Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder
etkili büyüler

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder
Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Kapıya sürülen domuz yağı büyüsünün ne kadar sürede etki eder tam gün olarak vermek çok zordur. Domuz yağı, zamanla etkisini gösterir. Yaklaşık olarak 7-10 gün içinde süresi değişiklik gösterir. Medyum hocanın yaptığı büyüye ve sizin istediğiniz olaya bağlı olarak günler, kişiden kişiye oldukça farklılık gösterir. Tam gün veremeyiz ama en fazla 10 gün içinde domuz yağı etkisini gösterir diyebiliriz.

Kara büyüler içinde en etkili olanı, domuz yağı büyüsüdür. Domuz yağının etkisi çok kuvvetlidir. Domuz yağı büyüsünün yapılması, diğer büyülere göre kıyaslarsak en zorudur diyebiliriz. Domuz yağı büyüsünde, üç harfliler den yardım alınır. Cinler ile domuz yağı büyüsü etkisi kendini göstermeye başlar. Cinler, insanın içine girerler ve kişinin davranışlarını istenilen doğrultuda değiştirirler.

Kapılara sürülen domuz yağı büyüsü, genel olarak ne zaman etkisini gösterir? Tam kesin bilgi verilemez, büyünün konusuna göre değişir. Ancak, kapıya sürüldüğü günde, iki, üç, yedi veya 10 gün içinde de etkisini gösterebilir. Bu konuda en doğru bilgiyi, kesin gün sayısını medyum hocanızdan öğrenebilirsiniz.

Domuz yağının etkisini gerçekleştirdiğini nasıl anlarız?

Domuz yağı, kirli hayvanların parçalarından ve domuzun yağından yapılır, rengi sarıdır. Sarının birçok tonu varmış gibi yani sarımsı bir renkte diyebiliriz. Büyüyü yaptığınız evin herhangi bir yerine sürülse de en çok tercih edilen, en etkili yer evlerin kapılarına sürmektir. Domuz yağının kapıya sürülmesiyle, evin sahibi domuz yağını kolayca fark edemez.

Domuz yağının sürüldüğü evde huzursuzluk baş gösterir. Ev halkı durduk yere sinirlenerek bağırıp çağırmaya başlar. Ev içinde olumsuz yani negatif bir enerji durumu hüküm sürmeye başlar. Çoğu zaman ev temizliği yaparken kapılar silindiğinde domuz yağı hemen fark edilmez ve kir olduğu düşünülür. Domuz yağını silince hemen çıkmaz ancak su dışında farklı malzemeler yardımıyla temizlenebilir.

Domuz yağının temizlik sırasında çok iyi temizlense bile gitmemesi durumu, domuz yağı büyüsünün etkisini kuvvetlendiren bir özelliktir. Büyüyü yaptırdığınız evde her zaman negatiflik ve olumsuz durumlar oluyorsa bu durum, domuz yağı büyüsünün etkisini göstermeye başladığının en büyük kanıtıdır. Domuz yağı büyüsünü daha önceden yatırdıysanız, konu hakkında sizde yorum bırakarak başkalarına yardımcı olabilirsiniz.

 

Bir Yorum Yapıldı “Kapıya Sürülen Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

  1. DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ BOZAN SÜRYANİ HOCA dedi ki:

    Öncelikle herkese çok büyük geçmiş olsun başımdan geçen bir olayı anlatmak istedim. İşin gerçeğini üst katımda oturan dul bir kadının kapımızın önüne domuz dağı sürerken yakaladıktan sonra anladım eşimle beni ayırıp kendisi ile birlikte olmama için büyü yaptırmış tabi’ki benim bunu Süryani hoca vesilesiyle öğrenmem erkenden müdahale etmemiz için işe yaradı Allah razı olsun çok iyi bir hoca kendisi

Yoruma Kapalı.