etkili büyüler

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir  

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir
Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir  

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ne kadar etkilidir. Sevgiliyi  geri getirme büyüsü, eşi geri getirme büyüsü, eski sevgiliyi geri getirme büyüsü. Bu çalışmalarda genellikle büyünün ne kadar etkili olduğunu işlem sonucunda öğrenilmektedir. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ve buna benzer büyülerin ne kadar etkili olduğunu anlamak için uzman medyumları araştırıp bu konuda ilim sahibi olmuş gerçek medyumlardan yardım almak gerekmektedir.

Maalesef ki günümüzde her şey gibi ilişkilerin, evliliklerin yürütülmesi de oldukça zorlaşmıştır. Elde olmayan sebepler, istenmeyen hatalar, ya da kişilerin birbirlerini anlayamamaları, tol ere edememeleri gibi nedenler, birçok mutlu beraberliğin sonunu getirmektedir. Böyle durumlarda çoğu zaman insanlar birbirlerini sevdikleri, istedikleri halde beraber olmakta, bir şeyleri düzeltmekte zorlanmakta ve çaresiz kalmaktadırlar.

Bu gibi bir durumda, maneviyatın gücünden ve tesirinden faydalanmak, etkili bir çözüm olabilmektedir. Bir sevgilinin ya da eşin, farklı sebeplerle eşinden evinden ayrılması, oldukça yıkıcıdır. Yuvaların dağılması, çocukların ise mutsuz bir ortamda büyümesi ile sonuçlanır. Bazen ise giden kişiler akıllarınca çözüm bulamamaktan ya da kalmak isteseler de gururlarından kalmamaktadırlar.

Genellikle kadınlar olmak üzere birçok insan, sevdiğinin geri gelmesi için büyü yoluna başvurmakta, medyum ve hocalardan medet ummaktadır. Büyü ile geri getirme, güvenilir medyumlar aracılığıyla ve doğru yöntemler kullanıldığı sürece mümkün ve etkilidir. Uygulanan tılsımın etkileri, giden kişiyi ilişkisine, evine döndürecek güçte bir çekim oluşturabilmektedir.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ne kadar etkilidir. Medyum ya da hocanın, öncelikle büyü talebi gelen kişinin isteğinin yerinde ve iyi niyetli olduğunu saptamasıyla girişilmesi gereken bir mevzudur. Ayrıca büyü yapılacak kişiye sorulacak soruların tam manasıyla cevap bulması, olayın, nedenlerinin ve sonuçlarının bilinmesi şarttır.

Büyüyü yapacak olan hoca, öncelikle kutsal kitabımızda bulunan, bu iş için kullanılan ve etki eden ayetler ile bir tılsım oluşturur. Bunu kendi yöntemlerinde bazı yüzeylere işleme ya da okuma yoluyla bir büyü formuna sokar. Havas ilminde de belirtildiği gibi, bu uygulama oldukça tesirli bir uygulamadır. Etkisi oldukça güçlüdür. Büyü yapılacak kişiye etki etmesiyle beraber bu kişi söz konusu ilişkisini sorgulamaya, kafasında çözüm aramaya ve iyi yanlarını görmeye, hatırlamaya başlayacaktır.

Büyü yaptıran kişinin büyü sürecine etkisi

Dediğimiz gibi geri getirme büyüsü, büyü çeşitleri arasındaki en etkili büyülerden birisidir. Fakat bu etkiyi hızlandırmak ya da yavaşlatmak biraz da büyü yaptıran kişiye, yani terk edilmiş eşe  sevgiliye de bağlıdır. Bu kişi bu süreç boyunca büyü altındaki eşine pozitif mesajlar göndermeye, olumlu ilişkiler kurmaya ve mutlu etmeye çabala malıdır. Tüm bu yaşananlar, kişinin kafasında oluşan geri dönme isteğini pekiştirecek ve ilişkinin düzeleceğine dair ortaya çıkan sezgilerinin yerinde olduğunu düşünmesini sağlayacaktır. İşlerin bu şekilde sadece olumlu bir kanaldan akması sonucunda büyü belirtileri çok kısa zamanda etkin ve kalıcı bir şekilde ortaya çıkacak ve sonuca varacaktır.

 

 

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. ömürlük etki eden geri getirme büyüsü dedi ki:

    Bundan 3 yıl önce sevgilim den ayrılmıştım geri dönmesi için Süryani hocadan yardım aldım. Süryani hoca geri getirme büyüsü çalışmalarını 13 günde yaparak erkek arkadaşımı bana kul köle edecek şekilde geri getirip bağladı. Çalışmam biteni 3 yıl oldu ve hala çok etkili sevgilim bana aşık gün geçtikçe daha çok etkili oluyor. Süryani hocamı her kese şiddetle tavsiye ediyorum 0531 088 41 19

  2. giden eşi geri getirme büyüsü Uzman medyum hoca dedi ki:

    Eşim bir kadınla beraber olmaya başladı bende öğrendikten sonra eşimle tartıştım eşim öyle bir şey olmadığını söyledi bende kendisine inandım aradan 1 hafta geçti eşim bir anda ortadan yok oldu korktum başına bir şey geldi diye karakola gittim kayıp bildirimi yaptım aradan 5 gün geçti karakoldan haber geldi eşim bir kadınla evlenmiş ve bizi istemediğini söylemiş bende bu konuda eşimin bana geri dönmesi için bir akrabamın tavsiyesi üzerine Uzman medyum hocayı aradım Uzman medyum hoca bakımlar yaptı eşime büyü yapıldığını söyledi. Yapılan büyüyü bozmak için çalışmalara başladı eşimin üzerindeki büyüyü bozup o kadına karşı soğuttu daha sonra bana geri getirip bağladı Uzman medyum hoca sayesinde yuvam yıkılmadı alllah hocamdan binlerce kez razı olsun her kese tavsiyemdir.

  3. giden nişanlıyı geri getirme büyüsü dedi ki:

    Süryani hoca hakkında yapılan yorumlar sayesinde bende Süryani hocaya güvenerek nişanlımı geri getirme büyüsü yaptırdım. Nişanlım eski çıktığım bir çocuğu öğrendi ve beni terk etti bende her yolu denedim ama yüzümü bile görmek istemedi. Bende bu konuda Süryani hocadan yardım aldım nişanlıma yaptığı şahmeran büyüsü ile bana geri getirip bağladı. Süryani hoca sayesinde evliyim şuan ve eşimi de çok seviyorum. 0531 088 41 19

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı