etkili büyüler

Boşanma büyüsü

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü
Boşanma büyüsü

Bazen insanlar duydukları boşanma haberleri ile derin bir üzüntü yaşaya bilmektedirler. Özellikle birbirlerini çok seven ve bitmesine ihtimal dahi verilmeyen evliliklerde bu üzüntü iki katına çıkmaktadır. Genellikle bu şekilde bitmesi beklenmeyen ve ani boşanma ile sona eren evliliklerde boşanma büyüsünden şüphelenmek yanlış olmaz. Bu işlemleri yapan kişiler genellikle insanların mutlu süren evliliklerinin bir anda bitmesi ve bunun sonucunda ciddi sorunlar yaşamlarını sağlamak istemektedirler.

Genellikle kısa zaman içinde son veren bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmadan hareket geçmek her zaman için ciddi bir risk olarak görülmektedir. Çünkü gerek sahte medyumların tuzakların düşme gerekse bilinçsiz bir şekilde yapılacak işlemler ile risk altına girme ihtimali olması insanları bu konuda dikkatli olmak zorunda bırakmaktadır. Medyumların büyük bir başarı ortalaması ile yaptıkları bu işlemler genellikle bilinçaltını ve düşünce dünyasının kontrol altına almaktan başka bir şey yapmamaktadır.

Bu sebeple boşanma büyüsüne olan ilgi her zaman yüksek olmuş ve özellikle sevmedikleri kişileri nasıl mutsuz edeceklerini düşünen kişilerin akıllarına gelen ilk işlem olmuştur. Özellikle ilgili kişilerin kendilerine ait olan eşyalar veya bedenlerinden alınmış olan saç teli veya tırnak gibi nesnelerin kullanıldığı işlemler her zaman çok yoğun bir şekilde ilgi çekmiştir. Medyumlar bu işlem ile en tutkulu en mutlu evliliklerin dahi tahmin edilenden çok daha kısa zaman içinde bitirilebileceğini belirtmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı