etkili büyüler

Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır?

Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır?

Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır
Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır

Büyü yapan medyumlar birçok farklı nesne kullanabildikleri gibi aynı zamanda yemekleri de kullanabilirler. Özellikle üzerine tılsımlı sözler okunan yemeklerin insanlara yedirilmesi ile kısa zaman içinde o kişilerin üzerinde istenen etkiler yaratılabilir. Bu tarz teknikler birçok kişisel etkileme işleminde kullanılır ve kısa zaman içinde sonuç verir. Örneğin adet kanı büyüsün de bayanların kendilerine ait olan adet kanlarını sevdikleri erkeklerin yemeklerine damlatma ile onları etkiledikleri bilinir.

Bu tarz işlemler hakkında araştırmalar yapan kişiler özellikle hangi yiyeceklere büyü yapılır ve bu işlemlerin etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını ararlar. Bu tarz işlemler de kullanılacak yemek türleri için bir ayrım bulunmaz. Yani insanlar her türlü yemeği bu işlemler de kullanabilirler. Burada önemli olan bu yemeklerin üzerine doğru sözlerin okunması ve aynı zamanda mutlaka en kısa zaman içinde ilgili kişilere yedirile bilmesidir. Bu sayede istenen enerjiler ortaya çıkar ve o kişiler de istenen şekilde hareket ederler.

Yiyecekler İle Yapılan Büyüler Ne Kadar Etkili?

En kısa zaman içinde sonuç veren büyü işlemleri için özellikle yiyeceklerin kullanılması tercih edilir. Bunun sebebi ise bu şekilde yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına alabilmesidir. Bilindiği gibi bu tarz teknikler birçok farklı işlem de kullanılır ve istenen sonuç çok kısa zaman içinde alınabilir kimi zaman bir ekmek kimi, zaman ise bir bardak su bile bu işlemler de tercih edilebilir.

Eğer medyumlar bu nesnelerin üzerine hangi tılsımlı sözleri okumaları gerektiğini gerçekten de biliyorlarsa o zaman sonuç almaları çok kolay olacaktır. Hem ak hem de kara büyü işlemlerin de bu teknikler kullanılabilir. Genellikle bağlama veya aşk büyülerin de bu tekniği kullanan medyumlar harekete geçen enerjileri de kolay bir şekilde kontrol altına alarak zorlanmadan amaçlarına ulaşırlar. Hangi yiyeceklere büyü yapılır sorusuna yanıt arayan birçok kişi sizin bu yazının altına yapacağınız yorumlardan sonra aradıkları bilgileri bulabilir veya sahip oldukları bilgileri sizinle paylaşabilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı