etkili büyüler

Ayrılık büyüsü

Ayrılık Büyüsü

Ayrılık büyüsü
Ayrılık büyüsü

Ayrılık büyüsüne maruz kalmış bir ilişkinin kurtulma ihtimali neredeyse yok denecek kadar azdır. Özellikle deneyimli medyumların yaptıkları doğru işlemler her zaman için en tutkulu ilişkilerin dahi bitmesine neden olmaktadırlar. Bu işlemlerde amaç insanların partnerlerine karşı olan tüm iyi duygularını bir anda kaybetmelerini ve kendilerinden uzaklaşmayı tercih etmelerini sağlamaktır.

Bu sebeple kullanılacak nesnelerden okunacak dualar kadar tüm seçimler doğru bir şekilde yapılmalıdır. Ayrılık büyüsü ile ortaya çıkan enerjiler genellikle insanların düşüncelerini kontrol altına aldığı andan itibaren partnerleri ile olan aralarındaki bağlılık duygusunu zayıflatmaktadır. Bu süreç zaman içinde ayrılık ile sona erdiği için bu işleme ayrılık büyüsü denmiştir. Kullanılan nesneler tüm şahsi etkileme işlemlerinde olduğu gibi kişisel eşyalar veya bedensel nesneler olmaktadır.

Tüm başarılı medyumlar gelen taleplerde bu nesneleri kullanmak istemektedirler. Bir kişinin partnerine karşı olan tüm bağlılık ve sevgi duygularını kısa zaman içinde bitirebilen bu işlem ile bugüne kadar birçok kişi amacına ulaşmış ve ulaşmak istediği sonuca ulaşmıştır. Bu işlemin en önemli özelliklerinden biri hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılabiliyor olmasıdır.

Bir aile çocuğunun yaşadığı ilişkiden zarar görebileceğini düşündüklerinde hemen ayrılık büyüsü ile istedikleri sonucu alabilmeleri geçmiş zamanlarda da çok sık rastlanan bir durum olmuştur. Aynı şekilde mutsuz olması istenen kişilerin ilişkilerini bitirmek ve kendilerine sorunlar yaşatmak içinde ayrılık büyüsü kullanılabilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı