büyü yaptırma

Adet Kanı Büyüsü İle Sevdiğini Kendine Nasıl Bağlarsın

Adet Kanı Büyüsü İle Sevdiğini Kendine Nasıl Bağlarsın Adet Kanı Büyüsü İle Etkili Aşk Bağlama Çalışması

Adet Kanı Büyüsü İle Sevdiğini Kendine Nasıl Bağlarsın
Adet Kanı Büyüsü İle Sevdiğini Kendine Nasıl Bağlarsın

Adet kanı büyüsü bugüne kadar en çok kullanılan ve en güçlü olduğu düşünülen bağlama büyülerinden biridir. Bayanların kendilerine ait olan adet kanı damlalarını sevdikleri erkeklerin yemeklerine ekledikleri bu işlemler kısa zaman içinde ciddi sonuçlar verir. İsteyen herkes gibi siz de bu işlemleri kullanabilir ve kolayca sonuç alabilirsiniz. Özellikle bu işlemler hakkında araştırma yaparken adet kanı büyüsü ile sevdiğini kendine nasıl bağlarsın, bunun için neler yapmalısın veya kime güvenmelisin gibi konulara ayrı bir önem vermelisiniz.

Medyumlar bu işlemleri kolay bir şekilde yaparlar ve genellikle erkeklerin düşüncelerini kolay bir şekilde kontrol altına alabilirler. Ancak burada önemli olan sizin kendinize ait olan adet kanı damlalarını sevdiğiniz erkeğin yemeğine eklemenizdir. Eğer bunu yapmazsanız o zaman sonuç almanız kesinlikle mümkün olmayacaktır. Bu işlemleri sadece bayanlar değil aynı zamanda erkekler de kendilerine ait olan sperm damlaları ile kullanabilirler. Ancak uygulama şekli yine aynıdır.

Adet Kanı Büyüsü İle Sevdiğiniz Kişiyi Kendinize Aşık Edin

Medyumların en çok uyguladıkları bağlama büyülerinden biri olan adet kanı büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size olan bağlılığını kısa zaman içinde arttırabilirsiniz. Bu işlemler de kullanacağınız adet kanı büyüsü kesinlikle size ait olmalıdır. Aynı zamanda bu işlemler de kesinlikle bedeninizin farklı yerlerinden alınan kan damlalarını kullanmamalısınız. Adet kanı büyüsü ile sevdiğini kendine nasıl bağlarsın sorusuna sık sık aynı yanıtları veren medyumlar bu işlemler ile birçok bayana yardımcı oldukları gibi size de yardımcı olacaklardır.

Bu işlemlerin sonuçlarının ne kadar zaman içinde ortaya çıkacağını kesinlikle bilemezsiniz ve aynı zamanda size bu konu hakkında kesin bir bilgi verilemez. Bu sebeple sabırlı olmalı ve istediğiniz sonucu alacağınız günü sabırlı bir şekilde beklemelisiniz. Gerçek bir medyum için bu işlemlerden sonuç almak sanıldığı kadar zor değilidir ve çoğu zaman beklenen amaca kolay bir şekilde ulaşılabilir. Eğer sevdiğiniz kişi adet kanınızı damlattığınız yemeği yerse medyumların okuyacakları tılsımlı sözlerin de yardımı ile çok kısa bir zaman içinde size aşık olacaktır.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. KESİN SONUÇ VEREN MEDYUM SÜRYANİ HOCA- MEDYUM ARAYANLARA TAVSİYE dedi ki:

  Biz kızlar neden hep birlikte olduğumuz erkeklere güvenip kendimizi teslim ettikten sonra terk ediliyoruz. Bana bu kazığı ilk lisede attı şerefsiz hakan bakire olduğumu söylediğim halde evleneceğimize söz verip kızlığımı bozdu ve son olarak şuan ki sevgilimin soğuk davranışları beni tedirgin etmedi değil doğrusu ama Süryani hocaya ile iki gün boyunca adet kanı ile bağlama büyüsü hakkında konuşup kesin kararımı bekleyecekti. Neyse’ki sevgilimin terk etme çabasını fark etmem hazırda bekleyen büyünün yani adet kanı büyüsünün başlatmasını rica ettim Süryani hocanın kendisinden ricamı kırmayıp beni yarı yolda bırakmaya hazırlık yapan sevgimi bir öbür boyu benim istediğim şekilde ilişkimizin devam edip tabirim caiz olursa kusura bakmayın ama peşimde köpek gibi koşup deli gibi aşık olduğu ilişkimizin ikinci gününe girdik. Allah razı olsun Süryani hocadan hiç beklemediğim kadar olumlu sonuçlar aldım.

  MEDYUM ARAYAN BAYAN ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE SİZLERE ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM. 0531 088 41 19
  BU KONUDA SÜRYANİ HOCANIN ELİNE KİMSE SU DÖKEMEZ. İÇİM RAHAT GÖNLÜM FERAH SÜRYANİ HOCA İLE SEVGİLİSİNE BÜYÜ YAPTIRAN NE OLMASINI İSTİYORSA KENDİNİ HAYALİNİ KURDUĞU HAYATI YAŞAMAYI GARANTİLEYİP KENDİNİ ONA GÖRE AYARLASIN.

 2. Kübra dedi ki:

  İyi günler ismim Kübra Uzman medyum hocayı üç seneye yakındır tanıyorum bir çok çalışma başlattım sadece bir tanesi hariç hepsi fazlasıyla memnun edici sonuçlar verdi. Olumsuz sonuç aldığım çalışma’da kaşık büyüsüydü , işten son dakika şefimizin mesaiye kalacağımızı bildirmesi benim gece üçte yapmam gereken görevi uyuya kalıp yapamamam yüzünden istediğim gibi bitmemesine sebep oldu.
  İnşallah 1 hafta sonrada aşk büyüsünü başlatıp arkadaşım ve sevgilisini birbirlerine daha fazla bağlayıp evlenmeleri için çabalayacağız hakkımızda hayırlısı Uzman medyum hoca bizim yanımızda olduğu sürece şans bizden yana. Ellerinden öperim Uzman medyum hocamın iyi ki tanıdım sizi medyumlar arasında bir numara sizsiniz Allah ne muradınız varsa versin.

 3. Gerçek medyum arayanlar & Kesin ve kısa sürede hangi medyumdan sonuç alabiliriz. ? dedi ki:

  gerçek medyum kim peki hangi medyuma inanmalıyız, en önemlisi kesin ve kısa süre içinde sonuçları ile şok eden hocanın ismi nedir. Beni tam üç defa dolandırmaya kalktılar arkadaşlar ilk ikisi bunu başardı’da yaşadığım aksiliklerden çıkardığım sonuçları size paylaşıyorum ki benim yaptığım hataları yapıp paranızdan olmayın. Öncelikle dikkat edeceğiniz husus gerçek medyumlar kadar dolandırıcı sahte medyumların’da olduğunu bilerek hareket edin. Ben maddi ve manevi kayıplar vererek Uzman medyum hocaya ulaştım. istediğim hayatın yaşanması için giden 16 milyar oldu üç sahtekarda duygularımla oynadı Uzman medyum hoca ile tanıştıktan sonra uçup giden on altı milyar paranın çeyreği kadar talepte bulunmadan hayatımı baştan sonra değiştiren Uzman medyum hocamı bu işlerle ilk defa uğraşan veya uğraşmak zorunda kalan arkadaşlara tavsiyemdir. Hiç sağda solda kendinizi yorup üzmeden aşk büyüsü adet kanı büyüsü türlerini kendine has tılsımlar yardımıyla alim şeyh zaat gibi ilmi sağlam kişiler tarafından çok zor bozulması Uzman medyum hocaya yakın olan dostları ve hastaları tarafından bir çok kez şahit olmuşlardır. Ben araştırmalarımın gösterdiği bilgilere dayanarak sizlere ışık tuttuysam ne mutlu bana Uzman medyum hocayı şiddetle yardıma ihtiyaç duyanlara tavsiye ederim.

 4. İsimi Vermek istemeyen Yorumcumuz dedi ki:

  2 yıllık ilişkim kız arkadaşımın kıskançlığı sayesinde bitti. Uzman medyum hocanın yaptığı adet kanı büyüsü sevgilimi özlemeden bana eski halinden daha iyi daha fazla aşk besleyen sevdiğimi geri getirdi. Ne diyeceğimi bilmiyorum ya büyü büyücü benzeri olaylar gerçekten varmış ateist olduğum için kesinlikle inanmıyordum ama bundan sonra düşüncelerimi ve inançlarımı Uzman medyum hoca vesilesi ile yeniden gözden geçirmenin vakti geldiğini öğretti. Teşekkür ederim Uzman medyum hoca sonsuz huzur sizinle olsun.

 5. Dilek dedi ki:

  Bu yorumlar gerçek’mi sahiden inanamıyorum bende aylardır medyum arıyorum bu site tarafsız olması dikkatimi çekti. Süryani hocanın adet kanı büyüsü ile nişanlımı bana bağlamasını istedim inşallah bende olumlu sonuçlar alırım.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı