büyü yaptırma

Resimle yapılan aşk büyüleri

Resimle Yapılan Aşk Büyüleri Hakkında Karşı Cinsi Etkilemek Amaçlı Resimle Yapılan Aşk Bağlama Çalışması

Resimle yapılan aşk büyüleri
Resimle yapılan aşk büyüleri

Aşk büyüleri medyumların en çok talep aldıkları işlemler arasında yer alırlar. Sevdiğiniz kişinin size karşılık vermediği durumlar da bu işlemleri kullanarak kısa zaman içinde size aşık olmasını sağlayabilir ve bunu yaparken fiziki emekler vermek zorunda kalmazsınız. Sizin için özel olarak harekete geçecek olan manevi enerjiler sevdiğiniz ile sizin aranızda çok güçlü aşk bağlarının oluşmasını sağlayabilir. Bugüne kadar en çok yapılan ve insanların da en çok önemsedikleri manevi işlemlerin başında her zaman aşk büyüleri gelmiştir.

Gerçekten de etkileri ve gücü sebebi ile insanlar sürekli olarak bu tarz işlemler için medyumların kapılarını çalmış ve hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri risk altına atmayacakları teknikler uygulamalarını istemişlerdir. Özellikle resimle yapılan aşk büyüleri birçok medyumun bu tarz talepler de en çok tercih ettikleri tekniklerin başında gelir. Çünkü bu işlemleri yapmak hem risksiz hem de basittir. Her medyum bir kişinin resmine bakarak o kişiyi etki altına alabilir ve kendisini seven kişiye aşık olmasını sağlayabilir.

Resimle Yapılan Aşk Büyülerin Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar?

Bir kişinin resmini kullanarak yapılan büyüler her zaman için medyumların ilgilerini çekmiştir. Bu işlemleri yapabilmek ve kısa zaman içinde sonuç alabilmek için çok üst düzey bilgilere sahip olmak gerekmez. Birçok medyum resimle yapılan aşk büyülerini zorlanmadan yapar ve bunu yaparken o kişilerin kesinlikle zarar görmemeleri için her adımlarını doğru bir şekilde atabilir. Bu resimlere okunan tılsımlı sözlerin yanında sürekli olarak insanların isimlerinin de anılması ile harekete geçecek olan enerjiler direk olarak istenen kişilerin üzerinde istenen etkilerin oluşmasını sağlayacaktır.

Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan sonuçlara bakıldığı zaman genellikle insanların zarar görmedikleri ve çok kısa zaman içinde kendilerini seven kişilere ciddi bir aşk ile bağlandıkları görülmektedir. Bu sebeple medyumlar sürekli olarak bu tarz teknikleri kullanıp insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmelerini sağlamaya çalışırlar. Siz de resimle yapılan aşk büyüleri ile çok sevdiğiniz ancak bir türlü ilgisini çekemediğiniz kişileri kendinize açık edebilirsiniz.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Medyum Süryani Hoca- Aşk büyüsündeki hünerlerini tavsiye edilir. dedi ki:

  Bu güne kadar Süryani hocadaki ilmi hiç bir medyumda bulamadım ve hangi medyuma derdimi anlattım’sa yaparız hallederiz diye diye benim hayallerimi yıktılar aynı okulda okuduğum erkek arkadaşım olmasını çok istediğim çocuğu bir türlü bana aşık edemediler. Aksine benim büyüye karşı olan merakımı ilgimi ve en acısı inancımı kaybetmeme sebep oldular. Vazgeçtim kendi isteğim ile değil ne yazık’ki mecburen bu işlerin gerçek olmadığına karar vermişken Süryani hoca çıktı karşıma ona son kez derdimi anlattığımı hissettim sonunda bana gerçekten yardım eden bir medyum karşıma çıktı. Resimler üzerinden yaptığı büyü hoşlandığım çocuklar beni flört edecek noktaya getirdi benim isteğim zaten buydu ama çalışmanın daha yarısında olduğumuzu Süryani hoca söyledi. Hayallerimi yaşıyorum sonunda yer yüzünde bende başka kadın görmeyeceği ne istersem o an yapmaya çabalayıp sonunda istediğimi yapacağını duyunca kalbim duracak gibi oldu. Arkadaşlar özellikle benim gibi üniversite okuyan durumu çalışmanın %75 ni karşılayacak kadar dahi olması yeterli.

  SON KISMI SÜRYANİ HOCANIN RİCASI ÜZERİNE YAZIM BU FİYAT YARDIMI SADECE AŞK BAĞLAMA EVLİLİK BÜYÜSÜ İÇİN GEÇERLİ HABERİNİZ OLSUN. Ayırma büyüsü soğutma büyüsü vs. kara büyü içerikli büyüler yapılmakta ama kara büyü yaptıranların kararları çok ama çok önemli geri dönüşü olmayan büyüler. Vay be büyü diye bir şey yok derken bir anda insanların yardımına uğrasan biriyim Süryani hoca ile görüşme süresi bazen 4 saati bulduğu oldu. Meşgul olmamız bizim yaptığımız için muazzamlığını göstermek istiyor ama harbi acı oralar.0531 088 41 19

 2. SERHAN HOCANIN BAŞKA NUMARASI VAR'MI ? dedi ki:

  Serhan hocanın numarası 0538 774 31 40 bu değil’mi yorumda sizler gibi derdimi anlatmak istemiyorum ama kendisine acilen ulaşmam lazım sürekli meşgul düşüyor hayat memat meselesi..

 3. Hakkı Yeniyurt dedi ki:

  Evet doğru bu numara ama bazen meşgul çalma süresi uzaya biliyor, benim ilk aramamda 1 saate yakın meşgul çalıp durdu ama sonradan Serhan hocanın yardımcısı ile konuşup Serhan hocaya ulaştım.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı