medyum

Medyuma geri getirme büyüsü yaptırmak

Medyuma Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak

Medyuma geri getirme büyüsü yaptırmak
Medyuma geri getirme büyüsü yaptırmak

Medyumlar, ülkemiz dahil olmak üzere, birçok ülkede bir nevi büyücü kimliği ile çalışmaktadırlar. Bu medyumlar, sahip oldukları yeteneklerin yönlendirilmesiyle gerçekten bu işleri icra edebildikleri gibi, bazıları insanları dolandırmak amaçlı da çalışabilmektedir. Bu ikisinin arasındaki ayrımı görebilmek ise maalesef her zaman kolay olmamaktadır.

Medyumlar, başka boyutlardan iletişime geçtikleri ruhlar ve cinlerden de aldıkları destek ve iş birliği sayesinde, birçok alanda yeteneklerini geliştirebilmektedirler. Büyü kısmı da bunlardan biridir ve ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. İnsanlar, farklı sebeplerle fiziksel dünya dışı varlıklardan bilgi ve yardım almak ihtiyacı hissedebilmektedirler.

Büyü işi oldukça hassas bir konudur. Güvenilir medyumlar, nerden ne zarar ya da fayda geleceğini bilen ve insanları kötü etkileyecek işlerden kaçınan medyumlardır. Bu da gerçek yetenek, iyi niyet ve tecrübe gerektiren bir iştir. Cin çağırma ve ruh çağırma ritüeli düzenleyen medyumlar ve büyücüler, büyük sorumluluk almakta ve aynı zamanda büyük sorumluluk yüklemektedirler.

Eğer bir medyum bir kişinin derdi için diğer alemlerden bir varlığın yardımını alıyorsa, o varlıkların iyi niyetli ve yardımsever varlıklar olduğuna emin olmalıdır. Büyücü ya da medyumlardan talep edilen büyü çeşitleri genellikle aşk, para, ilişki, evlilik ve çocuk sahibi olmakla alakalı konular olmaktadır. Özellikle aşk büyüsü ve evlilik konulu büyülerden en çok talep edilenlerinden biri de geri getirme büyüsü olmaktadır.

Geri getirme büyüsü nedir?

Geri getirme büyüsü, genellikle bir sevgiliden ya da eşten ayrılma, terkedilme olaylarından sonra baş vurulan çarelerdendir. Genellikle kadınlar tarafından yapılmakta olup, son çare olarak düşünülen bir yöntemdir. Bu evrede medyumdan beklenen, o kişinin evden ya da ilişkiden uzaklaşma sebebini çözmek, kişiye eve tekrar dönmesini sağlayacak tesirler etmektir. Bu tesirler öte alem varlıklar yardımıyla kişilere etki etmektedir.

Bir nevi aşk büyüsü , ya da bağlama büyüsü olan bu yöntem, söz konusu kişide bazı duyguların tekrar ortaya çıkmasına, uzaklaşmak istediği kişiye tekrar yakınlık duymasına ve hatta bağlanmasına yol açmaktadır. Bu kişi büyünün etkisiyle bu durumu çok da sorgulamayacak, sadece duygu ve düşünce değişimi yaşadığını düşünerek terk ettiği kişiye dönmek isteyecektir.

Var olan büyüyü bozarak kişileri geri getirmek mümkün müdür?

Bazı durumlarda kişilerin terk etme ve ayrılma sebepleri, dışardan birilerinin yaptırdığı bir büyünün etkisinden dolayı olabilmektedir. Bu kişiler bu birlikteliği kıskanan, ya da bu insanlara zarar vermek isteyen kişiler olabilmektedir. Bazen de kendi açılarından iyi niyetli olduklarını düşünen aile üyeleri tarafından da bu tarz büyüler yaptırılabilmektedir. Bu gibi durumlarda aile üyeleri, genellikle de anneler, kızlarının veya oğullarının yanlış kişilerle birlikte olup zarar gördükleri kanısındadırlar ve büyü yaptırarak onlara iyilik edeceklerini umarlar.

Var olan bir ayırma büyüsünün fark edilmesi genellikle medyumlar ve büyücüler tarafından gerçekleşebilmektedir. Danışan kişilerin anlattıklarına göre büyü belirtileri gören medyum ya da büyücü, cinlerden ve ruhlardan yardım alarak durumdan emin olur. Büyü yapıldığına dair kanıtlar sağlandıktan sonra tesir altındaki kişinin bilgileri alınır ve yine öte alem varlıklarından büyü bozdurmak için yardım istenir. Büyü bozula bilirse, tesir ortadan kalkar ve bu kişi terk ettiği eve ya da kişiye geri dönebilir.

Geri getirme büyüsü her zaman işe yarar mı?

Büyü çeşitleri niyete ve sonuca göre değişmektedir. Bir takım büyücü ve medyumlar bazı büyüleri yapmayı reddetmekte, bazıları için ise faydalı olacağını düşünerek yardımcı olabilmektedir. Medyumun niyetinin ne olduğu önemli olsa da, büyünün tutması için tek faktör değildir. Büyü yapılacak kişinin, yapan ve yaptıran kişinin de rolleri sonucu etkilemektedir.

Bazen medyumlar ya da büyücüler yanılabilmekte ve durumu çok yanlış anlayabilmektedir. Bunlar genellikle gerçek ve güvenilir olmayan kişilerdir. Bu durumda onların yaptıkları büyü etkisiz olabilmekte veya zarar verebilmektedir. Ya da kişinin üzerinde medyumun uygulayabileceğinden çok daha güçlü bir büyü varsa, bu da başarı oranını etkileyebilmektedir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Kürşat / SÜRYANİ HOCA TAVİSYESİ dedi ki:

  6 yıllık evliliğimi kendi ellerimle bitirdim uyuşturucu illetine düştüğüm için karım beni terk etti abilerim bana sırtını döndü. Annem ve babamı yakın zamanlarda ayrı ayrı kaybetmem resmen dünyamı alt üst etmesi beni çakal arkadaşlarımın tuzaklarına daha çok itti, güzel bir işim ve aile düzenim yerle bir oldu eşim 5 yaşında oğlumu’da alıp annesinin evine geri gidince tam bittim onun üstüne işten’de kovulmam bunalıma soktu beni. En büyük abimin tavsiyesi üzerine Süryani hocayı aradık geri getirme büyüsünü yaptıktan sonra kaybettim işimi evi terk eden eşimi geri getirdi Allah razı olsun kendime zarar verecek noktadayken yardım elini uzatan Hamza abim ile Süryani hocama çok şey borçluyum Süryani hocamın numarasını bırakıyorum benim gibi gaflet uykusunda olan arkadaşlara umut ışığı olması dileğiyle iyi akşamlar
  SÜRYANİ HOCA İLETİŞİM TEL : 0531 088 41 19

 2. hİrem / İzmir dedi ki:

  Sevgilim için geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorken medyum Serhan hoca karşıma çıktı. İnternet sitesinde yapılan yorumları ilgimi çekti üşenmeyip hepsini tek tek okudum erkek arkadaşımı kaybetmiştim işimi şansa bırakmak istemiyordum açık konuşmak gerekirse o kadar güzel yorumlar yapılmıştı’ki Serhan hoca hakkında Yorumlardaki insanların mutluluğunu görünce aradığım medyum bu dedim Serhan hocayı aradım derdimi anlattım geri getirme büyüsüne kendine özel tılsımlar yaparak geri getirmekle kalmadı sonumuzu evlilik yoluna çevirdi Allah razı olsun mükemmel bir medyum Serhan hoca benimde yorumum hem burada hemde kendi İnternet sitesinde olacağını düşmezdim ama bundan sonra bu tip siteler olsun medyum arayan çevremdeki kişiler olsun gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim Serhan hoca var 0538 774 3140 direk hocamıza ulaşabileceğiniz numara

  1. burcu dedi ki:

   Ya gerçekten içinde olduğunuz sıkıntıyı bende yaşıyordum sizin yorumunuzu ciddiye alıp Serhan hocayla çalışma başlattım inşallah bende sizin gibi olumlu sonuç alırım .

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı