Ermeni Büyüsü
etkili büyüler

Ermeni büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü
Ermeni Büyüsü

Büyüler insanların belli amaçlara emek vererek değil de daha kısa zaman içinde daha kolay yoldan ulaşmak amacı ile kullandıkları işlemlerdir. Bu alanda yapılan işlemlerin en önemli özellikleri ise istenen sonuçların sadece ortaya çıkan güçlü manevi enerjiler ile yapılmasıdır. Çok uzun zamandan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerden bazıları insanların dehşet içinde bırakan ve sonuçları ile de akıl almaz durumlara neden olan işlemlerdir. Kimileri ise son derece zararsız ve insanları risk altına atmayan işlemlerdir.

Günümüzde de çok sık bir şekilde yapılan bu işlemler özellikle en eski çağlardan bu yana yapılmaya devam etmektedir. Çok farklı isimler ile anılan bu işlemler aynı zamanda çok farklı teknik veya nesneler ile de yapılabilmektedir. İsmi az bilinen ve birçok işlemi altında barındırmakta olan ermeni büyüsü de bu alanda her zaman farklı bir yere sahip olmuştur. Bu işlemler başlı başına bir büyü işlemi değildir. Özellikle büyü konusunda geçmişte çok başarılı çalışmalar yapan ve bu alanda bıraktıkları miras ile dikkatleri çeken Ermenilerin yaptıkları birbirinden farklı işlemler genel olarak ermeni büyüsü olarak adlandırılmıştır.

Özellikle bu toplumun büyü konusunda çok başarılı olması ve birçok büyü işleminde istedikleri sonuçları alabilecekleri teknikler geliştirmiş olmaları insanların çoğu zaman diğer büyü işlemlerini kendi adları ile değil direkt olarak ermeni büyüsü ismi ile anmalarına enden olmuştur.

Genellikle bağlama büyülerine odaklanmış olan ermeni toplumu özellikle bu işlemleri yaparken insanların çok dikkatli olmaları gerektiğini ve mutlaka konu ile ilgili geniş kapsamlı bir araştırma yapmaları gerektiğini belirtmektedirler. Bunun sebebi ise ermeni büyüsü işlemlerinde genellikle şeytan ile iş birliği yapılmasıdır. Kulağa ilk anda imkansız gibi gelse bile yine de gerçek bu şekilde olduğu için insanların bu işlemleri yapmak istedikleri zaman genellikle geri adım atabilmektedirler.

Bilindiği gibi şeytan günah kavramı olmayan hatta insanların günaha sevk etmeye çalışan bir varlıktır. Bu sebeple öncelikle bu işlemlerin yapan kişilerden bilgi almak ve işlemlerin nasıl yapılacağını öğrenmek gerekmektedir. Bugüne kadar çok sık yapılmış olan bu işlemler de amaç insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve bunu yamak için sadece o kişilerin bilinç atlılarını kontrol altına almaktır.

Çok etkili olduğu bilinen ermeni büyüsü özellikle ermeni toplumundan doğan bir işlem olmasından dolayı bu isim ile anılmaktadır. Bağlama büyülerinin çoğunu kapsamı altına alan bu isim özellikle günümüzde yapılmakta olan birçok farklı bağlama büyüsünün de doğma noktası olarak gösterilmektedir.

Yapılan işlemlerde insanların düşüncelerinin kısa zaman içinde değişmesini sağlamak için neler yapılması gerektiğini merak eden insanlar çoğu zaman bu alanda yapılan işlemlerin deneyimli kişilerin eşliğinde yapılması gerektiğini belirtmektedirler. Hem çok zor hem de kimi zaman risk içeren bu işlemlerde ortaya çıkan enerjiler doğru bir şekilde yönlendirilmez ise o zaman ortaya hiçte istenmeyen durumlar çıkabilmektedir. Birçok kişinin sevdiği insanı kendisine sıkı bağlar ile bağlamasına yardımcı olmuş olan bu işlemlerde insanlar kesinlikle fiziki anlamda emek vermezler ve her şey sadece medyumların yapacakları özel işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjiler ile yapılmaktadır.

Çok eski çağlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler günümüzde de çok sık bir şekilde kullanılmaya devam edilmektedir. İsteyen herkesin deneyimli bir medyum ile yapabilecekleri bu işlemler hakkında bilinmesi gereken en önemli kural istenen sonucun garanti altına alınabilmesi için özelikle şeytani varlıklar ile iş birliği yapılmasıdır. Bu da ermeni büyüsü işlemlerini diğer işlemlerden ayıran en önemli özelliğidir.

9 Yorum Yapıldı “Ermeni büyüsü

 1. Ermeni bağlama büyüsü bozma dedi ki:

  Ermeni bağlama büyüsünü bozdurmak için medyum Afran hocayı aradım. Benim 6 yıllık bir evliliğim var eşim 1 yıldır benden ayrı eve gelmiyor. Bende eşime bakım yaptırdım birkaç hocaya hepside eşimin üzerinde büyü olduğunu söylediler ama hiç biri yardımcı olmadı son olarak medyum Afran hoca sağ olsun bakım yaptı eşimin üzerinde ermeni bağlama büyüsü olduğunu söyledi. Bir kadın tarafından yapılmıştı. Medyum Afran hoca ermeni bağlama büyüsü çalışmalarını bozarak eşimi evine geri döndürdü. Allah binlerce kez razı olsun yuvam medyum Afran hocam sayesinde ayakta herkese medyum Afran hocamı öneriyorum.

 2. Ermeni büyüsü yapan Uzman medyum hoca dedi ki:

  Benim 6 aylık bir ilişkim vardı erkek arkadaşımdan 15 gündür ayrıydım beni her yerden engelledi tabi haklı da ben onu en yakın arkadaşı ile aldattım. Bunu yaptığım için çok pişman oldum bende bana geri dönmesi için ermeni büyüsü yapan medyumları araştırdım tavsiyeler üzerine Uzman medyum hocayı buldum. Uzman medyum hocayı arayarak ermeni büyüsü yaptırarak sevgilimin geri gelmesini ve bana bağlanmasını istedim. Uzman medyum hoca bu konuda bakım yaparak bana yardımcı olacağını söyledi. Uzman medyum hoca ermeni aşk büyüsü çalışmalarına başladı. Bu çalışmalar sonucun da Uzman medyum hocam bana 11 günde sevgilimi geri getirip aşık etti. İranlı Uzman medyum hocayı herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Inşallah sizlere de yardımcı olacaktır. Uzman medyum iletişim numarası 0539 830 14 50

 3. ermeni bağlama büyüsü nasil yapilir ? dedi ki:

  Ermeni bağlama büyüsü nasıl yapılır ? Ben kız arkadaşımı bağlamak istiyorum bu konuda sizce hangi medyumdan yardim almam gerekiyor ?

  1. Mihriban / Ermeni bağlama büyüsü dedi ki:

   Ermeni bağlama büyüsü yapa bilmen için sadece bu konuda uzman bir medyuma ihtiyacın var. Ermeni bağlama büyüsünde senin yapman gereken hiç bir şey yok ben ermeni bağlama büyüsü çalışmasını yurt dışında yaşayan erkek arkadaşımın bana bağlanması için medyum Afran hocanın yardımıyla 9 günlük çalışma ile çok etkili harika inanılmaz sonuçlar aldım. Ermeni bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsan medyum Afran hocam tavsiyemdir.
   0530 300 24 63 bu numaradan her zaman ulaşa bilirsin

 4. Ermeni aşk büyüsü sonuç Uzman medyum TAVSİYEMDİR dedi ki:

  Ermeni aşk büyüsü yapmak için Uzman medyum hocama mesaj atim benim bu konuda ne yapamam gerekiyor diye sordum Ermeni aşk büyüsü için hiç birşey yapman gerekmiyor dedi sadece çalışma yapmam gerekiyor dedi Uzman medyum hocama bilgilerimi verdim calismaya başladım tam 9 gün içersinde bana Ermeni aşk büyüsü yaptı ve cok güzel sonuçlar verdi Allah razı olsun Uzman medyum hocamdan herkese tavsiye ederim iletişim numarası

  1. kısa sürede ermeni büyüsü dedi ki:

   Arkadaşlar Uzman medyum hocam sayesinde ermeni aşk büyüsü çalışmasında bu gün çok etkili güzel sonuçlar aldım. Sevdiğim adam şuan ban deli divane aşık sizlere Uzman medyum hocamla çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Ben Avukatım Uzman medyum hocamı bütün Avukat arkadaşlarıma tavsiye ettim şuan Uzman medyum hocamın telefon trafiği çok her kes arayıp yardım istiyor sizlere de tavsiye ederim.

 5. Ermeni bağlama büyüsü Afran hoca sonuç dedi ki:

  Merhaba benim aşık olup bağlandığım bir kız arkadaşım vardı onu kendime bağlamak için türlü türlü oyunlar yaptım ama olmadı yapamadım kendisi de çok inatçı olduğu için hiç bir şey ona aşık olduğuma inandıramadı bende sırf bana bağlanıp aşık olsun diye medyum Afran hocayı aradım konuyu anlatım Ermeni bağlama büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim bana sağ olsun çok ilgi gösterdi çok yardımcı oldu çalışmalar yaptım Afran hocamla 14 gün de bana çok etkili sonuçlar verdi Afran hocanın yaptığı çalışmalardan çok ama çok memnun kaldım Allah razı olsun Afran hocam dan

 6. Ermeni evlilik büyüsü Afran hoca dedi ki:

  Benim evlenmek istediğim bir bayan vardı kaç defa istemeye gittik kabul etmedi ama ne yapayım ben onu çok seviyordum görünce dayanamıyordum ne yaptıysam evlilik teklifimi red etti bende hemen internetten Afran hocayı buldun aradım durumu iza etim bana yardımcı olacağını söyledi ve çalışma yaptım 8 gün bekledim çalışmalar sonucunda bana çok etkili sonuçlar verdi Allah razı olsun senden Afran hocam Allah ne muradına varsa versin benim aylardır uğraştığım konuyu siz 8 günde çözdünüz

 7. Osman dedi ki:

  Medyum aybeniz sahtekar antalyada,cinci ayşe ve sapık nevzat denizlide sahtekar bunlar beni ve bir çok kişiyi dolandırdı arkadaşlar inanmayın dikkat edin, Uzman medyum ile çalışan varmı arkadaşlar çok zor durumdayım

Yoruma Kapalı.