büyü yaptırma

Canbar Büyüsü Hakkındaki İnanılmaz Gerçekler

Canbar Büyüsü Hakkındaki İnanılmaz Gerçekler

Canbar Büyüsü Hakkındaki İnanılmaz Gerçekler

 

Canbar Büyüsü Hakkındaki İnanılmaz Gerçekler
Canbar Büyüsü Hakkındaki İnanılmaz Gerçekler

Bildiğiniz gibi bağlama büyüleri ile sevdiğiniz kişinin size deli gibi aşık olmasını ve size canı gönülden bağlanmalarını sağlayabilirsiniz. Özellikle kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile bilinen bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana medyumların farklı teknikler kullanarak yaptıkları önemli işlemlerdir. Çok farklı isimler ile yapılan bu işlemler de özellikle canbar büyüsü farklı bir yere sahiptir. Bu işlemler birçok kişi tarafından bilinmez ancak kısa bir araştırma yapıldığı zaman Canbar büyüsü hakkındaki İnanılmaz gerçeklere rastlanılabilir.

Çünkü bu işlemler kolay bir teknik ile yapılırlar ve etkileri de çok güçlü olur. Yani etki altına giren kişi kendisini seven kişiye karşı çok ciddi bir şekilde ilgi göstermeye başlar. Bu sebeple birçok medyum kendisine bağlama büyüsü işlemi hakkında talep geldiği zaman genellikle seçimlerini canbar büyüsünden yana kullanırlar.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman bir kağıt veya deri parçasına birbirlerini sevmeleri istenen kişilerin isimlerini yazarlar. Daha sonra bu isimler bir yuvarlak içine alınır ve son olarak kağıtlar tıpkı muskalar da olduğu gibi katlanıp dış etkenlerden korunmak için bir koruma içine alınır. Tüm bu aşamalardan sonra ise hazırlanan çizimleri üzerlerin de taşıyan insanlar sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerini arttırmayı başarabilirler.

Ancak burada önemli olan medyumların hazırladıkları bu çizimleri özel tılsımlı sözler ile desteklemeleridir. Bu sayede istenen sonuç çok daha kısa zaman içinde ortaya çıkar ve insanlar risk altına girmeden kontrol altına alınabilir.

Canbar Büyüsü Konusunda Kime Güvenmelisiniz?

Bugüne kadar en çok yapılan bağlama büyüsü işlemlerinden biri olan canbar aşk büyüsü özellikle ciddi etkileri ile bilinen işlemlerdir. Gerçek bir medyum bu işlemi yapacağı zaman öncelikle etki altına alınacak olan kişilerin şahsi bilgilerini bilmek ister. Hatta birçok medyum bu çizimleri yaparken o kişilerin anne ve baba isimlerini de bilmek isterler.

Çünkü bu sayede ortaya çıkacak olan enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına alması çok daha kolay olacaktır. Gerek bir medyum için bu işlemleri yapmak ve istenen sonucu almak çok zaman almaz. Canbar büyüleri gerçekten de çok güçlü ve karşı tarafa bir şey hissettirmeyen işlemlerdir. Bu sebeple siz de araştırmalarınız da karşınıza çıkacak olan canbar büyüsü hakkındaki inanılmaz gerçekler hakkında dikkatli olmalı ve bu işlemler ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebileceğinizi bilmelisiniz.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Canbar büyüsü yapan medyum arayanlara / Medyum Süryani hoca dedi ki:

  Merhaba karşı komşum eşim ben annemin evine 2 haftalık gittiğim zamanlar eve açık saçık bir kadının eve girip çıktığını söyledi. İlk başlarda inanmadım yuvamı çekemeyen şeytanlaşmış insanların ilk defa oyun kurup saldırmamaya çalışması değildi bu, bir gün işe diye çıkıp bana bunu söyleyen komşum’da evinde izlediğim ilk gün gelmedi kimse 3. güne girdiğimiz zaman doğru olduğunu gördüm. Evin sahibi ile aramızda sır olarak kalacağını biliyordum o yüzden benim yıllardır kapı komşum içimi bildiği için yaptığım fedakarlığı en çok o anladı. Süryani hoca diye bir medyum aradı ilk defa böyle bir yola girdim hiç anlamadığım işler. Aradıktan sonra derdimizi dinledi kocamı o kadından ayırmamız için hangi büyü uygundur onu yapalım ricasında bulunduk. 3 tane genç lise öğrencisi kızım olmasa boşarım giderdi ama kızlarım için katlanmam gerekiyordu, Süryani hocada canbar büyüsünü yaptıktan sonra birden bire sadece o kadına değil bütün kadınlara nefsini kapattı ,evine sadık bir baba yaptı. Allah razı olsun Süryani hocadan ailemi çok önemli dönüm noktasındayken yanımda oldukları için önce Süryani hocaya sonra komşuma Allah razı olsun. İlk defa medyum arayan kardeşlerime Süryani hocayı aramasını gönül rahatlığı ile öneriyorum. 0531 088 41 19

 2. Kürşat - CANBAR BÜYÜSÜ İLE BAĞLAMA dedi ki:

  Selamın Aleyküm cümleten hayırlı bayramlar bir çok medyum sitesi karşıma çıktı, ama en çok dikkat ettiğim şey insanları hangi medyum mutlu ediyor olumlu sonuçlar veriyor. Sonuç olarak Serhan hocayı buldum, nişanlım bana daha fazla yakın olsun diye canbar büyüsünü bağlamak için yaptırdım. Biraz uzun sürdü ama istediğimi alıp nişanlımla huzurlu günlerin tadını çıkarıyoruz ama her şeyden önce Serhan hocaya çok teşekkür ediyorum. Ben bu kadar olacağını tahmin edemedim gerçekten, nişanlım ne dersem katılıyor düğün hakkında ne önersem kabul ediyordu . İnşallah herkesin mutlu günler yaşamasına yardımcı olur’da doğru yön gösterir bu yorumum ALLAH’IN izniyle.

 3. Kevser - İstanbul dedi ki:

  Bir sene önce boşandığım kocamdan çocuklarl izimizi kaybetmiştik 2 gün önce bizi buldu. Afran hocanın yaptığı soğutma büyüsünü canbar büyüsü ile garantiledikten sonra bizi büyü etkisini gösterene kadar bile ettiği tehditler bana büyük bir beladan Afran hoca sayesinde kurtulduğumuzu gördüm hocamın ellerinden öper hürmetlerimi sunarım.

 4. UZMAN MEDYUM HOCAYI ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR. dedi ki:

  UZMAN MEDYUM HOCA İLE ÇALIŞMASINI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.
  Uzman medyum hocayı 5 buçuk aydır tanıyorum üç çalışma yaptık birlikte üç işlemden’de olumlu sonuç aldım. Canbar büyüsünde kullandığı özel tılsımlar ve metotları anlatması daha fazla umut verip inanmamı sağladı. Sakın Uzman medyum hocanın reklamını yapanın peşinde biri sanmayın beni ona olan borcumu elimden geldiğince karşılığını bu şekil vermeye çalışıyorum sadece. Uzman medyum hoca ile çalışma başlatan bana göre çok şanslı biri parasını riske atmıyor yapmak istediği hayali garantiliyor. Uzman medyum hocanın numarası aramanızı şiddetle tavsiye ederim

 5. Elif dedi ki:

  Canbar büyüsünü yaptırmak istiyorum ama yaptıran birine bir soru sormam lazım yardımcı olur’musunuz bana ?

 6. Şükran - Bursa dedi ki:

  Sadece cami imamlarından yada Bursa’daki ismi duyulan üfürükçülerden yardım aldım ama hiç bir faydaları olmadı kısmetimin açılmasında. Benimde aklıma medyumlardan yardım almak geldi. İranlı medyum Selman hocanın namını İnternet’ten olsun çevremde büyü işlerinden anlayan uğraşan kişilerden olsun sıkça duymuştum ama çekiniyordum beni kabul eder’mi etmez’mi diye ama geri çevirmeyip yardım elini uzattı. Yanlış yapılması sonucunda ciddi sorunlar yaşatan canbar büyüsünü kısmetim açılsın diye yaptı. Büyü bittiği günün sabahında bana karşı ilgide aşırı derece artış görmem Selman hocayı arayıp ağlaya ağlaya teşekkür etmeme vesile oldu. Allah razı olsun başarılı bir medyum Selman hoca.

 7. Ayşenur dedi ki:

  Süryani hocanın sevgilimle barışmamız için yaptığı canbar büyüsünde 2. güne girdik bende sizin gibi sevindiren haberler almayı çok istiyorum gerçekten. Süryani hocayla arkadaşımın tavsiyesi üzerine çalışma başlattım hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

 8. Zeliş / ALMANYA dedi ki:

  Selam herkese Almanya’dan kuzenim zaferin kötü arkadaş çevresinden uzak durması için Süryani hocayı arayıp yardım etmesini istedik. Uyuşturucu alkol gibi illet şeylerin bağımlısı olan çocukların kuzenimin yanına gitmemesi için canbar büyüsünü denedik. Kuzenim üzerindeki etkileri günden güne belli olmaya başladı, dersleri düzeldi ailesi ile arasında olan kırgınlıklar günden düne gözümüzün önünde yok olup kayboldu. Çok şükür büyünün sonucunu sigara dahi içmeyen ter temiz çocuklarla tanışması arkadaşlık etmesi ile sonuç gösterdi. Allah razı olsun İLETİŞİM NUMARASI 0531 088 41 19

 9. Furkan / Süryani hoca HAKKINDA BİLGİSİ dedi ki:

  Whatsapp üzerinden konuştuğum Süryani hocanın bilgisi ve gözetimi altında kız arkadaşım ile barıştım. Ben duştayken tanımadığım biri telefonuma seni çok özledim aşkım diye mesaj attı, sevgilimde okuyunca kendimi ifade etmeme izin vermeden evi terk etti. Mesajı eski sevgilimin ayrılmamız için attığını öğrendim ama nafile bende son çare büyüye başvurdum canbar büyüsü ile sevgilimle barıştık. Süryani hoca bu tür olaylar yaşamayalım diye üç gün sonra koruma vekfi yazdı bundan sonra içim rahat ne kadar teşekkür etsem Süryani hocama yetmez sevdiğim kadını büyük bir tuzaktan kurtarıp beni ağır bir psikoloji bozukluğu yaşayacak günlerden korudu. Süryani hocamın bu dünyada Allah ne muradınız varsa kat kat fazlasını versin.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı