vefk

Aşk Bağlama Vefki

Aşk Bağlama Vefki

Aşk Bağlama Vefki
Aşk Bağlama Vefki

Vefk işlemlerinin diğer manevi işlemlerden çok farklı bir yapıları vardır ve bu sebeple insanlar bu işlemleri yaparken zorlanmaktadırlar. Küçük bir kağıt parçasına çizilmekte olan karelerin içine özel olarak seçilmiş olan bazı sayıların yerleştirilmesi ile yapılmakta olan bu işlemlerde amaç sayıların hem yukarıdan aşağıya hem de sağdan sola aynı toplamı vermelerini sağlamaktır. Yüzlerce yıldan bu yana var olan vefk işlemleri İslam toplumlarından doğmuş ve halen kullanılmaya devam etmektedir. Bu aşama da en çok yapılan işlemlerin başında aşk bağlama vefki gelmektedir. Bu kadar eski bir işlem olmasına rağmen halen birçok kişi bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi değildir ve bu sebeple içinde oldukları sorunları bu işlemler ile çözeceklerini bilememektedirler.

Sevdikleri kişilerin düşüncelerini istedikleri şekilde değiştirmek isteyen birçok kişi aşk bağlama vefki işlemleri ile kısa zaman içinde bu amaçlarına ulaşabilmektedirler. Kısa zaman içinde ortaya çıkan enerjileri doğru bir şekilde yönetebilmek için hazırlanan vefk işleminin doğruluğunu kontrol etmek ve aynı zamanda daha sonra ki dönemlerde ortaya çıkacak olan sonuçları takip etmek gerekmektedir. vefk işlemleri hakkında uzmanlaşan kişiler bu alanda gelen talepleri karşılamak için çok ciddi ve dikkatli bir şekilde çalışmaktadırlar. Hazırlanan vefk işlemlerinin içine kimi zaman duruma uygun olarak seçilen dualar, ayetler, Esma-ül Hüsna’lar veya kişilerin isimleri de eklenebilmektedir. Bu durum tamamen vefk işlemleri yapan kişilerin kendi isteklerine bağlıdır.

Hazırlanan vefk işlemlerinden sonra kısa zaman içinde sevdikleri insanların düşüncelerini istedikleri gibi değiştirmekte olan insanlar bu sayede hayallerine ulaşabilmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler insanların büyük beklentilere girdikleri ve aynı zamanda çoğu zaman amaçlarına ulaştıkları işlemlerdir. Bu sebeple birçok kişi sürekli olarak bu işlemler için hocaların kapılarını çalmaktadırlar. Aşk bağlama vefki işlemleri hakkında da çok sık talep almakta olan bu kişiler özellikle İslam dininde herhangi bir şekilde yasaklanmayan bu işlemler hakkında sahip oldukları bilgileri sürekli olarak geliştirip gelen talepleri karşılamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu sebeple vefk işlemleri günümüzde de çok sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ask bağlama vefki medyum Alihan hoca tavsiyemdir dedi ki:

    Sevgilim beni terk etti onu aldattığını düşünüyor 5 yıllık iliskiyi bir anda bitirdi. Sonradan onu aldatmadigimi ispatladım bana geri döndü ama eskisi gibi sevgisi yoktu soğuktu bana karşı bende bu konuda medyum Alihan hocayı arayıp ask vefki yapmasını istedim. Medyum Alihan hoca çalışmalara başladı. 15 günde erkek arkadaşımı tekrardan bana aşık etti bağladı medyum Alihan hocadan Allah razı olsun vefk uzmanı Alihan hocayı he kreşe tavsiye ediyorum.

  2. Ask vefki Alihan hoca dedi ki:

    Arkadaşlar ben medyum Alihan hocaya vefk çalışması yaptırdım esim için bana bağlansın aşık olsun diye medyum Alihan hoca 17 günde eşimi bana aşık etti yolladığı muskayi hala takıyorum 2 yıl geçti etkisi hala çok iyi medyum Alihan hocaya teşekkür ediyorum.

  3. Asli mercan dedi ki:

    Vefk yaptırmak isteyenlere benimde onerim medyum suarez hocadır ask vefki yaptı eşime eşimin gözü benden başkasını görmez oldu. Medyum suarez hocayı bende sizlere tavsiye ederim. Suarez hoca sayesinde evimde huzur sevgi ask eksik olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!
Kapalı
Kapalı