etkili büyüler

Boşanma büyüsü

Boşanma Büyüsü

Boşanma büyüsü
Boşanma büyüsü

Bazen insanlar duydukları boşanma haberleri ile derin bir üzüntü yaşaya bilmektedirler. Özellikle birbirlerini çok seven ve bitmesine ihtimal dahi verilmeyen evliliklerde bu üzüntü iki katına çıkmaktadır. Genellikle bu şekilde bitmesi beklenmeyen ve ani boşanma ile sona eren evliliklerde boşanma büyüsünden şüphelenmek yanlış olmaz. Bu işlemleri yapan kişiler genellikle insanların mutlu süren evliliklerinin bir anda bitmesi ve bunun sonucunda ciddi sorunlar yaşamlarını sağlamak istemektedirler.

Genellikle kısa zaman içinde son veren bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmadan hareket geçmek her zaman için ciddi bir risk olarak görülmektedir. Çünkü gerek sahte medyumların tuzakların düşme gerekse bilinçsiz bir şekilde yapılacak işlemler ile risk altına girme ihtimali olması insanları bu konuda dikkatli olmak zorunda bırakmaktadır. Medyumların büyük bir başarı ortalaması ile yaptıkları bu işlemler genellikle bilinçaltını ve düşünce dünyasının kontrol altına almaktan başka bir şey yapmamaktadır.

Bu sebeple boşanma büyüsüne olan ilgi her zaman yüksek olmuş ve özellikle sevmedikleri kişileri nasıl mutsuz edeceklerini düşünen kişilerin akıllarına gelen ilk işlem olmuştur. Özellikle ilgili kişilerin kendilerine ait olan eşyalar veya bedenlerinden alınmış olan saç teli veya tırnak gibi nesnelerin kullanıldığı işlemler her zaman çok yoğun bir şekilde ilgi çekmiştir. Medyumlar bu işlem ile en tutkulu en mutlu evliliklerin dahi tahmin edilenden çok daha kısa zaman içinde bitirilebileceğini belirtmektedirler.

Etiketler
Reklam

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. afran hoca etkili sonuç dedi ki:

    ben sevdiğim adamın başka kadınla olmasına dayanamadım sırf sevdiğim adam karısını boşaması icin elimden geleni yaptım ama boşanmadılar onlar mutlu iken ben mutsuz dum bunu için de medyum afran hocaya baş vurdum bana yardım etmesini sevdiğim adam karısından boşanmasını istedim 11 günlük çalışma ile sevdiğim adamı karısından boşanmasını sağladı Allah afran hocadan razı olsun.

  2. Serhan hoca bana sonuç verdi dedi ki:

    Ben 2 yıldır evliyim eşimle hiç anlayamıyorum şiddetli bir geçimsizlik var aramızda ben boşanmak istiyordum mahkeme açtım kaç defa mahkememiz oldu gelmedi başıma bela oldu beni kaçırmaya falan kalktı en son dayanamadım medyum Serhan hocayı aradım olan biteni anlatım eşimden boşanmak istiyorum beni rahat bırakmasını istedim çalışma yaptı 8 gün içerisinde bana sonuç verdi Allah razı olsun Serhan hocam dan beni büyük bir dertten kurtardı tüm böyle sorunları olan arkadaşlarıma tavsiye ederim.
    medyumserhanhocam@hotmail.com bu mail adresinde ulaşabilirsiniz. Buda telefon numarası 0538 774 31 40

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı