etkili büyüler

Arkadaşları Ayırma Büyüsü

Arkadaşları Ayırma Büyüsü

Arkadaşları Ayırma Büyüsü
Arkadaşları Ayırma Büyüsü

İnsanlar kimi zaman sevmedikleri bir kişinin ciddi acılar çekmelerini veya hayatlarının farklı alanların da sorunlar yaşamalarını sağlamak için medyumların yaptıkları özel manevi işlemleri kullanabilmektedirler. Örneğin bir kişinin sağlam arkadaşlıklarını bitirmek o kişiyi üzebilmek için yeterli olabilmektedir. Bunu sağlamak için medyumlar Arkadaşları ayırma büyüsü adın da özel işlemler yapmaktadırlar. Bu işlemler de amaç insanların düşüncelerini tam olarak değiştirmek ve kısa zaman içinde en sevdikleri arkadaşlarından uzaklaşmalarını sağlamaktır. Birçok işi bu işlemlerin etkilerine girip kısa zaman içinde en sağlam arkadaşlıklarına nokta koymuşlardır. Medyumlar bu işlemleri birçok farklı teknik veya nesne ile yapabilirler.

Kimi zaman o kişiler hakkında hazırladıkları özel muskalar ile istedikleri sonucu alabilen medyumlar kimi zaman ise yine o kişilerin resimlerine veya eşyalarına okudukları özel dualar ile de istedikleri sonuca ulaşabilmektedirler. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler de insanların düşüncelerinin kolay bir şekilde değiştirdiği görülmektedir. Medyumların en kolay yapabildikleri bu işlemler de bir anda en sevdikleri arkadaşlarına karşı çok ciddi bir şekilde nefret veya isteksizlik duymaya başlayan insanlar kesinlikle bu işlemlerin etkilerine girdiklerini anlayamamaktadırlar.

Çok özel ve aynı zamanda gizemli işlemler olması sebebi ile bu işlemler hakkında kesinlikle her medyuma güvenmemek gerekmektedir. Bilindiği gibi bir büyü işlerin de insanların düşüncelerini kolay bir şekilde değiştirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bu sebeple hangi işlem olursa olsun kesinlikle en deneyimli ve bu işlemleri resmi olarak yapan medyumların kapılarını çalmak gerekmektedir. Arkadaşları ayırma büyüsü işlemlerin de istenen sonucun ortaya çıkması için mutlaka sabırlı bir şekilde istenen sonucun ortaya çıkmasını beklemek ve aynı zamanda kesinlikle medyumların bilgileri olmadan bilinçsiz işlemler yapmamak gerekmektedir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı