etkili büyüler

Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır?

Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır?

Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır
Hangi Yiyeceklere Büyü Yapılır

Büyü yapan medyumlar birçok farklı nesne kullanabildikleri gibi aynı zamanda yemekleri de kullanabilirler. Özellikle üzerine tılsımlı sözler okunan yemeklerin insanlara yedirilmesi ile kısa zaman içinde o kişilerin üzerinde istenen etkiler yaratılabilir. Bu tarz teknikler birçok kişisel etkileme işleminde kullanılır ve kısa zaman içinde sonuç verir. Örneğin adet kanı büyüsün de bayanların kendilerine ait olan adet kanlarını sevdikleri erkeklerin yemeklerine damlatma ile onları etkiledikleri bilinir.

Bu tarz işlemler hakkında araştırmalar yapan kişiler özellikle hangi yiyeceklere büyü yapılır ve bu işlemlerin etkileri ne kadar zaman içinde ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını ararlar. Bu tarz işlemler de kullanılacak yemek türleri için bir ayrım bulunmaz. Yani insanlar her türlü yemeği bu işlemler de kullanabilirler. Burada önemli olan bu yemeklerin üzerine doğru sözlerin okunması ve aynı zamanda mutlaka en kısa zaman içinde ilgili kişilere yedirile bilmesidir. Bu sayede istenen enerjiler ortaya çıkar ve o kişiler de istenen şekilde hareket ederler.

Yiyecekler İle Yapılan Büyüler Ne Kadar Etkili?

En kısa zaman içinde sonuç veren büyü işlemleri için özellikle yiyeceklerin kullanılması tercih edilir. Bunun sebebi ise bu şekilde yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjilerin direk olarak istenen kişileri etki altına alabilmesidir. Bilindiği gibi bu tarz teknikler birçok farklı işlem de kullanılır ve istenen sonuç çok kısa zaman içinde alınabilir kimi zaman bir ekmek kimi, zaman ise bir bardak su bile bu işlemler de tercih edilebilir.

Eğer medyumlar bu nesnelerin üzerine hangi tılsımlı sözleri okumaları gerektiğini gerçekten de biliyorlarsa o zaman sonuç almaları çok kolay olacaktır. Hem ak hem de kara büyü işlemlerin de bu teknikler kullanılabilir. Genellikle bağlama veya aşk büyülerin de bu tekniği kullanan medyumlar harekete geçen enerjileri de kolay bir şekilde kontrol altına alarak zorlanmadan amaçlarına ulaşırlar. Hangi yiyeceklere büyü yapılır sorusuna yanıt arayan birçok kişi sizin bu yazının altına yapacağınız yorumlardan sonra aradıkları bilgileri bulabilir veya sahip oldukları bilgileri sizinle paylaşabilirler.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Nalı / Süryani hoca - AYIRMA BÜYÜSÜ TILSIMLI SU dedi ki:

    Eski sevgilim ben ortada bırakınca benden sonra biri ile birlikte olduğunu duyduğum zaman odamda resmen çıldırdım. Nişan yüzüğü takmaları beni yediğim kazığın karşılığını Süryani hoca yardımıyla ilettim ayırma için hazırladığı tılsımlı okunmuş suyu içmesi biraz zor oldu. Sürekli oturduğu kafeterya da garsonluk yapan arkadaşım yardımıyla içti suyu bu gün ikinci günü tartışmaları yavaş yavaş başlamış. Süryani hocaya minnet’tarım kızlık hayallerimle oynayıp kaçtı sustum ama mutluluğunu gözüme soka soka yaşaması zoruma gidiyordu Süryani Hoca sayesinde bu takıntım silindi gitti çok şükür 0531 088 41 19 Süryani hoca tavsiye edilecek bir medyum..

  2. Uzman medyum - BAĞLAMA BÜYÜSÜ dedi ki:

    İyi akşamlar eşimin bana karşı biten sevgisi için bağlama işlemini yaptırdım etkisi daha fazla olmasını isteyince yazılan büyüyü kağırdını küçük küçük yemeğinin içine karıştırıp yedirdim tam bir hafta sonra bir demek çiçek sabah iş yerime bir demet akşam işten gelince Uzman medyum hocamın ilmini yeterince etkili olduğunu gördüm.

  3. Zeliha dedi ki:

    Herkese çok geçmiş olsun öncelikle insanın başına ne zaman ne geleceği belli olmaz diye bir söz var sahiden’de öyle üniversite’de kütüphanede kitap okuyan çocuğa bir anda kör kütük aşık olmam ile başladı her şey hemen yanına gidip konuşmak istedim ama beni reddetti. Reddetmesi beni iyice kendine hayranlık duymama sebep oluyordu. Süryani hocanın yaptığı aşk büyüsü beni istemeyip reddeden çocuk ile 3. ayılık ilişkimizin ilk haftasındayız çok ama çok teşekkür etmek istediğim Süryani hocayı medyum arayan herkese tavsiye ederim aşk büyüsünü kesin sonuçlarla yaptığı kişilerin içinde bende olmaktan çok mutluyum iyi ki size güvenmişim Allah razı olsun sizden 0531 088 41 19

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı