etkili büyüler

Kaşık Büyüsü İle Ayırma

Kaşık Büyüsü İle Ayırma

Kaşık Büyüsü İle Ayırma
Kaşık Büyüsü İle Ayırma

Kara büyüler insanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamak için yapılan ve aynı zamanda kısa zaman içinde istenen etkileri veren işlemlerdir. Bu işlemleri yapacak olan medyumlar insanları mutlaka uyarmakta ve aynı zamanda kendilerini bekleyen riskler hakkında da gerekli bilgileri vermektedirler. Kara büyüler içinde her zaman özel bir yere sahip olan kaşık büyüsü işlemleri de bu alanın en ciddi işlemlerinden biridir. Özellikle Kaşık büyüsü ile ayırma işlemlerini yapan medyumlar her ne kadar bu işlemler korkutucu teknikler ile yapıl salar bile mutlaka kısa zaman içinde istenen sonucu almaktadırlar.

Bu işlemler de işlemleri yaptırmak isteyen kişiler öncelikle yakında zamanda vefat etmiş bir kişinin mezarından bir kefen parçası almalı ve bu kefen parçasını en kısa zaman içinde medyumlara vermelidirler. Daha sonra medyumlar iki adet basit kaşığı alarak amca göre yüz yüze veya sırt sırta bakacak şekilde bağlamaktadırlar. Son aşama da ise bu kaşıklar çok uzun süre boyunca bulunmadan kalacakları çok gizli bir yere saklan maktadırlar. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman okuyacakları duaları mutlaka doğru seçmeli ve doğru bir teknik ile okumalıdırlar.

Aksi takdirde istenen sonuçların ortaya çıkması son derece zor olacaktır. Birçok kişi bu işlemlerin yapılış teknikleri hakkında bilgi aldıkları zaman uzak durmayı tercih etmektedirler. Çok kısa zaman içinde insanların partnerlerine karşı olan tüm ilgilerini tamamen yok eden ve ilişkilerin bitmesini sağlayacak kadar güçlü olan bu işlemlerin etkilerinden korunabilmek için mutlaka vefk veya muska gibi manevi korunma işlemlerinden yardım almak gerekmektedir. Kendilerini veya çevrelerinde ki kişileri Kaşık büyüsü ile ayırma işlemlerinin etkilerinden korumak isteyen kişiler de çoğu zaman bu işlemler hakkında resmi medyumlardan gerekli bilgileri almaktadırlar.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı