büyü yaptırma

Fincan Ve Saç Teli İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Fincan Ve Saç Teli İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Fincan Ve Saç Teli İle Yapılan Ayırma Büyüsü
Fincan Ve Saç Teli İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Fincan ve saç teli ile yapılan ayırma büyüsü yapmak çoğu zaman medyumların tercih ettikleri bir teknik değildir. Ancak yine de bu işlemler kısa zaman içinde çok net sonuçlar verebilen önemli işlemlerdir. Etki altına alınması istenen kişilerin kendilerine ait olan saç tellerini temin eden medyumlar bu nesneleri bir fincan suya koyarak üzerilerine çok ciddi dualar okumaktadırlar. Daha sonra bu saç tellerini su ile birlikte insanların geçmedikleri ve kullanmadıkları bir yere saçan medyumlar aynı duaları düzenli olarak okumaya devam etmektedirler. Okunan bu dualar her zaman doğru seçilmeli ve aynı zamanda kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket edilmemelidir. Bilindiği gibi ayırma büyüleri çok farklı teknikler ile yapılabildiği gibi aynı zamanda çok farklı nesneler de kullanılabilmektedir. Medyumlar bu nesneleri nasıl kullanacaklarını bildikleri gibi aynı zamanda bu işlemleri yaparken hangi duaları okuyacaklarını da kesinlikle doğru bilmelidirler.

Etkileri genellikle 2 hafta gibi bir süre içinde ortaya çıkan bu işlemlerden sonra insanlar hem zarar görmemekte hem de bu etkilerin altına girdiklerini kesinlikle anlayamamaktadırlar. Bu sebeple ayırma büyüleri hakkında talep alan medyumlar genellikle bu tarz risksiz ve etkili işlemleri kullanmak istemektedirler. Ortaya çıkan sonuçları sürekli olarak takip eden medyumlar herhangi bir olumsuzluk yaşandığı takdirde mutlaka gerekenleri yapmakta ve zarar görmeye başlayan insanları kurtarmak için gerekli tedbirleri almaktadırlar. Fincan ve saç teli ile yapılan ayırma büyüsü işlemleri birçok medyum tarafından kullanılmasa da yine de ayırma büyüsü işlemleri arasında her zaman özel bir yerleri vardır. Mutlaka doğru teknik veya doğru nesneler ile yapılması gereken bu işlemler de insanların saç tellerini kullanmak direk olarak o kişilerin üzerilerinde etki oluşturulması için yeterli olabilmektedir.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. AYIRMA BÜYÜSÜ YAPAN SÜRYANİ HOCA dedi ki:

  2 yıllık güzel bir ilişkim vardı ama işten kovulup parasız kalınca onuda kaybettim. Bir hafta kadar ne sokağa çıktım nede arkadaş çevremle görüştüm bunalıma girip kendimi iyiden iye bıraktım, sonradan duydum’ki Konya’da meşhur bir lokantanın sahibi ile çıkmaya başlamış kendime yediremedim bunu çıktım karşısına her şey paramı dedim gülüp geçti gözümü kin bürümüştü. Medyum aramaya başladım Süryani hocayı buldum bana ettiğinin aynısını çeksin diye ayırma büyüsü yaptırdım.

  İçeriğini tam olarak bilmiyorum fincan ile ayırma büyüsümü yoksa saç teli ile mi ayırma büyüsü 12 gün sürdü bu büyü ayrıldıklarını duydum hemde Kafenin tam ortasında bağıra çağıra ayrılmış adam ama içim soğumadı Süryani hocadan son kez kısmet bağlama büyüsünü onun için yapmasını istedim beni kırmayıp bu isteğimi yerine getirdi iki aya yakındır yalnız yaşıyor Allah razı olsun Süryani hocamdan eğer ki o olmasaydı onun yaptıkları yanınına kar kalacaktı Süryani hocam sayesinde hakkını aldı benim yaşadığım gibi ihanete uğradıysanız Süryani hocayı arayın gerisini ona bırakın. 0531 088 41 19

 2. Nesrin / ANTALYA dedi ki:

  Merhaba Antalya’dan nesrin ben Serhan hoca hakkında bilgi almak istiyorum kendisine nasıl ulaşa bilirim acaba ?

 3. Emrah dedi ki:

  Zorla nişanlandım ailemin küçükken beşik kertme dedikleri saçmalık yüzünden canımdan çok sevdiğim kız arkadaşımla değil bir hafta önce tanıştırdıkları kızla nişan taktılar. Nişanın bozulmasının tek yolu iki tarafında istememesi ile olabilirmiş ne yaptım ne ettim ise ayılmayı kabul etmedi sevdiğim kız ile tanıştırdım yetmedi yüzüne seni sevmiyorum dedim ağır küfürler ettim ama nafile arkadaşımın tavsiyesi üzerine Süryani hocayı aradım durumumu anlattım oda bana hak verdi, benden saç telini istedi bende gönderdim. İşlemimiz bir hafta sürdü peşimden ayırmayan kız birden bire benden nefret etmeye başladı çok şükür sevdiğim kız ile nişanlıyım şimdi çok’da mutluyum Süryani hocamın ellerinden öper saygılarımı sunarım. 0531 088 41 19

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı