medyum

Güvenilir gerçek medyumlar

Güvenilir Gerçek Medyumlar

Güvenilir gerçek medyumlar
Güvenilir gerçek medyumlar

Güvenilir bir medyum bulmak oldukça zordur. Bu uğraşın ve bir bakıma meslek kolunun popülerleşmesiyle beraber, medyumlar artmış ve gerçeğini sahtesinden ayırmak giderek daha da zor bir almıştır. Bu durumda eğer bir medyum hizmetinden faydalanılmak istenilirse, sonradan pişman olmamak için çok iyi bir araştırma ve gözlem yapılmalıdır.

Günümüzde medyumluk ve büyücülük birbirine karıştırılmaktadır. Bundan daha önemlisi ise bu işi yapan kişiler genellikle kendilerini hem medyum, hem de aynı zamanda bir tür büyücü olarak görebilmekte ve çalışmalarını bu şekilde yürütebilmektedirler. Tabi ki bu özellikler birer yetenek olduğu için bir sınırlandırması olamaz Eğer bir kişi gerçekten yetenekliyse hem medyumluk özelliğine sahip hem de büyü yapabilme kabiliyetinde olabilmektedir.

 1. Güvenilir büyücü ve medyum bulmak, öncelikle bu işi yapan kişilerin ne tarz özellikler taşıması gerektiğini bilmekle başlar. Bu özelliklerden en belirgin olanları:
 2. Tutarlılık. Bir medyum söylediklerinde tutarlı değilse gerçekten yetenekli olduğundan şüphe edilmedilir. Medyum gerçek değilse, mutlaka bir yerlerde birbiriyle çelişen ibarelerde bulunacaktır.
 3. Medyumlar birçok farklı yöntem kullanabilse de bu çok sık rastlanan bir durum değildir ve şüphe çekicidir. Hem fizik ötesi ile irtibat kurabliliyor, hem cin çağırma seansı düzenleyebiliyor hem fincanla ruh çağırma gibi celseler yönetebiliyorsa bu kişinin yaptığı işler sorgulanmalıdır.
 4. Bir medyum yardım etme odaklı olmalıdır. Sürekli olarak paradan bahseden insanların niyetinin sadece insanlardan para koparmak olduğu gayet nettir.
 5. Gerçek cin çağırma yetisine sahip medyumlar genellikle büyücülük işlerine daha yakındır. Bu kişilerden bir zarar gelmeyeceğine emin olunmalı, büyü ile tesir etmelerine izin verilmemelidir.

Gerçek bir medyum hangi açılardan faydalı olabilir

Bir medyum güvenilir olduğu sürece insanlara oldukça fazla faydası dokunabilmektedir. Onlar, diğer tarafta olan, ölmüş kişilerle kurdukları bağlantılar sayesinde yaşayan kişilerle arabuluculuk yapabilmekte ve böylece içte kalmış şeylerin söylenmesine ve küslüklerin giderilmesine yardımcı olabilmektedirler. Bunlar da bu kişilerin psikolojilerinin düzelmesine ve bazı şeyleri aşıp hayatlarına devam etmesine yardımcı olmaktadır.

Medyumlar, bu işten para kazansalar bile, bunun insanlara karşı bir hizmet bir sorumluluk olduğunun farkındadırlar ve yeteneklerini iyi yönde, hayır amaçlı kullanırlar. Bazı insanlar yaşadıkları zorluklar, maddi sıkıntılar, hastalık ve kayıplardan dolayı yaşam enerjilerini kaybetmiş, umutlarını yitirmiş olabilirler. İşte gerçek bir medyum, bu insanları tekrar hayata kazandırmak için üzerine düşeni yapmalıdır. Kendilerine inanan insanlara bir çeşit terapi niteliğinde danışmanlık vermeli ve tekrar umut etmesine yardımcı olmalıdır.

Medyumluk hizmeti alan insanlar, genellikle gardları düşük insanlardır. Yani bir ya da birden çok konuda endişeli ve belki de çaresiz kalmış kişilerdir. Bir medyum bu işi gerçek manada yapıyorsa bu kişilere boş yere umut vermekten kaçınsa bile iyi hissettirecek şeyler söylemeli, iyi yönlü yönlendirmelidir. Fakat tüm bunları bir terapist, bir dost tavsiyesi gibi göstermeli ve insanların hayatlarına normal bir şekilde devam etmesini engellememelidir.

Güvenilir medyumlar nerede bulunabilir

Güvenilir medyumlar her yerde kolayca bulunamamaktadır. Bunun için çevreden referans edinmek ve danışmanlık alan kişilerin tecrübelerinden faydalanmak iyi  ve akıllıca bir yöntem olmaktadır. Günümüz şartlarında birçok alanda yaşanan dijitalleşme durumu, medyumluk hizmetini de oldukça etkilemiştir. Medyumlar bireysel ya da bir site aracılığıyla danışmanlık almak isteyen kişilere günün her saati uzaktan da olsa ulaşıp yardımcı olabilmektedirler. Fakat bu hizmet için kurulan güvenilir web siteleri oldukça azdır. Sitenin aldığı trafik, insanların yazdığı yorumlar, geri dönüşler takip edilip, sitenin kalitesi hakkında fikir sahibi olunabilmektedir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. İrem nur dedi ki:

  Herkese günaydın medyum Afran hocanın numaranı öğrenme imkanım var’mı ismini hemen hemen bir çok sitede okudum. Kendisini çok merak ediyorum gerçekten’de anlattıkları kadar başarılı bir medyum ise büyü yaptırmak istiyorum.

  1. Havva / Aydın dedi ki:

   Afran hocayla benim bu ikinci kez büyü yaptırışım ilki beni gayet memnun etti. Şuanda devam eden aşık etme işlemininde sonu mutlu biteceğine içten dileklerimle inanıyorum. Numarası bende var ama bazen uzun süre meşgul çalabiliyor, ben saat 3 yada 4 gibi arıyorum o saatlerde hiç meşgule düşmedi.

 2. Sefa / Kilis ( Süryani hoca AŞK VE BAĞLAMA BÜYÜSÜ ) dedi ki:

  Arkadaşlar Süryani hocayı çok yakın dostumun tavsiyesi ile aşk ve bağlama büyüsünü yaptırdım. 8 gün sonra yüzüme bakmayan kız peşimden bir saniye bile ayrılmaz oldu. Ama gerçekten ben bu kadarını beklemiyordum, sanki rüyada gibiyim Allah razı olsun Süryani hocadan benim hayalini bile kuramadığım kızı benim için deli divane etti. Süryani hoca sayesinde çok ama çok mutlu günler yaşıyorum.

 3. Hatice / Kastamonu dedi ki:

  Uzman medyum hoca ile canbar büyüsünü yaptırdım. Çalışma şuana kadar istediğim şekilde ilerledi. Sevgilimi tesiri altına alan bu işlemi yani canbar büyüsünü sevgilimin bana karşı daha kibar daha anlayışlı ve daha saygılı davranmasında yardımcı olsun diye yaptırmak istedim, oldu’da çok fazla olmasa’da değişim göstermeye başladı dördüncü gününe hazırlanıyoruz. Çalışma Uzman medyum hocanın bilgisi ve kontrolü ile devam ediyor bakalım hakkımızda hayırlısı diyelim inşallah sonu’da istediğim gibi biter.

  1. Asuman dedi ki:

   Uzman medyum hoca iyi bir medyum’mu arkadaşlar.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı