etkili büyüler

Yedirilerek yapılan ayırma büyüsü

Yedirilerek Yapılan Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Yedirilerek yapılan ayırma büyüsü
Yedirilerek yapılan ayırma büyüsü

Bir medyumdan ayırma büyüsü yapmasını istediğiniz zaman bu işlemi birçok farklı teknik ile yapabilir. Ancak sonuç genellikle sizin istediğiniz gibi olur ve ayrılmalarını istediğiniz kişiler kısa zaman içinde yaşadıkları mutlu ilişkilere kalıcı olarak nokta koyarlar. Bu tarz işlemler de en çok kullanılan tekniklerden biri de yedirilerek yapılan ayırma büyüsüdür. Üzerine özel tılsımlı sözler okunmuş olan bazı yiyecekleri istediğiniz kişiye yedirdiğiniz zaman o kişinin partnerine karşı olan tüm ilgisini kısa zaman içinde yok edebilirsiniz.

Bu çok sık kullanılan bir tekniktir ve birçok medyum tarafından tercih edilir. Önemli olan okunacak olan sözlerin hem doğru hem de eksiksiz bir şekilde okunabilmesidir. Bu da seçeceğiniz medyumlar hakkında çok dikkatli olmanız anlamına gelir. Bu yiyeceklerin üzerine okunacak sözler çok özeldir ve harekete geçirdikleri enerjiler de çok güçlüdür. Etki altına giren kişiler kesinlikle bu etkilerin farkına varamazlar ve kısa zaman içinde istenen şekilde hareket etmeye başlarlar.

Ayırma Büyüsünde En Kısa Zaman İçinde Sonuç Veren Teknik

Çok farklı amaçlar ile kullanabileceğiniz ayırma büyüsün de amacınız sadece istediğiniz kişilerin düşüncelerini kontrol altına almak ve ona zarar vermemek olmalıdır. Bunu sağlamak için hem çok dikkatli olmalı hem de medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmamalısınız. Sizin için hangi tekniği kullanacağına ancak medyum karar verebilir. Özellikle yedirilerek yapılan ayırma büyüsü ile çok kısa zaman içinde sonuç alınabildiği için medyumlar genellikle bu işlemi tercih ederler. Bu işlemlerin kullanılması hem kolaydır hem de etkileri çok güçlüdür.

Çok kısa zaman içinde insanların düşüncelerini kalıcı olarak değiştirmesi ve aynı zamanda sizi fiziki olarak emek vermek zorunda bırakmayan bu işlemler ile birbirlerini çok seven kişilerin dahi duygularını yok edebilirsiniz. Yardım alacağınız medyum size vereceği özel yiyecekleri mutlaka etki altına almak istediğiniz kişiye yedirmenizi isteyecektir. Bu işlemi siz yapmalısınız. Daha sonra ise medyumlar okuyacakları özel sözler ile işlemi tamamlayarak sonuç alacaklardır. Yedirilerek yapılan ayırma büyüsü hakkında araştırma yaptığınız zaman siz de bu işlemlerin etkileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı