardım ettiğini gördüm ama nedense insanların yaşadıkları mutluluğu anlatan yorumları acayip derecede dikkatimi çekti. Artık ne kadar doğru yada yanlış yorumlar bilemem ama eğer Uzman medyum hoca mürekkep büyüsünde bu kadar başarılı medyum’sa bende iş yerinde 3 kez teklifimi reddedip de gözü sürekli bende olan pınar hanımla evlenmemiz için denemek istedim hiç umudum yokken Uzman medyum hocanın çalışmayı kapatması ile kendimi bir anda düğün telaşı içinde buldum tüm samimiyetimle söylüyorum ben bu kadar etkili olacağını hiç tahmin edemedim. Bu yaz inşallah mutlu günler ben ve eşim için olacak hakkımızda hayırlısı diyelim. Uzman medyum hocanın mürekkep büyüsünde kesin sonuç verip vermediğini araştırırken şimdi onun sayesinde rüyalarıma giren kızla dünya evine giriyorum Allah razı olsun Uzman medyum hocadan aldığı her kuruş anasının sütü gibi helal olsun.

 4. ACİL MEDYUM ARIYORUM dedi ki:

  Siz ciddi’misiniz iki defa dolandırılmaya kalktım mürekkep büyüsünü birini kendime aşık etmek için yaptırmak istiyorum. Kendinizi benim yerime koyup bildiğiniz tanıdığınız özellikle işlem başlatıp olumlu sonuç aldığınız medyumu önere bilirmisiniz.

 5. Kesin sonuç veren Süryani hoca TAVSİYE EDİLİR dedi ki:

  Medyum arayan arkadaş bilmem Süryani hocayı duydun’mu sana benim her sorunumu kendi sorunu olarak görüp elinden gelen her şeyi yapan kıymetli hocam Süryani hocayı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Telefon numarasını veriyorum olur’da ararsanız size zahmet Ankara’dan kuaför Ahmet bey’in tavsiyesi ile aradım ve Ahmet bey sizlere çok selam söyleyip ellerinizden öpüyor derseniz hem biraz daha fazla ilgilenecektir sizinle hemde benim için büyük bir iyilik olacak size’de 0531 088 41 19

 6. Yavuz / Medyum Afran mürekkep büyüsü dedi ki:

  Ben Afran hoca üstüne mürekkep büyüsü gibi zor bir çalışmada 3 gün içinde sonuç veren başka bir medyum tanımadım duymadım iki çift için Mürekkep büyüsü yaparak ayırdım birbirlerinden. Yanlış anlaşılmasın ama kötü bir niyet yok şiddetli geçimsizlik yaşayan iki çifti’de Afran hocanın ilmi sayesinde daha kötü günler yaşamadan engel olmamız için yapılmış büyüler medyum arayışında olan arkadaşlara Afran hoca tek yön benim için.

  1. Suna dedi ki:

   Ya cidden yorumlar gerçek’mi

 7. Fatma / Sinop dedi ki:

  Merhaba bu gün ben ve arkadaşım buket için çok özel bir gün Uzman medyum Hocanın İkimiz için başlattığı mürekkep büyüsü ile ayrıldığımız sevgililerimizin geri dönmeleri için bu gün son günü dün gece buket barıştı sevgilisi ile Uzman medyum hocayı arayıp teşekkürlerimizi ettik benimde sevgilim bugün kaçta ararsa bende Uzman medyum hocayı arayıp kız kardeşi olarak hazırladığım çam sakızı çoban armağanı hediyemi adresine göndermeyi düşünüyorum 🙂 Ay yeminle elim ayağım titriyor telefon sanki çaldı çalmak üzere gibi bir his var içimde buradan canım arkadaşım buket ve ben Uzman medyum hocamıza çok selamlarımızı iletip ellerinden öpüyoruz İyi ki sizin gibi çok temiz kalbi olan muhteşem bir medyum ile tanışmışız Allah razı olsun sizden 0539 830 14 50

 8. Mehmet / Antalya dedi ki:

  Evet doğru hakan öğlen den sonra ararsan meşgul olmaya bilir. Uzman medyum hocanın Allah yardımcı olsun seveni de çok saygı duyanı’da ama sonuna kadar hak ediyor bence ben üç işlem için yanımda oldu üçü’de istediğimin kat kat fazla olumlu son bulmasını başardı.

  1. Ayşenur dedi ki:

   Selam sizlerin yorumu sayesinde Uzman medyum hoca ile çalışma fırsatım oldu Allah razı olsun sizden doğru karar almamda büyük yardımcı oldunuz

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı