büyü yaptırma

Aileyi Kurtarmak Eşi Geri Getirme İçin Yapılan Büyüler

Aileyi Kurtarmak Eşi Geri Getirme İçin Yapılan Büyüler

Aileyi Kurtarmak Eşi Geri Getirme İçin Yapılan Büyüler
Aileyi Kurtarmak Eşi Geri Getirme İçin Yapılan Büyüler

Ayrılan eşlerin bir daha bir araya gelmeleri zor olduğu durumlar da fiziki olarak verilen emekler sonuç vermediği zaman akla gelen ilk seçeneklerden biri genellikle büyülerden yardım almak olur. Özellikle aileyi kurtarmak eşi geri getirme için yapılan büyüler birçok ailenin geleceğini kurtarmış ve bu sebeple her zaman çok önemsenen işlemler olmuşlardır.
Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemler ile medyumlar ayrılan kişinin düşüncelerini kolay bir şekilde kontrol altına alarak onun en kısa zaman içinde eski eşine yeniden dönmesini sağlayabilirler.

Bu işlemler çok yaygın bir şekilde kullanıldıkları gibi aynı zamanda insanlara zarar vermemeleri de medyumların sürekli olarak bu işlemler hakkında talepler almalarına neden olur. Genellikle ayrılan kişilerin düşüncelerini değiştirmesini sağlayacak olan özel muskalar kullanılır. Aynı zamanda bu kişilerin resimlerine ve eşyalarına okunan özel tılsımlı sözler de kısa zaman içinde sonuç veren tekniklerdir.

Ailelerin Geleceğini Kurtarmak İçin Eşi Geri Getirme Büyüleri Kullanılabilir mi?

Büyülerin etkileri çok güçlü olabilir. Özellikle insanlar ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar o kişilerin düşüncelerine istenen değişimlerin yaşanabilmesi için bu işlemler çok sık kullanılmıştır. Halen aynı şekilde ilgi çeken bu işlemler için birçok medyumdan yardım alabilirsiniz. Eşlerden evi terk eden kişilerin düşüncelerine kalıcı değişimlere sağlamak için özel teknikler kullanan medyumlar bu işlemler ile bitme noktasına gelmiş olan birçok evliliği kurtarmayı başarmışlardır. Bu sebeple bu işlemler hem çok önemsenen hem de her zaman için insanların ilgilerini çeken işlemler olarak gösterilmişlerdir.

Elinizden geleni yapmanıza rağmen sevdiğiniz kişinin size dönmesini sağlayamadığınız durumlar da siz de bu işlemler ile kısa zaman içinde istediğiniz sonucu alabilir ve sizi terk eden eşinizi kısa zaman içinde geri gelmesi konusunda ikna edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken güvenilir ve gerçek medyumlar hakkında ciddi bir araştırma yapmak ve bu kişinin size verdiği bilgilere göre hareket etmektir. Eğer bu konuda ki bilgilerinizi başka kişiler ile paylaşmak isterseniz ve aileyi kurtarmak eşi geri getirme için yapılan büyüler konusunda arayış yapan kişileri yönlendirmek isterseniz o zaman bu yazının altına istediğiniz yorumu bırakabilirsiniz.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. PAPAZ BÜYÜSÜ BOZAN / SÜRYANİMEDYUM TAVSİYE EDİLİR. dedi ki:

  Bundan 15 gün öncesi babam ile ağa bey’in birer gün aralıklı işten kovulmaları ailemin maddi sorunlar yaşayacağıma işaretti. Bir zaman sonra maddi sorunlarla uğraşırken küçük kardeşimin okuldan uzaklaştırma alması hepimizin içinde oluşması şüphe uyandırdı. Aşağı mahalledeki çevrede ismi konuşulan büyü benzeri işlerden anlayan yaşlı bir teyze vardı. Annemle komşumuz Nermin teyze ile gittiler, Başımızdan geçen olayları anlatınca bazı işlerler yapıp anneme ailenizin huzuru mutluluğu birileri tarafından kıskanılıp bozulması için güçlü bir büyü yapmış. Ama benim ilmim bu büyüyü bozmaya yetmez Süryani hoca diye birine yönlendirmiş. Annem eve geldikten sonra sadece bana anlattı bunları Süryani hocayı aradık aradığımızda sorunumuzu bilip telefonu açtıktan sonra yapılacakları yapılan büyüyü nasıl bozulacağını bir saat boyunca anlattı bize papaz büyüsü diye bir büyü yapılmış. İnanın ben ve ailemin hayatı boyunca ilk defa böyle bir şey başımıza geldi,

  Süryani hocadan Allah razı olsun 8 gün içinde üzerimizdeki büyüyü bozdu eski neşemiz huzurumuz yerine geldi. Süryani hoca bizim için tekrar büyü yapılmaması içinde koruma büyüsü diye bir büyü şeklini yaptı. Şimdi bu yaşadıklarımızın nedeni ben ve annemle aramızda sır olarak kalacak o büyüyü yaptıran her kimse ettiğini bulsun inşallah benim anlamadığım bir olay olsa’da bana göre Süryani hoca çok güzel bir iş çıkardı helal olsun İlmi ciddi derecede muazzam bir medyum sizlere’de şiddetle tavsiye ederim. 0531 088 41 19

  1. Kaan dedi ki:

   Gerçekten üzüldüm geçmiş olsun yaşadığınız badirelerin zor olduğunu anlıyorum çünkü bende sizin yaşadıklarınızın benzeri bazı dertlerim oldu ama burada anlatmak istemiyorum bu sorunlar ile mücadele ettiğim sürede Süryani hoca Hızır gibi yetişti, bazı kayıplarım olsa bile daha fazla zarar görmeden çekip kurtardı beni Süryani hoca başta olmak üzere onun gibi gerçek medyumlar olduğu için çok şanslıyız bence inşallah bir daha o kötü günleri yaşamayız tek duam bu benim Süryani hocanın’da Allah ayağını taşa değdirmesin bu ülkenin gerçekten hüddam eli kuvvetli hocalara medyumlara ihtiyacı var. 0531 088 41 19

 2. Nazlı dedi ki:

  Merhaba Uzman medyum hoca hakkında bilgisi olan var’mı hayati önemi olan bir konu hakkında yardımını almam gerekiyor çok çekiniyorum nasıl biri acaba kendileri.

  1. Betül / İzmir Bornova dedi ki:

   Size’de merhaba ilk başta sadece arkadaşlarım tarafından tanılan başarılı medyum olarak biliyordum Uzman medyum hocayı ama büyü yaptırmam gerektiği zaman bende kendisini yakından tanıdım. Yumurta büyüsü işleminde yardımlarını hiç eksik etmedi. Allah razı olsun benim için halden anlayan iyi bir Uzman medyum hoca inşallah bu yorumum sana yardımcı olur.

 3. Hamit dedi ki:

  İyi akşamlar Nazlı hanım Uzman medyum hoca benim her kafam karıştığı çaresiz kaldığım zaman dertleşip çözüm bulduğum uzman bir medyum probleminiz nedir bilemem ama Uzman medyum hocanın yardımlarıyla üstesinden geleceğinize eminim. Benim için şuan’ki evli olduğum eşimin ailesi beni istemediği zaman benim için şirinlik büyüsünü yaparak eşimin ailesini evlenmemize ikna ettiğini anı asla unutmam mümkün değil. Hiç zaman kaybetmeden Uzman medyum hocayı aramanız sizin için daha güzel sonuçlar vereceğine inanıyorum.

 4. Selim / Medyum afran hoca soğutma büyüsü dedi ki:

  Nişanlımın aile baskısı beni çok sıkmaya başlamıştı. Oraya gitmeyin onu giymeyin şunu yemeğin diye hiç durmadan karışmaları nişanı dahi atmaya kadar getirmişti beni ama karımı gerçekten çok seviyor olmama her seferinde beni sakinleştirdi ama bu son yaptıkları çileden çıkardı beni ortada hiç bir şey yokken buluşmamıza engeller çıkarmaları büyü yaptırmaya yöneltti beni Afran hocadan sevdiğim kızın ailesini bize karşı soğutmasını istedim. Soğutma büyüsü işlemi olumlu yönden sonuç vererek beni çok büyük bir dertten kurtardı.

 5. Şükran dedi ki:

  Süryani hoca 6 senelik evliliğimi yıkmaya çalışan kadından korudu bizi. Evli bir çocuğu olan ev hanımıyım kocamın eskiden belli İnternet’den tanıştığı bir kadın ile konuşmalarını telefonunda yakaladım. İki sene boyunca mesai deyim arkadaşlarla kahvedeyim diye yalanlarla o kadınla buluşmaları, yemek yemeleri ve en çok beni bitiren şeyin ev tutup baştan aşağı dayayıp döşemesini okumam oldu, ben bunu hak edecek ne yaptım bir dediğini iki etmedim hiç bir sözüne karşı gelmedim. Ona belli etmeden işe diye çıktığı zaman takip ettim, korktuğum başıma geldi İstanbul sultan beyli civarlarında tek katlı müstakil bir eve girdi.

  Cesaretimi toplayıp bahçeden içeri girdim camdan gizlice baktığımda gördüklerim beni yerle bir etti. içeri girip ikisininde yüzüne tükürmek istedim ama yapamadım. Ağlaya ağlaya eve geri döndüm yolda ayaklarımın bağı her adım atmamda ki tir tir titremesi resmen unutamayacağım bir ihanete uğradığımın işaretiydi. Abim gibi sevip saygı duyduğum Süryani hocayı aradım hıçkıra hıçkıra ağlamam konuşmakta zorluk çekmeme sebep oluyordu zor şer anlattım. Süryani hoca ağladığım için’mi yoksa benim bu durumuma acımış olsa gerek benimle gerekenden ilgiden fazla ilgilenip elinden gelen yardımı etti. Bakımdan sonra Süryani hoca kocama büyü yapıp o kadına aşık olmasını sağlamışlar dedi aralıksız olarak benim çalışmamla alakalı en ince ayrıntısını takip edip büyüyü bozdu. Allah ne muradı varsa versin ne olursa olsun seveceğim adamı asla terk edemeyecek kişilikte birisiyim ben ama bana kocamı geri verdi. En önemlisi çocuğumun babasız büyümesine izin vermediği için ne kadar teşekkür etsem azdır yerini doldurmaz ama yinede her şey için Süryani hocadan çok teşekkür ederim. 0531 088 41 19

 6. UZMAN MEDYUM HOCAYA ULAŞAMIYORUM dedi ki:

  Ya millet Uzman medyum hocanın telefonu yurt dışı aramalara kapalı olabilir’mi üç gündür Fransa’dan kendisi ile iletişim kurmaya çalışıyorum ama ne arasam telefon ne çalıyor ne meşgule düşüyor nede kapalı olduğu belli oluyor arama tuşuna dokunur dokunmaz pat kapanıyor. NEDEN BÖYLE ACABA YURT DIŞINDAKİ HASTALARI CEVAP KISMI İLE NEDEN BU PROBLEMİN OLDUĞUNU BELİRTE BİLİR’Mİ

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı