vefk

Bağlama vefki

Bağlama Vefki

Bağlama vefki
Bağlama vefki

Verdikleri hizmetlerde her zaman için garanti veren ve insanların amaçlarına ulaşmaları için kendilerine kesinlikle kesin hizmetler vereceklerini söyleyen kişiler bu güveni vefk uygulamalarını bilmelerinden almaktadırlar. Çünkü bu özel manevi uygulamalar her zaman için en çok ilgi çeken ve en etkili olmuş manevi işlemlerden biri olarak kabul edilmiştir. Özellikle bağlama vefki adı verilen ve insanların en küçük bir fiziksel çaba sarf etmeden istedikleri kişiye kendilerine bağlamalarını sağlayan uygulamalar sayesinde bu alan olan ilgi iyiden iyiye artmıştır.

Çok uzun yıllardan bu yana kullanılmakta olan ve yapılan uygulamalar ile ortaya çok ilginç sonuçların çıkarılmasını sağlayan bu özel işlemlerin yapılış tarzı hiçbir manevi uygulama ile benzerlik göstermez. Vefk işlemleri yapılırken bir kağıt parçasına sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru aynı adetlerde olacak şekilde kareler çizilir. Daha sonra bu karelerin içine çok özel sayılar yazılı ve bu sayıların her iki yönde de aynı toplamı vermesi hedeflenir. Yapılan vefk uygulamasının amaca ulaştırması için bu sayıların toplamların kontrol edilmesi çok önemlidir.

Eğer sonuç istendiği gibi çıkmıyorsa o zaman tüm işlemlerine en baştan yeniden yapılmalı ve istenen sonuç elde edilene kadar mutlaka çaba gösterilmelidir. Bu tarz vefk uygulamalarında asıl hedef bu olmalı ve daha sonraki işlemlere geçilmeden önce mutlaka bu aşama doğru bir şekilde atlatılmalı dır. Medyum hocalar tarafından başarı ile yapılan bir vefk uygulamasından fayda görmek isteyen insanlar öncelikle olumlu sonuç alacaklarına inanmalı ve sabırlı olmalıdırlar.

Bu özel işlemlerin etkileri ile düşünceleri değişecek olan insanların zarar görme ihtimalleri olmadığı için isteyen herkes gerek gördüğü takdirde bağlama vefki ile sevdiği kişileri kendine bağlayabilmektedir ler. Özellikle ilişkileri olan kişilerden istedikleri gibi ilgi görmemekten yakınan ve bu sebeple kendilerini kötü hisseden insanlar da bağlama vefkinin etkilerinden faydalanabilirler. Sonuçta bu uygulamalar insanları amaçlarına ulaştıran bir uygulama değil sadece amaçlarına ulaşmak için yardım aldıkları sıradan manevi yardımcılar dır. Bu sebeple deneyimli bir kişi bulunduğu takdirde bağlama vefki veya benzeri bir uygulama hakkında yardım almakta hiçbir zarar yoktur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı