büyü yaptırma

Soğutma Büyüsünden Sonuç Alanlar

Soğutma Büyüsünden Sonuç Alanlar

Soğutma Büyüsünden Sonuç Alanlar
Soğutma Büyüsünden Sonuç Alanlar

Soğutma büyüleri gibi yapılmaları basit olan ve aynı zamanda etkileri keskin olan işlemler için her zaman kendilerini kanıtlamış olan medyumları seçmek gerekmektedir. Özellikle insanların düşüncelerini değiştirmek isterken kesinlikle sorun yaşatmak istemeyen medyumlar bu işlemleri son derece kontrollü bir şekilde yapmaktadırlar. Soğutma büyüleri de bu alanda en çok yapılan işlemlerden biri olduğu için birçok kişi bu işlemleri yaptırmadan önce mutlaka soğutma büyüsünden sonuç alanlar ile konuşarak kendilerinden yardım almaktadırlar. Kısa zaman içinde ortaya çıkardığı sonuçlar ile tanınmakta olan bu işlemler özellikle risk içermedikleri için birçok medyum tarafından başarı ile yapılabilmektedir. Bir kişinin partnerinden uzaklaşması için yapılan bu işlemler bu zamana kadar en çok yapılan büyü işlemlerinden biridir.

Günümüzde bu işlemleri yapmak isteyen medyumlar özellikle kısa zaman içinde sonuç alabilmek için çok basit ve aynı zamanda risksiz teknikleri kullanmaktadırlar. Yapılan işlemlerin ne kadar süre içinde sonuç vereceğini bilmek asla mümkün olmadığı için birçok insanlar medyumların kendilerine verdikleri bilgiler ile hareket etmektedirler. Soğutma büyüsünden sonuç alanlar çoğu zaman 1 veya 2 hafta içinde sonuç aldıklarını ve bunu yaparken kesinlikle fiziki anlamda bir emek vermek zorunda kalmadıklarını belirtmektedirler. Bu kadar özel ve aynı zamanda etkili işlemleri yapmak isteyen kişiler öncelikle gerekli deneyimlere tam anlamı ile sahip olduklarından emin olmalı ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde işlem yapmamalıdırlar.

İnsanların düşüncelerini etki altına alıp kısa zaman içinde ilişkilerine nokta koymak gibi bir hedefi olan bu işlemler bugüne kadar birçok kez yapılmış ve çoğu zaman insanlar amaçlarına ulaşmışlardır. Bu sebeple bu işlemler günümüzde de sık sık yapılmakta ve medyumlar bu işlemleri farklı tekniker ile yapmaktadırlar. Kimi zaman özel bir muska ile kimi zaman ise kendilerine ait olan bir eşyanın üzerine okudukları özel bir dua ile insanların düşüncelerini değiştirmek isteyen medyumlar bu işlemleri çok başarılı bir şekilde yapmaktadırlar. Ortaya çıkan enerjilerin farkına varmadan bir anda partnerlerinden uzaklaşmak isteyen insanlar aynı zamanda bu enerjilerden zarar görmedikleri için durumu tamamen normal karşılamaktadırlar.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. SOĞUTMA BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM SÜRYANİ HOCA dedi ki:

  Merhaba soğutma büyüsü dedikleri şeyin etkileri yan etkileri cidden çok etkiliymiş. İnanmazdım önceden böyle bu büyü sihir gibi işlere ama Süryani hoca ile inanmakla kalmayıp aşırı derecede saygı göremeye başladım, soğutma büyüsünü peşimi bırakmayan eski erkek arkadaşım için yaptırdım kapımın önünde yatan adam beni yolda gördüğü an sanki hiç tanımıyormuş gibi davranması şoke etti beni. 0531 088 41 19

 2. Şükrü dedi ki:

  Bence medyumun yanına gitmeye gerek yok Serhan hoca ile 3 çalışma başlattım. 3’de şeytani çalışmaydı uzaktan yapılan büyü olduğu için uzaktan yapıldı. Serhan hocanın bana dediği gibi rahmani çalışmanın fazla etkili olmadığını doğrulayan bir çok anekdot buldum, soğutma büyüsünü şeytani olarak yapıp başarılı sonuçlar aldım sizlere’de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 3. Tuğçe göknur dedi ki:

  1 ay önce sevgilimden ayrıldım ne yaptım ne ettim bir türlü barışamadım. Aklımın ucundan dahi o güne kadar geçmemiş olan büyü yaptırma isteği oldu bende Afran hocayı İnternet’den araştırdım. Soğutma büyüsünde çok iyi olduğunu öğrendim hiç zaman kaybetmeden büyüyü başlattı Afran hocam Allah razı olsun beni terk edip giden şerefsiz sevgilisinden soğuttu helal olsun diğerleri gibi yaparım ederim deyip oyalama dı beni intikamımı aldım çok şükür bana ettiğini Afran hocanın yaptığı soğutma büyüsü ile aynısını yaşadı sözde çok seviyormuş onsuz yapamazmış diyordu. Günden güne gözümün önünde birbirlerinden soğuyup ayrılmalarını seyrettiğim için Afran hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum.

 4. İRANLI MEDYUM SELMAN dedi ki:

  İranlı medyum Selman hoca gibi bir hoca ne tanıdım ne gördüm öyle bir soğutma büyüsü yaptı’ki üst komşumu eşinden ayırıp benimle olmasını başardı. Ben onu eşinden daha çok hak ediyorum ve hak ettiğim koca adayını Selman hocanın yardımları sayesinde ulaşabildim.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı