etkili büyüler

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir  

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir
Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Etkilidir  

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ne kadar etkilidir. Sevgiliyi  geri getirme büyüsü, eşi geri getirme büyüsü, eski sevgiliyi geri getirme büyüsü. Bu çalışmalarda genellikle büyünün ne kadar etkili olduğunu işlem sonucunda öğrenilmektedir. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ve buna benzer büyülerin ne kadar etkili olduğunu anlamak için uzman medyumları araştırıp bu konuda ilim sahibi olmuş gerçek medyumlardan yardım almak gerekmektedir.

Maalesef ki günümüzde her şey gibi ilişkilerin, evliliklerin yürütülmesi de oldukça zorlaşmıştır. Elde olmayan sebepler, istenmeyen hatalar, ya da kişilerin birbirlerini anlayamamaları, tol ere edememeleri gibi nedenler, birçok mutlu beraberliğin sonunu getirmektedir. Böyle durumlarda çoğu zaman insanlar birbirlerini sevdikleri, istedikleri halde beraber olmakta, bir şeyleri düzeltmekte zorlanmakta ve çaresiz kalmaktadırlar.

Bu gibi bir durumda, maneviyatın gücünden ve tesirinden faydalanmak, etkili bir çözüm olabilmektedir. Bir sevgilinin ya da eşin, farklı sebeplerle eşinden evinden ayrılması, oldukça yıkıcıdır. Yuvaların dağılması, çocukların ise mutsuz bir ortamda büyümesi ile sonuçlanır. Bazen ise giden kişiler akıllarınca çözüm bulamamaktan ya da kalmak isteseler de gururlarından kalmamaktadırlar.

Genellikle kadınlar olmak üzere birçok insan, sevdiğinin geri gelmesi için büyü yoluna başvurmakta, medyum ve hocalardan medet ummaktadır. Büyü ile geri getirme, güvenilir medyumlar aracılığıyla ve doğru yöntemler kullanıldığı sürece mümkün ve etkilidir. Uygulanan tılsımın etkileri, giden kişiyi ilişkisine, evine döndürecek güçte bir çekim oluşturabilmektedir.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü ne kadar etkilidir. Medyum ya da hocanın, öncelikle büyü talebi gelen kişinin isteğinin yerinde ve iyi niyetli olduğunu saptamasıyla girişilmesi gereken bir mevzudur. Ayrıca büyü yapılacak kişiye sorulacak soruların tam manasıyla cevap bulması, olayın, nedenlerinin ve sonuçlarının bilinmesi şarttır.

Büyüyü yapacak olan hoca, öncelikle kutsal kitabımızda bulunan, bu iş için kullanılan ve etki eden ayetler ile bir tılsım oluşturur. Bunu kendi yöntemlerinde bazı yüzeylere işleme ya da okuma yoluyla bir büyü formuna sokar. Havas ilminde de belirtildiği gibi, bu uygulama oldukça tesirli bir uygulamadır. Etkisi oldukça güçlüdür. Büyü yapılacak kişiye etki etmesiyle beraber bu kişi söz konusu ilişkisini sorgulamaya, kafasında çözüm aramaya ve iyi yanlarını görmeye, hatırlamaya başlayacaktır.

Büyü yaptıran kişinin büyü sürecine etkisi

Dediğimiz gibi geri getirme büyüsü, büyü çeşitleri arasındaki en etkili büyülerden birisidir. Fakat bu etkiyi hızlandırmak ya da yavaşlatmak biraz da büyü yaptıran kişiye, yani terk edilmiş eşe  sevgiliye de bağlıdır. Bu kişi bu süreç boyunca büyü altındaki eşine pozitif mesajlar göndermeye, olumlu ilişkiler kurmaya ve mutlu etmeye çabala malıdır. Tüm bu yaşananlar, kişinin kafasında oluşan geri dönme isteğini pekiştirecek ve ilişkinin düzeleceğine dair ortaya çıkan sezgilerinin yerinde olduğunu düşünmesini sağlayacaktır. İşlerin bu şekilde sadece olumlu bir kanaldan akması sonucunda büyü belirtileri çok kısa zamanda etkin ve kalıcı bir şekilde ortaya çıkacak ve sonuca varacaktır.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı