medyumlar

Medyumlara Büyü Yaptırmak

Medyumlara Büyü Yaptırmak

Medyumlara Büyü Yaptırmak
Medyumlara Büyü Yaptırmak

Medyumlar, fiziksel dünya ve diğer alemlerden varlıklar arasında iletişim kurma yeteneğine sahip, mistik güçleri olan, altıncı hisleri güçlü, tesirli kimselerdir. Bu kişiler bu yeteneklerini birçok farklı alanda kullanabilmektedirler. Buna bazen kendi tercihleri, bazen de bulunduğu bölgenin insanlarından gelen talepler etki etmektedir.

Özellikle Müslüman ülkelerde, medyumluk yeteneği, büyü işleriyle sentezlenmektedir. Bu kişiler insanlara yardım etmek için mistik güçlerini ve cinlerle olan irtibatlarını kullanarak, tesir edici çalışmalar yapmaktadırlar. Bu çalışmalar birçok farklı sebep ve sonuçlarda olabilirken, en çok da aşk, evlilik ve para üzerine talep görmektedir.

Bir medyum, büyücülük yeteneğine sahipse, uygun gördüğü takdirde, bulunduğu ülke ve bölgenin dini özellikleri doğrultusunda büyü çalışması yapabilmektedir. Bu çalışmalar bir kişiye aşk büyüsü yapma, eve bağlama, gideni geri getirme gibi sebeplerle olabileceği gibi, daha negatif sonuçlar doğuran sebeplerle de olabilmektedir. Bunlar kıskançlık ve intikam duygularının yol açtığı niyetlerden kaynaklanmaktadır.

Bir medyuma büyü yaptırmak

Bir medyuma büyü yaptırmak, oldukça hassasiyet gerektiren bir iştir. Birçok medyum ruh çağırma ritüeli ve fincanla ruh çağırma gibi çalışmalar yapsa da, büyü yaptırmak için cin dediğimiz varlıklarla irtibatta olmak gereklidir. Bu da o medyumun bir tür büyücülük özelliğine sahip olmasını gerektirmektedir. Bu özelliklere sahip olan medyumlar, gelen talepleri uygun gördüğü takdirde, ruhlara ve cinlere danışarak yapabilmektedirler.

Büyü yeteneğine sahip olan bir medyumun, ülkemizde Arap’ça biliyor ve kullanabiliyor olması bir avantaj olarak görülmektedir. Büyü yapma ve büyü bozma duası kullanırken Arap dilini kullanmak her zaman daha tesirli görülmektedir. Bu sayede aynı zamanda kutsal kitaptan da yardım alınabilmektedir.

Medyumlar ve büyücüler, her işi kabul etmemekle beraber, büyü çeşitleri arasında seçim ve tercih yapabilmektedirler. Bazı büyücüler her işi kabul ederken, bazıları emin olmadan bu tarz işlere girmemektedirler. Bazı durumlarda ise, özellikle de güvenilir medyumlar, büyü talebi için gelen kişinin kötü niyetli olduğunu düşünüp, para için bile olsa bu isteği reddetmektedirler.

Ülkemizde en çok talep edilen büyü çeşitleri hangileridir:

 1. Bağlama büyüsü: Evden ya da bir ilişkiden uzaklaşan kişiye yapılan büyü çeşididir. Büyü talep eden kişi genellikle kadın, büyü yapılacak kişi de erkek olmaktadır. Bazen de terk etme ve uzaklaşma olayı gerçekleşmemiş olsa bile, bunun korkusu ve şüphesi de kadınların bu yolla yardım almasına sebep olabilmektedir.
 2. Aşk büyüsü: Bir kişi, sevdiği kişiyi normal ve doğal yollarla kendine aşık edemediğini anlayınca başvurduğu bir yöntemdir. Bazen de kolay yolla bu işi başarmak ve bu kişiyi daha güçlü bağlamak amacıyla da yapılabilmektedir. Bu büyü de diğer büyü çeşitleri gibi daha çok kadınlar tarafından yapılmak istenmektedir.
 3. Evlilik büyüsü: Daha çok yaşı ilerlemiş ve evlenememiş kadınlar tarafından, ya da evlenmek istemeyen oğlunu evlendirmek için başka çaresi kalmadığını düşünen erkek anneleri tarafından yaptırılmaktadır. Bu büyü türü, insanların mutluluğuyla sonuçlanacağı inancıyla yapılmakta ve bir bakıma hayır işi gibi görülmektedir.
 4. Çocuk büyüsü: Doğal yöntemlerle çocuk sahibi olmayan kadınlar, çiftler ya da aile büyükleri tarafından talep görmektedir. Anne ya da baba olamamış kişiler, dini inançlarının da etkisiyle öte alemden şifa bulacakları niyetiyle bu yolu denemektedirler.
 5. Cin ya da ruh çağırma: Cin çağırma ya da ruh çağırma ritüeli de bir çeşit büyüdür. Bazen meraktan, bazı durumlarda ise bilgi ya da şifa alma amaçlı uygulanmaktadır. Bu işler için enerjisi yüksek bir medyum gereklidir. Bu medyum, çağırma işlemi için ruh çağırma tahtası, fincan, kağıt kalem ya da Tarot kartları gibi araç gereçler kullanabilmektedir.

Sahte medyum ile irtibat kurmanın zararları

İster medyum ister büyücü olsun, insanlara tesir etmeye çalışan bu kişilerin sahte ve dolandırıcı olması birçok açıdan kişileri zarara ve hatta yıkıma uğratabilmektedir. Bu yolla yardım almak isteyen kişilerin büyük çoğunluğu normal yollarla cevap bulamamış, psikolojik olarak zayıf düşmüş kişiler olması nedeniyle, verilen zararın boyutu çok daha büyük olmaktadır. Bu kişiler belki de kalmış son umutlarını bu medyum ve büyücülere bağlamakta ve istediklerinin gerçekleşmemesi durumunda ise daha kötü bir psikolojinin etkisine girebilmektedirler.

Para kaybı da bu zararlardan en önemli ve en yaygın olanıdır. Bu tarz medyumluk ve büyü hizmetleri gerçekten azımsanmayacak rakamlara yapıldığı için, bu işleri son çare olarak gören çaresiz insanlar, belki de varlarını yoklarını bu insanların ellerine verip bir bilinmezden medet ummak zorunda kalmaktadırlar. Doğruluğundan ve dürüstlüğünden sadece kulaktan dolma ya da süslü sözlerle emin oldukları için, paralarını ve umutlarını kaybetmeleri işten bile değildir.

Gerçek ve güvenilir medyumlar asla insanlardan büyük paralar talep etmeyecek, daha çok yardım etme amaçlı yaklaşacaktır. Tutamayacağı sözler vermeyecek ve boş yere umutlandırıp daha da fazla para ödenmesini istemeyecektir. Bu tarz şüpheli hareketlerde bulunan maddiyatçı medyumlar iyi gözlenmeli ve kendilerine inanç ve para bağlanmamalıdır.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Ahmet dedi ki:

  Merhaba Antep’den yazıyorum yorumumu Süryani hocayla başımdan geçen olayı anlatmak istedim sevgilimle aramızdaki sorular bizi ayrılığa götürdüğü için büyü yaptırmak istedim Süryani hocanın geri getirme büyüsü ile sevgilimle barıştık. Güzel seviyeli bir ilişki içindeyiz şuanda o günleri inşallah bir daha yaşamayız Allah razı olsun Süryani hocadan bana çok yardımcı oldu. 0531 088 41 19

  1. Yunus dedi ki:

   Ahmet geçmiş olsun bende sevgilimden ayrıldım ama güvenebileceğim medyum bulmakta zorluk çekiyorum Süryani hoca dediğim gibi bir medyumsa denemek isterim

   1. Ahmet dedi ki:

    Bence’de dene Yunus bende tavsiye üzerine Süryani hocayla çalışma başlattım bundan sonrada Süryani hocadan başkasıyla çalışma başlatmam.

 2. Ayşenur dedi ki:

  Uzman medyum hocanın yaptığı ayrıma büyüsü ile beni terk eden eski sevgilimle yeni sevgilisini ayırdım. Aslında böyle biri değilim ama benimle oyun oynayıp başkası ile mutlu olan biri cezayı sonuna kadar hak ediyordu bunu’da Uzman medyum hoca çok güzel verdi, benim içinde vicdanımda çok rahat yarı yolda bıkıp giden şerefsiz düşünsün şimdi özellikle bayan arkadaşlara tavsiye ederim Uzman medyum hocayı
  0539 830 14 50 bu numarası siz hiç üzülüp canınızı sıkmayın böyle bir durumda kalmışsanız arayın Uzman medyum hocayı belasını Uzman medyum hocadan bulsun

 3. Şükrü - Süryani hoca tavsiyemdir dedi ki:

  12 Senelik evliliğim az kasın iş yerimdeki bayan bir arkadaş yüzünden bitecekti benden hoşlandığını söylemişti bana bende evli olduğumu söyleyip reddettim ama vazgeçmedi. Ailemle uğraşmaya başlayınca eşim oynadığı oyunlara kanıp benimle ayrılmak isteyince çaresiz hüddam eli güçlü medyum aramak zorunda kaldım, ilk denememde dolandırılmaya kalktım ikinci seçimimi Süryani hoca ile denedim şansım yaver döndü.
  Süryani hoca önce o kadını benden soğuttu sonra eşimle benim için bağlama büyüsü yaptı. Sorunlarımız bitti ama kendimizi toparlamamız için biraz zaman ihtiyacımız daha doğrusu benim biraz zamana ihtiyacım var ama inanıyorum’ki bu günlerimde geçecek medyum arayanlara Süryani hocamı önerebilirim. 0531 088 41 19

 4. Kübra - Almanya dedi ki:

  Selam Almanya’dan yazıyorum Kısmet açma büyüsü ile kapanana kısmetimi Uzman medyum hoca taliplerimin önünü açtı 3 senedir elime erkek eli değmemişti Uzman medyum hocamın yaptığı büyü sayesinde sosyal medyadan takipçilerim arttı mesaj kutusu her gün yeni insanların merhaba tanışabilir’miyiz mesajlarıyla doldu teşekkür ederim Uzman medyum hocam siz bu işi gerçekten çok iyi biliyorsunuz Allah razı olsun sizden. Uzman medyum hocanın numarası 0539 830 14 50

 5. Kadir dedi ki:

  Uzman medyum hoca ile çalışan arkadaşların yorumuna ihtiyacım var. Lütfen Uzman medyum hoca ile büyü yaptırıp sonuç alan var’mı nişanlıma büyü yaptırmak istiyorum ayrılmaması için yardımcı olan bilecek biri var’mı ?

 6. Arif / Yalova dedi ki:

  Merhaba Kadir kardeşim Uzman medyum hocayı 3 Seneye yakın tanıyorum bir çok çalışma başlattım kıymetli hocamla hiç birinde olumsuz sonuç almadım biri hariç ondada benim sorumsuz davranmam yüzünden olumsuz sonuç aldım, tabi onuda sonrasında bana düşen görevleri yerine getirmem’le telefi ettik çok şükür gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 0531 088 41 19 bak bu numarası Uzman medyum hocamın Yalova’dan arif bey sizi tavsiye etti derseniz daha iyi yardımcı olur ben kendisi ile de konuşurum isterseniz

  1. Kadir / Uzman medyum hoca şiddetle tavsiye ederim dedi ki:

   Çok Teşekkür ederim Arif abi tavsiyen boş çıkmadı Uzman medyum hoca ciddi anlamda başarılı medyum’muş hem sizden hem Uzman medyum hocadan Allah razı olsun çok yardımcı oldunuz bana teşekkür ederim.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı