Ağaç Dibine Gömülen Büyüler
büyü yaptırma

Ağaç Dibine Gömülen Büyüler

Ağaç Dibine Gömülen Büyüler Medyumların Toprağa Gömülmesini İstedikleri Çalışmalar Hakkında

Ağaç Dibine Gömülen Büyüler
Ağaç Dibine Gömülen Büyüler

Büyüler de en çok kullanılan tekniklerden biri olan nesnelerin ağaç dibine gömüldüğü teknikler bazı işlemler de sizin de karşınıza çıkabilir. Medyumlar bu tarz teknikleri kullandıkları zaman özellikle sonuçların tıpkı ağaçların kökleri gibi uzun ve güçlü olmasını isterler. Ağaç dipleri bu sebeple birçok büyü de ön plana çıkan yerlerdir. Ağaç dibine gömülen büyüler de genellikle özel olarak hazırlanan muskalar veya işlemler de kullanılan özel nesneler kullanılır. Bu nesnelerin gömülme işlemlerini direk olarak o işlemi gömen kişiler yapmalıdır.

Aynı zamanda bu işlemlerin yapılma zamanları da çok önemlidir. Genellikle gece yarıları yapılması istenen gömülme işlemleri sırasında medyumlar da bazı özel tılsımlı sözler ile insanlara yardımcı olarak istenen sonuçların kısa zaman içinde ortaya çıkmasını sağlarlar. Bu teknik genellikle bir kişinin zarar görmesi amaçlandığı zaman kullanılır ve sonuçları da gerçekten çok ciddi bir şekilde ortaya çıkar. Etki altına olan kişiler o ağacın altın gömülen nesneleri bulup büyü bozma işlemi yapana kadar etkiler devam eder.

Ağaç Dibine Gömülen Büyüler de Sonuçlar Nasıl Ortaya Çıkar?

Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de en çok kullanılan teknikerden biri olan ağaç dibine gömülme tekniklerin de istenen sonuçlar hem uzun süreli hem de kalıcıdır. Bu sebeple medyumlar için bu teknikler çok önemlidir. Ağacın dibine gömülecek olan nesne her ne olursa olsun önceden üzerine medyumlar tarafından özel tılsımlı sözler okunmuş olmalıdır. Bu teknik hem ak hem de kara büyüler de kullanılabilir.

Aşk, sevgi, bağlama, evlilik veya buna benzer iyi niyetli büyüler de kullanılabildiği gibi aynı zamanda papaz büyüsü, sabun büyüsü veya kaşık büyüsü gibi işlemlerde de çok sık kullanılan teknikerden biridir. O nesneler ne kadar gömülü kalırsa etkiler de o kadar uzun ve kalıcı olacaktır. Aynı zamanda bu şekilde yapılan işlemlerin sonuçları günden güne güçlenir. Bu sebeple dikkatli bir şekilde yapılmaları gerekir. Ağaç dibine gömülen büyüler hakkında deneyimleri olan güvenilir bir medyum ile birçok konuda amacınıza kısa zaman içinde ulaşabilirsiniz.

4 Yorum Yapıldı “Ağaç Dibine Gömülen Büyüler

 1. Medyum Süryani Hoca- Papaz büyüsü & Ermeni büyüsünü Bozdu..!! dedi ki:

  Bu zamana kadar konuştuğum medyumların içinden sadece bir tane isim ailemi bütün yapabileceği çalışmalarla kurtarmaya uğraştı. Ermeni büyüsü ile papaz büyüsünü çözülmesi zor olarak aile huzurumuzun kaçması felaketlerin şanssızlığın evimizin başından eksik olmaması bereketimizin kaçması ailemizin dağılıp ayrılması için yapılan iki güçlü büyüyü Süryani hocanın ona verilen hüddam ilmine sahibi olması ile yapılan büyüyü karaca Ahmet mezarlığında kimsesiz birinin mezar taşı etrafına üç harfliler tarafından gömüldüğünü duyunca korkudan vücudumdaki bütün tüylerim diken diken oldu.

  Çivi çiviyi söker diye bir laf var’ya çok güzel bir laf Süryani hoca yerine başka bir medyum karşıma çıksaydı belkide yapamayacaktı büyü bozma çalışmasını Allah’ım bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum iyi’ki Süryani hoca ile tanıştım çok şükür derdi veren Allah dermanını’da yanında verir. Bin şükürler olsun def ettik başımızdan ama o iki büyüyü kim yaptırmış ise aynısını yaşasın aynısını hissetsin inşallah. 0531 088 41 19

 2. Ahsen / Lüleburgaz dedi ki:

  Şimdiden iyi seneler herkese Uzman medyum hocanin benim için değeri fazla fazla atmasını sağlayan olay dün akşam kızlarla birlikte yılbaşı eğlencesi programı bittiği zaman çıkışta esmer uzun boylu çok tatlı bir çocuk görmem ile başladı. Alkolün de verdiği öz güvenle arkadaşlarımdan ayrılıp yanına gittim. Et lokantasında vale olarak çalışıyordu ama başta fark etmedim ama yaklaştıkça üstündeki iş yeleğini gördüm. İşimden olmasın diye vazgeçtim sabah uyanır uyanmaz o lokantaya gittim ama göremedim onu kalkıp akşam olunca tekrar geldiğimde ortaydı. Yanına gittim konuşmaya teklifimi hiç beklediğim kabalıkta reddetti.
  Uzman medyum hoca bu durumu aşk büyüsü yapmakla kalmadı yoğun isteğim yüzünden bulunmazı imkansıza yakın şekilde gömdü ama nere gömdüğünü ben dahi bilmiyorum. Çocuk teklifimi kabul etti buluştuk büyü son bulduktan sonra beni reddetmesi’de eski sevgilisinin onu aldatması yüzünden bayanlara güveni kaybolduğu için sesini yükselterek kovmuş beni olsun artık benimsin Uzman medyum hoca vesilesi ile biz daha çok dertleşip omzunda ağlarım senin hayatıma hoş geldin ilk görüşte aşık olduğum yakışıklım Uzman medyum hoca’ya minnettarlığımı sunar yaptığı çalışmayı tebrik ediyorum arkadaşlar Uzman medyum hoca söylediklerinin üstünde başarılı bir medyum tüm samimiyetimle tavsiye ederim sizlere.

 3. Uzman medyum - HAKKINDA BİLİNMEYEN GERÇEKLER NELER ? dedi ki:

  Uzman medyum hoca hakkında çok yorum okudum ama benim yaptığım yorumun altına’da tanıyan birinin fikrini tavsiyesini paylaşması beni şahane memnun eder, lütfen bilginizi paylaşmaktan aciz olan kişiler yoktur içimizde inşallah

 4. Dilruba KESKİNOĞULLARI dedi ki:

  Ya abi yaşım 26 olmasına rağmen neden bütün gereksiz boş erkekler beni bulur. Hayalim büyük kocaman bir villası olan zengin yakışıklı en önemlisi’de eşine sadık bir koca adayım olsun istedim. Nasıl bir şansım varsa bana da nerede işsiz güçsüz sünepenin biri varsa ya bizim sınıfta okuyor yada 26 senedir doğup büyüdüğüm semtte karşıma çıkıp durdular bir süre sonra peşimi bırakmaz oldular. Antalya keme’de ailemle yaşıyorum mahalledeki cami hocasının yanına çok gittim her seferinde tövbe estafurullah diyerek benden uzaklaştı yanımdan peşine koşmadım ama yoluma’da çıktığı zaman denemekte fayda var dedim İnternet’de gezinirken Medyum Afran diye bir medyumun reklamı ilgimi çekti. Aradım durumumu izah ettim. Evlilik büyüsü adındaki çalışma bitince hayallerimde olan damat adayını sonunda buldum. İnşaat holdingleri olan saygın iş adamı Suat keskinoğlarının yeğeni olan burak keskinoğları ile nişan yüzüklerimizi taktık. Allah razı olsun Afran hoca olmasa zor benim hayalimdeki erkekle evlenmem.

Yoruma Kapalı.