Bağlama vefki
vefk

Bağlama vefki

Bağlama Vefki

Bağlama vefki
Bağlama vefki

Verdikleri hizmetlerde her zaman için garanti veren ve insanların amaçlarına ulaşmaları için kendilerine kesinlikle kesin hizmetler vereceklerini söyleyen kişiler bu güveni vefk uygulamalarını bilmelerinden almaktadırlar. Çünkü bu özel manevi uygulamalar her zaman için en çok ilgi çeken ve en etkili olmuş manevi işlemlerden biri olarak kabul edilmiştir. Özellikle bağlama vefki adı verilen ve insanların en küçük bir fiziksel çaba sarf etmeden istedikleri kişiye kendilerine bağlamalarını sağlayan uygulamalar sayesinde bu alan olan ilgi iyiden iyiye artmıştır.

Çok uzun yıllardan bu yana kullanılmakta olan ve yapılan uygulamalar ile ortaya çok ilginç sonuçların çıkarılmasını sağlayan bu özel işlemlerin yapılış tarzı hiçbir manevi uygulama ile benzerlik göstermez. Vefk işlemleri yapılırken bir kağıt parçasına sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru aynı adetlerde olacak şekilde kareler çizilir. Daha sonra bu karelerin içine çok özel sayılar yazılı ve bu sayıların her iki yönde de aynı toplamı vermesi hedeflenir. Yapılan vefk uygulamasının amaca ulaştırması için bu sayıların toplamların kontrol edilmesi çok önemlidir.

Eğer sonuç istendiği gibi çıkmıyorsa o zaman tüm işlemlerine en baştan yeniden yapılmalı ve istenen sonuç elde edilene kadar mutlaka çaba gösterilmelidir. Bu tarz vefk uygulamalarında asıl hedef bu olmalı ve daha sonraki işlemlere geçilmeden önce mutlaka bu aşama doğru bir şekilde atlatılmalı dır. Medyum hocalar tarafından başarı ile yapılan bir vefk uygulamasından fayda görmek isteyen insanlar öncelikle olumlu sonuç alacaklarına inanmalı ve sabırlı olmalıdırlar.

Bu özel işlemlerin etkileri ile düşünceleri değişecek olan insanların zarar görme ihtimalleri olmadığı için isteyen herkes gerek gördüğü takdirde bağlama vefki ile sevdiği kişileri kendine bağlayabilmektedir ler. Özellikle ilişkileri olan kişilerden istedikleri gibi ilgi görmemekten yakınan ve bu sebeple kendilerini kötü hisseden insanlar da bağlama vefkinin etkilerinden faydalanabilirler. Sonuçta bu uygulamalar insanları amaçlarına ulaştıran bir uygulama değil sadece amaçlarına ulaşmak için yardım aldıkları sıradan manevi yardımcılar dır. Bu sebeple deneyimli bir kişi bulunduğu takdirde bağlama vefki veya benzeri bir uygulama hakkında yardım almakta hiçbir zarar yoktur.

5 Yorum Yapıldı “Bağlama vefki

 1. terk eden eşe bağlama vefki yaptırmak dedi ki:

  Eşimle aramda sorunlar başladığında evliliğim resmen cehenneme dönmüştü. Eşim benden bir anda nefret etmeye başladı bu nefret 3 ay sürdü ve evi terk etti. Aslında ortada abartılacak bir durum da yoktu eşimin bir anda benden nefret etmesi beni şüphelendirdi. Bende eşime bakım yaptırmaya karar verdim bir kaç hocayla görüştüm. Görüştüğüm hocalara pek güvenemedim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Süryani hocayı aradım sorunlarımı paylaştım Süryani hoca bakımlar yaptı. Eşime ailesi tarafından benden soğuması için büyü yaptırdığını söyledi . Süryani hocaya çok güvendim eşimin geri dönmesi için çalışma başlattım. Süryani hoca öncelikle eşimin üzerindeki büyüyü bozdu daha sonra korumalar attı tekrardan bize büyü yapılmasın diye daha sonra bana bağlanması için bağlama vefki yaptı. Eşim 15 günde eve geri döndü bana bağlandı Süryani hocadan Allah razı olsun her kese şiddetle tavsiye ederim. Süryani hoca iletişim numarası 0531 088 41 19

 2. en etkili bağlama vefki yapan medyum Süryani hoca dedi ki:

  Süryani hocaya bende erkek arkadaşımı kendime aşık edip bağlamak için yardım aldım. Erkek arkadaşımın ailesi beni istemediği içinn oda beni terk etmeye karar verdi. Bende bu konuda medyumlardan yardım almaya karar verdim kimi aradıysam büyü yapacaklarını söylediler bende büyüden korktuğum için vaz geçtim. Araştırmalar yaparken Süryani hoca hakkında çok övgüler okudum bende aradım durumumu anlattım Süryani hoca bakımlar yaptı ve erkek arkadaşımın bana karşı sevgisinin olduğunu ve bu durumda bağlama vefkinin yeterli olacağını söyleyince rahatladım çalışmalara hiç vakit kaybetmeden başladık. Çalışmanın 7 günü vefk geldi bana yakılacak vardı okunacak kısa dualar vardı ve toprağa gömülecek vefkler vardı hepsini hocamın dediği gibi uyguladım. Toplamda 14 günde erkek arkadaşım beni aradı buluşmak istedi. Süryani hoca sayesinde sevgilime kavuştum Her kese tavsiye ediyorum.

 3. evlilik vefki yapan medyum hocalar dedi ki:

  Evlilik vefki için ben Uzman medyum hocayı aradım burada bir çok medyum hakkında yorumlar var hepsinin çok iyi olduğunu tahmin ediyorum. Bir karar vermek zorundaydım maddi konuda bana uygun olduğu için Uzman medyum hocayı aradım. 5 yıllık ilişkim vardı 3 ay nişanlı kaldık evliliğe az bir zaman kala nişanlım bir anda tartışma çıkarttı ve benden ayrıldı bende bu konuda Uzman medyum hocadan yardım istedim. Uzman medyum hoca bakımlar yaptıktan sonra evlilik vefki çalışmasına başladı. Aslında umudum yoktu ben büyü yaptırmayı düşünüyordum Uzman medyum hoca vefk ile çözeceğini söyledi bende hocama bıraktım çalışmaların 10 günü nişanlım aramaya başladı ilgisi vardı çalışmanın 18 günü nişanlım bana geri döndü evlenmek istedi. Uzman medyum hoca sayesinde evleniyorum hocamı her kese tavsiye ederim.

 4. en garantili vefk yapan medyum dedi ki:

  giden sevgilimi geri getirmek için Uzman medyum hocayı aradım sevgilimin üzerinde büyü olduğunu söyledi. Bende büyüyü bozdurmak için çalışmalar başlattım. Uzman medyum hoca yapılan büyüyü bozdu sevgilimde hala git geller vardı eskisi gibi değildi . Tekara Uzman medyum hocaya durumu anlattım Bakımlar yaptı bağlama vefki yapacağını söyledi bu çalışma sayesinde bana eskisi gibi bağlı olacağını anlattı bende tekrardan çalışma başlattım. Uzman medyum hoca bağlama vefki yaptıktan seonra sevgilim bana bağlandı aşık oldu eskinden daha çok bağlandı. Uzman medyum hocamı tavsiye ediyorum her konuda yardım alabilirsiniz. 0539 830 14 50

 5. aşk bağlama ve evlilik vefki dedi ki:

  Uzman medyum hocaya aşk bağlama ve evlilik vefki yaptırdım benim çalışmam 21 gün sürdü ama sonuç mükemmel oldu. İlk başlarda vefk çalışmalarının etkili olacağını düşünmüyordum Uzman medyum hoca yapalım dedi beğenmezsen dada ağır çalışamalar yapara senden ödeme de almam diyerek garanti verdi. Hocamın tavsiyelerine uydum hiç pişman olmadım. Uzman medyum hocamı sizlere tavsiye ediyorum 0531 088 41 19 bu numaradan Uzman medyum hocaya ulaşa bilirsiniz.

Yoruma Kapalı.