medyumlar

Gerçek Medyumlar Kimlerdir Nasıl Anlaşılır

Gerçek Medyumlar Kimlerdir Nasıl Anlaşılır

 

Gerçek Medyumlar Kimlerdir Nasıl Anlaşılır
Gerçek Medyumlar Kimlerdir Nasıl Anlaşılır

Günümüzde gerçek medyumlar hakkında bir çok kişi tarafından araştırmalar yapılmaktadır. Gerçek medyumlar kimlerdir, nasıl anlaşılır. Yaptıracakları çalışmalar için gerçek medyumları araştırırken öncelikle ilmini kaç yıldır bu mesleği yaptığını öğrenmelisiniz. Gerçek medyum olup olmadığını anlamanız için öncelikle konuyla alakalı bir ön bakım yaptırmak gereklidir. Yapılan bakımlarda size doğru bilgiler veriyorsa ve bakımlarda her söylediği çıkıyorsa bilin ki doğru medyumu bulmuşsunuzdur.

Medyumluk, büyücülük, hocalık gibi meslekler, ülkemiz dahil olmak üzere birçok ülkede oldukça rağbet gören ve yerine göre saygı duyulan mesleklerdir. Saygı duyulmasının nedeni, insanların bilmediklerini bilip, görmediklerini göre, duymadıklarını duyan kişiler olarak görülmelerinden kaynaklanmaktadır. Bu yetenekleri sayesinde yardıma muhtaç olan kişilere birçok alanda yardım edebilmeleri de insanların gözündeki önemini belirleyen unsurlardandır.

Tabi ki bu durum günümüzde oldukça rahatsız edici durumlara da yol açabilmektedir. Birçok kişi, bu işi kolay para kazanma yöntemi olarak görmekte, çeşitli kandırma, göz boyama ve sahtekarlıklarla bu işi icra ediyor gibi görünmektedirler. Maalesef ki birçok kişi bu sahtekarlığın farkına varmayarak hem umut bağlamakta hem de oldukça yüksek meblağlarda para ödemektedirler. Üstüne üstlük psikolojik yıpranmalar ve duygusal çöküntüler yanlarına kalmaktadır.

Gerçeği Ve Sahtesini Ayırt Etmek İçin Hangi İpuçları Gözlenmelidir?

Güvenilir medyumlar, birçok açıdan menfaatlerini öne çıkarmayan medyumlardır. Genellikle fark edilen bir şey vardır ki sahte medyum ve büyücüler daima parayı ön planda tutarlar ve size oldukça fazla soru sorup, kendileri bir tahminde bulunmak istemezler. Tahminde bulunsalar da bu sizin doğru olup olmadığını anlayamayacağınız konularla ilgili, yani gelecekle ilgili olur. Bu kişiler sizin şuan ki durumunuzla ilgili konuşmaz, sadece soru sorar ve aldıkları cevaba göre sanki önceden tahmin etmiş gibi davranırlar. Ama gelecekle ilgili tahminlerinde istedikleri kadar açık olurlar çünkü doğru olup olmadıklarının ortaya çıkması için aylar belki de yıllar vardır.

Büyü yapmak ve büyü bozmak için de sıkça başvurulan kişilerdir medyumlar ve hocalar. Gerçek hayatta üstesinden gelemedikleri durumlar için kendilerinden yardım isteyen ve umut bağlayan insanlar oldukça çoktur. Tabi ki piyasada bu işleri de hakkıyla yapan kişiler yok değildir. Fakat emin olmadan bu işlere girişmek birçok maddi ve manevi problemi de beraberinde getirecektir.

Bir diğer gözlenmesi gereken farklılık ise, aynı medyuma birden fazla kere gidildiğinde sizinle ilgili detayları hatırlamak bir yana, gelecekle ilgili söylediklerinde de farklılıklar olabilmesidir. Bu kişilerin dediklerinin tamamen uydurma olmasından dolayı bir dedikleri bir değini tutmamaktadır. Bunu gözlemlemek ve her seansta söylenenleri not almak, bu medyumun gerçek olup olmadığının ortaya çıkması için iyi bir yöntemdir.

Gerçek Medyumların Ritüellerinde Ne Tarz Farklılıklar Olur

Medyumlar kişiler ile ilgili durum ve gelecek tahminleri yaparken cin çağırma ve ruh çağırma ritüeli gibi seanslar düzenlerler. Bu tarz uygulamalarda güvenilir ve gerçek medyumların bir takım doğa üstü olaylar sergilediğine şahit olunabilir. Eşyaların kımıldaması, ruh çağırma tahtasında yazı yazılması gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Sahte medyumlarda bu olaylar gözlenmez fakat medyum sanki sadece kendisi görüyor ve duyuyormuş gibi davranabilir. Dikkat edilirse hareketlerinde mutlaka bir tutarsızlık olduğu fark edilebilmektedir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Gerçek medyum Süryani hoca önerimdir dedi ki:

    Gerçek medyum arayanlara benim önerim Süryani hocadır. 7 yıllık ilişkim saçma saban nedenlerden dolayı bitti. Erkek arkadaşım beni terke edip her yerden engelledi. Erkek arkadaşımın ailesi onu bir kızla nişanladı düğünlerine az bir zaman kala medyumlardan büyü yapılması için yardım almaya karar verdim. Tavsiyeler üzerine Süryani hocayı buldum aradım sorunlarımı paylaştım Süryani hoca bilgilerimizi fotoğraflarımızı alıp bakımlar yaptı. Erkek arkadaşımın bana karşı soğuması ve ayrılması için ailesinin büyü yaptığını öğrendim. Bende bu konuda Süryani hocadan yardım aldım öncelikle erkek arkadaşımın üzerindeki büyüyü bozdu daha sonra nişanlısından ayırdı bana geri getirip bağladı. Süryani hoca sayesinde erkek arkadaşımla tekrardan beraber olduk ailesini de ikna ettik 7 yıllık ilişkim çok şükür Süryani hoca sayesinde düzeldi. Medyum Süryani hoca gerçek medyumdur her ekse tavsiye ederim. 0531 088 41 19

  2. Gerçek medyum arayanlara medyum Süryani hoca önerimdir dedi ki:

    Süryani hocayı tavsiyeler üzerine buldum. Erkek arkadaşımla aramda sorunlar oldu. Bir kız yüzünden beni terk etti ve kızla nişanlandı bende kızdan ayrılması bana bağlanması için Süryani hocayı tavsiyeler üzerine bulup çalışma baslattim. Süryani hoca bakimlar da kızın erkek arkadaşıma adet kani büyüsü yaptığını söyledi. Büyüyü bozdu kızdan ayırıp bana geri getirip bağladı benim çalışmam 12 günde sonuç verdim şuan erkek arkadaşımla beraberim ve çok mutluyum Süryani hocayı her kese tavsiye ediyorum.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı