etkili büyüler

Ara bozma büyüsü

Ara Bozma Büyüsü

Ara bozma büyüsü
Ara bozma büyüsü

İnsanların aralarını bozmak isteyen ancak bunu yaparken kendi kişisel bilgilerinin açığa çıkmasını istemeyen kişiler çoğu zaman medyumlardan ara bozma büyüsü işlemleri hakkında yardım istemektedirler. Bu işlemler de amaç insanların eşleri, sevgilileri veya çevrelerindeki herhangi bir kişi olan bağlarını koparmak ve kendilerinden uzaklaşmalarını sağlamaktır. Bu özel işlemleri doğru bir şekilde yapabilmek için birçok önemli teknik kullanılabilmektedir. Tüm bu tekniklerin tek bir amacı vardır.

O da insanların düşünce dünyalarına etki etmek ve bunu yaparken kendilerine asla zarar vermemektir. Bunu yapabilmek için ise öncelikle özel bir muska hazırlamak ve hazırlanan bu muskanın içinde aralarının bozulması istenen kişilerin isimlerini de yazmak gerekmektedir. Daha sonra bu muskaların insanların yaşadıkları yerlerin yakınına saklanması gerekmektedir. En son olarak medyumların düzenli olarak okumaya başlayacakları dualar ile istenen enerjiler açığa çıkmakta ve insanlar bir süre sonra birbirleri ile olan bağlarını koparmaktadırlar.

Son derece önemli bir işlem olması sebebi ile insanlar bu işlemleri çok dikkatli bir şekilde yapmalı ve doğru medyumlardan yardım almalıdırlar. Açığa çıkacak olan enerjilerin kesinlikle insanlara zarar vermemesi ve aynı zamanda herhangi bir şekilde risk içermemesi gerekmektedir. Ara bozma büyüsü işlemlerinde çoğu zaman başarılı olan medyumlar bu işlemler birçok farklı teknik ve isim ile de yapabilmektedirler. Ancak tüm bu tekniklerin en önemli amacı sadece insanların bilinç altlarını kontrol altına almak ve düşüncelerini değiştirebilmektir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı