medyum

Medyuma geri getirme büyüsü yaptırmak

Medyuma Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak

Medyuma geri getirme büyüsü yaptırmak
Medyuma geri getirme büyüsü yaptırmak

Medyumlar, ülkemiz dahil olmak üzere, birçok ülkede bir nevi büyücü kimliği ile çalışmaktadırlar. Bu medyumlar, sahip oldukları yeteneklerin yönlendirilmesiyle gerçekten bu işleri icra edebildikleri gibi, bazıları insanları dolandırmak amaçlı da çalışabilmektedir. Bu ikisinin arasındaki ayrımı görebilmek ise maalesef her zaman kolay olmamaktadır.

Medyumlar, başka boyutlardan iletişime geçtikleri ruhlar ve cinlerden de aldıkları destek ve iş birliği sayesinde, birçok alanda yeteneklerini geliştirebilmektedirler. Büyü kısmı da bunlardan biridir ve ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. İnsanlar, farklı sebeplerle fiziksel dünya dışı varlıklardan bilgi ve yardım almak ihtiyacı hissedebilmektedirler.

Büyü işi oldukça hassas bir konudur. Güvenilir medyumlar, nerden ne zarar ya da fayda geleceğini bilen ve insanları kötü etkileyecek işlerden kaçınan medyumlardır. Bu da gerçek yetenek, iyi niyet ve tecrübe gerektiren bir iştir. Cin çağırma ve ruh çağırma ritüeli düzenleyen medyumlar ve büyücüler, büyük sorumluluk almakta ve aynı zamanda büyük sorumluluk yüklemektedirler.

Eğer bir medyum bir kişinin derdi için diğer alemlerden bir varlığın yardımını alıyorsa, o varlıkların iyi niyetli ve yardımsever varlıklar olduğuna emin olmalıdır. Büyücü ya da medyumlardan talep edilen büyü çeşitleri genellikle aşk, para, ilişki, evlilik ve çocuk sahibi olmakla alakalı konular olmaktadır. Özellikle aşk büyüsü ve evlilik konulu büyülerden en çok talep edilenlerinden biri de geri getirme büyüsü olmaktadır.

Geri getirme büyüsü nedir?

Geri getirme büyüsü, genellikle bir sevgiliden ya da eşten ayrılma, terkedilme olaylarından sonra baş vurulan çarelerdendir. Genellikle kadınlar tarafından yapılmakta olup, son çare olarak düşünülen bir yöntemdir. Bu evrede medyumdan beklenen, o kişinin evden ya da ilişkiden uzaklaşma sebebini çözmek, kişiye eve tekrar dönmesini sağlayacak tesirler etmektir. Bu tesirler öte alem varlıklar yardımıyla kişilere etki etmektedir.

Bir nevi aşk büyüsü , ya da bağlama büyüsü olan bu yöntem, söz konusu kişide bazı duyguların tekrar ortaya çıkmasına, uzaklaşmak istediği kişiye tekrar yakınlık duymasına ve hatta bağlanmasına yol açmaktadır. Bu kişi büyünün etkisiyle bu durumu çok da sorgulamayacak, sadece duygu ve düşünce değişimi yaşadığını düşünerek terk ettiği kişiye dönmek isteyecektir.

Var olan büyüyü bozarak kişileri geri getirmek mümkün müdür?

Bazı durumlarda kişilerin terk etme ve ayrılma sebepleri, dışardan birilerinin yaptırdığı bir büyünün etkisinden dolayı olabilmektedir. Bu kişiler bu birlikteliği kıskanan, ya da bu insanlara zarar vermek isteyen kişiler olabilmektedir. Bazen de kendi açılarından iyi niyetli olduklarını düşünen aile üyeleri tarafından da bu tarz büyüler yaptırılabilmektedir. Bu gibi durumlarda aile üyeleri, genellikle de anneler, kızlarının veya oğullarının yanlış kişilerle birlikte olup zarar gördükleri kanısındadırlar ve büyü yaptırarak onlara iyilik edeceklerini umarlar.

Var olan bir ayırma büyüsünün fark edilmesi genellikle medyumlar ve büyücüler tarafından gerçekleşebilmektedir. Danışan kişilerin anlattıklarına göre büyü belirtileri gören medyum ya da büyücü, cinlerden ve ruhlardan yardım alarak durumdan emin olur. Büyü yapıldığına dair kanıtlar sağlandıktan sonra tesir altındaki kişinin bilgileri alınır ve yine öte alem varlıklarından büyü bozdurmak için yardım istenir. Büyü bozula bilirse, tesir ortadan kalkar ve bu kişi terk ettiği eve ya da kişiye geri dönebilir.

Geri getirme büyüsü her zaman işe yarar mı?

Büyü çeşitleri niyete ve sonuca göre değişmektedir. Bir takım büyücü ve medyumlar bazı büyüleri yapmayı reddetmekte, bazıları için ise faydalı olacağını düşünerek yardımcı olabilmektedir. Medyumun niyetinin ne olduğu önemli olsa da, büyünün tutması için tek faktör değildir. Büyü yapılacak kişinin, yapan ve yaptıran kişinin de rolleri sonucu etkilemektedir.

Bazen medyumlar ya da büyücüler yanılabilmekte ve durumu çok yanlış anlayabilmektedir. Bunlar genellikle gerçek ve güvenilir olmayan kişilerdir. Bu durumda onların yaptıkları büyü etkisiz olabilmekte veya zarar verebilmektedir. Ya da kişinin üzerinde medyumun uygulayabileceğinden çok daha güçlü bir büyü varsa, bu da başarı oranını etkileyebilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı