vefk

Evlilik vefki

Evlilik Vefki

Evlilik vefki
Evlilik vefki

Vefkler gibi her zaman yoğun ilgi görmüş ancak pek çok kişinin de hakkında bilgisi olmamış ilginç uygulamalar, ilk kez deneyen kişilerin daima şaşkınlık içinde bırakmıştır. Bu uygulamalar ile elde ettikleri sonuçları hayretle izleyen insanlar en çokta hayallerinin kolay bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı mutlu olmaktadırlar. İslam dünyasında son derece yaygın olan ve İslami temellere göre hazırlanan bu uygulamalar tamamen İslam dinine uygundur ve büyüler gibi yasak edilmemiştir.

Bazı insanlar yeteri kadar araştırma yapmadıkları için ön yargılı davranmakta ve aslına bu uygulamaların kendilerini içinde bulundukları çıkmazlardan kurtaracağını veya hayallerine ulaştıracağını tahmin edememektedirler. Sanıldığının aksine vefk uygulamaları insanları kesin bir şekilde amaçlarına ulaştıran uygulamalar değildir. Bu özel uygulamalar sadece amaçlarına ulaşmak için çaba gösteren kişilerin yardımına koşan ve işlerini kolaylaştıran özel işlemlerdir. Yani bir kişi evlilik vefki yaptırıp çaba vermeye gerek olmadığını düşünürse yanlış yapmış olur.

Bu şekilde düşünmek sadece kendisini kandırması anlamına gelmektedir.Eğer bir insan vefk uygulaması ile istediği sonucu elde etmek isterse aynı zamanda kendisi de çalışmaya ve elinden geleni yapmaya devam etmelidir. İnsanların kendilerine uygun partnerler bulmaları veya bulduklarında da kendileri ile evlenebilmeleri mümkün olamıyorsa bunun birçok farklı sebebi olabilir. Ancak sebep ne olursa olsun evlilik vefki yaptırmak hem insanların içlerini rahatlatacak hem de etkilerini gösterdiği takdirde istenen sonucun alınmasını sağlayacaktır.

Medyum hocaların her zaman için büyük bir keyif ile yaptıkları ancak çok hayırlı bir amacı olduğu için dikkatli bir şekilde davrandıkları bu işlemler hakkında yanlış bilgiler edinmemek için özel bir araştırma yapmak çok faydası olacaktır. Yaptıkları vefk çizimlerinin titiz bir şeklide korunmasını isteyecek olan medyum hocalar, istenen etkinin görülmesi için aynı zamanda çok sabırlı olunması gerektiğini de vurgulamalıdırlar. Bu, insanların hayal kırıklığı yaşamalarını engelleyecek ve her zaman hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Kısa zaman içinde sonuç almak ve bir an önce mutlu bir yuva kurmak isteyen insanlar evlilik vefki yaptırmaya karar vermeden önce bu konuları öğrenmeli ve nelerle karşılaşabileceklerini de bilmelidirler.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Evlilik vefki Afran hoca dedi ki:

    Merhaba benim 2 yıldır beraber olduğum adam la evlilik düşünüyorduk sürekli beraberdik hiç ayrılamıyor duk o kadar seviyorduk ki bir birimizi anlatamam biz tam her şeyi hazırladık derken nikah tarihimizi bile belirlemiştik sevdiğim adam birden evlenmekten vazgeçti daha ben evliliğe hazır değilim falan dedi ve gitti aylar oldu bu adam beni sormaz oldu anladım ki bu işte bir iş var hiç vakit kaybetmeden nete bazı araştırmalar yaptım sevdiğim adama büyü yapıldığını anladım hemen medyum Afran hoca ile tanıştım konuştuk durumu da anlatım bakim yaptı bakımda sevdiğim adama başka kadınla tarafından büyü yapıldığını ve kendisine başladığını söyledi bende hemen çalışmak istedim ve çalıştım çalışmalar tam 9 gün sürdü 7 8 gün içersin de biraz etki gördün ama 9 günde tam etki verdi çalışmalar biti sonucumu aldım sevdiğim adam geri geldi ve Evlendik çok şükür kavusturana Allah razı olsun Afran hoca dan her şey Afran hoca sayesinde oldu şuan hamilelik var erkek oğlum olacak adını da Afran katacağım.

  2. baglama büyüsü yapan medyum dedi ki:

    merhaba ben sevgilime bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum ama cok kararsızdım bir yandan da korkuyordum hangi hoca ile çalışacağımı bıle bilmiyordum bunun için internete bazı araştırmalar yaptım tavsiyeler bile aldım bu tavsiyeler sonucunda Uzman medyum hoca ile danıştım sevgilim bana bağlansın benden başkasını gözü görmesim dedim bakım yaptı bakımda işlerimin olumlu olduğunu söyledi bende hemen çalışmlara başladım 14 gun süre ile sevgilimi bana kul köle eti allah Uzman medyum hocadan razı olsun irtibat numarası

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı