büyü yaptırma

Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır

Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır Büyü yapmak veya bozmak için deneyimli medyumlar

Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır
Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır

Bir büyü yaptırdığınız zaman en kısa zaman içinde tutmasını istersiniz. Medyumlar da bunu sağlamak için ellerinden geleni yaparlar ve size yardımcı olabilmek amacıyla tüm bilgi ve birikimlerini sonuna kadar kullanırlar. Ancak yapılan bir büyünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır veya bu kontrol nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarına tam olarak hakim değilseniz o zaman dikkatli olmalısınız. Çünkü bu kolay değildir ve hem sabır hem de dikkat gerektirir. Yapacağınız işlemin hedefini ve sonuçların nasıl ortaya çıkacağını bilmek sizin için en önemli konuların başında gelir.

Bu konuda yapmanız gereken ilk şey etki altına almak istediğiniz kişilerin davranışlarını gözlemlemek olacaktır. Çünkü büyü işlemlerin de çoğu zaman ilk hedef bir kişinin hayatına fiziki veya psikolojik olarak etki etmektir. Ancak hedefiniz farklı bir şey ise o zaman bu kontrolü medyumlar yapmalıdır. Çünkü yapılan işlemlerden sonra istenen manevi enerjilerin harekete geçip geçmediğini anlamak için ancak çok deneyimli ve çok güvenilir medyumlardan yardım almalısınız.

Bir Büyü Nasıl Tutar veya Tuttuğunu Anlamak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Çok farklı amaçlar ile kullanabileceğiniz büyü işlemlerinden sonuç alabilmek için öncelikle dikkatli olmalı ve medyumların yaptıkları işlemlerin sonuçlarını beklemelisiniz. Eğer aradan uzun zaman geçmesine rağmen bir türlü bu işlemlerin istenen sonucu verip vermediği konusunda emin olamıyorsanız o zaman hem dikkatli hem de sabırlı olmalısınız. Medyumlar sizin için özel olarak yapacakları işlemler ile en kısa zaman içinde sonuç almak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bir büyünün sonuç verip vermediğini merak ettiğiniz zaman bu sorunun cevabını almak için atacağınız en doğru adım o işlemi yapan medyum ile konuşmak olacaktır.

Eğer çalıştığınız medyum gerçekten de bu işlemler de deneyimli ve güvenilir biriyse o zaman istediğiniz sonucu almak gerçekten de çok kolay olacaktır ve çok sürmeyecektir. Mesleğine hakim ve özellikle büyüler konusunda gerçek anlamda deneyimleri olan medyumlar ile çalışarak alacağınız tüm riskleri en aza indirip en garantili hizmetleri alabilirsiniz. Özellikle büyülerin sonuçlarının kontrol edilmesi konusunda da sorun yaşamazsınız.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Medyum Süryani Hoca / EVLİLİK BÜYÜSÜ dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar Antalya kemer’de yaşıyorum dul bir bayan olarak yaşamaktan çok ama çok sıkıldım bazen sohbet edecek biri yada dertleşecek birisini arıyor insan bir kaç defa erkek arkadaşı edinmeye çalıştım ama ya paramın peşinde oldular yada cinsel yönden yaklaştılar.
  Bende Süryani hocanın bana evlilik büyüsü yapmasını istedim şuan’ki eşimle evlenmem bu büyü sayesinde oldu Allah razı olsun beni bu dertten kurtardı şimdilik imam nikahı ile evliyiz inşallah yakın tarihlerde eş dost ile düğünümüzü yaparız. 0531 088 41 19

 2. Nurgül - Nevşehir dedi ki:

  Eşimin bana soğuk davranmaları çocuklarımın pskolojilerini derinden etkiledi. Komşumun tavsiyesi üzerine Uzman medyum hocayı aradık ben aldattığını başka bir kadın olduğunu düşündüm ama Uzman medyum hoca yok dedi. Bana karşı kaybettiği aşkı Uzman medyum hocanın bağlama büyüsü ile geri kazandım, herkese benimde tavsiye üzerine tanıştığım Uzman medyum hocayı tavsiye ederim.

 3. Kamil dedi ki:

  Süryani hoca hakkında günlerce bilgi topladım. Nişanlıma büyü yaptırmam gerekiyordu beni bunaltan bir kıskançlık yaşaması yüzük atacak seviyeye getirdi bizi Süryani hocanın başarılarını araştırmalarım sonucu gördüm ve onunla çalışmayı seçtim. Aşk büyüsü adlı çalışmayı benim ve nişanlım için yaptı. Şimdi bir bayanla el ele dahi görse ses etmeyecek bir durumda Allah razı olsun Süryani hocadan ilişkimizin bitmesine mani oldu. 0531 088 41 19

 4. Aysun dedi ki:

  Uzman medyum hoca hayatımı değiştirdi. Şimdiye kadar bu hayalimin gerçek olacağını asla inanmazdım ama papaz büyüsü ile sevgilimde’ki büyük değişimler evlilik yoluna adım adım ilerlememize ışık tuttu. Ellerinden öperim kıymetli hocamın

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı